Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 12:22:39

Z łąkowej na fb

#42 ~GOść~

~GOść~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 12:58:54

Jesteś  znawcą ,,klasyków"? Uważam, że ten pan zdecydowanie się nie nadaje,  jego aspiracje sięgają kosmosu i ma kłopoty z ogarnięciem rzeczywistości. Jednak czy  to będzie PiSior czy POpapraniec nie ma dla mnie większego znaczenia. Uważam,że powinien to być człowiek z wizją, dla którego dobro miasta i mieszkańców będzie najwyższym wyzwaniem, a nie funkcjonowanie w   koterii i dbałość o  puchnący portfel  kosztem wyborców. A poza tym miastem są normalni kandydaci ?

On napisał ze chce .bab. la.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 14:11:25

Glamowski, Mioduszewski, Szymański, Różycki, Chlebowska to się nam wojna szykuje

A ten jeden z panów z ul. Reja.

#44 ~Prawy~

~Prawy~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 15:04:10

Biedroń też nie był ze Słupska i jest dobrym prezydentem

Chłopaki ze Słupska uważać na dupska!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 11:56:18

Chłopaki ze Słupska uważać na dupska!

Dobre.

#46 ~LALKA~

~LALKA~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 10:58:31

A dlaczego musimy wybierać ciągle pracowników budżetówki, czyli urzędników, nauczycieli itp.?.

-a co? może znów wybierzemy pustaków z KPN?

#47 ~członek PiS~

~członek PiS~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 15:36:35

Pan Mioduszewski według mnie zupełnie nie nadaje się , pomyłka. Tylko Malinowski i Sikora mógłby  się cieszyć.  POnoć zostawił w wyborach sztab wyborczy PiS jako szef i uciekł nie wiadomo gdzie. TYlko swoje ulotki roznoasił po Tarpnie, a powinien dowodzić kampanią PiSu

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 15:55:20

Pan Mioduszewski według mnie zupełnie nie nadaje się , pomyłka. Tylko Malinowski i Sikora mógłby  się cieszyć.  POnoć zostawił w wyborach sztab wyborczy PiS jako szef i uciekł nie wiadomo gdzie. TYlko swoje ulotki roznoasił po Tarpnie, a powinien dowodzić kampanią PiSu

Myślę, że w każdej partii czy ugrupowaniu znajdzie się ktoś co już albo był w Radzie Miasta albo pracuje w budżetówce. Kto odważy się napisać w swojej ulotce przedwyborczej  " w  naszych szeregach nie ma ludzi już kiedyś umoczonych w polityce". Czekam na takie oświadczenie.

#49 ~J.Ch~

~J.Ch~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 13:27:44

Wybory do Senatu RP są specyficzne i rządzą się innymi prawami a w nich wygrywa najsilniejsza partia i nie ma znaczenia kto jest kandydatem na liście.

Tak na dobrą sprawę to pan Mioduszewski nie jest znaną postacią w Grudziądzu i nic takiego dla miasta nigdy nie zrobił.

Nawet jako senator "siedzi cicho jak mysz pod miotłą".

Druga rzecz to bardzo slaby PiS w naszym mieście, niepotrafiący wykorzystać wielkiego potencjału jaki tutaj jest w zasięgu ręki.

Myślę, że te nadchodzące wybory do samorządu będą najczarniejsze w historii grudziądzkiej partii PiS.

J Ch

#50 ~pani~

~pani~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 13:29:31

chcieć to nie znaczy móc,co on może oferowac mieszkańcom?kolejne podwyżki

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 15:56:42

Kochani Kwiatowa dziś tancujemy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: senator, Mioduszewski, kandydat, .prezydent, Grudziądz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych