Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 17:30:57

Brawo. Bardzo słusznie podjęta decyzja Senatora. Żadnej zmiany. Wszyscy pracujemy na naszego kandydata. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 18:13:50

Malinowski jest tragicznym prezydentem i już dawno powinien przestać nim być. Jednak zamiana go na pisiora to jak wybór między dżumą a cholerą, cytując "klasyka".

Ani Malinowski ani Mioduszewski!!!!!

Nie ma żadnego normalnego kandydata na prezydenta w tym mieście? 

#3 ~MIreczek~

~MIreczek~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 18:28:43

Malinowski jest tragicznym prezydentem i już dawno powinien przestać nim być. Jednak zamiana go na pisiora to jak wybór między dżumą a cholerą, cytując "klasyka".

No właśnie nie chcę Grudziądza, który będzie budował tylko kościoły, zabije się sport w tym żużel i piłkę, a stołki dostaną mierni działacze partyjni i koledzy. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś rozsądny człowiek chętnie bezpartyjny , który nie będzie związany przystawieniem do koryta kolesi z partii.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 18:53:19

Panie Mioduszewski kim pan jestes? co pan do tej pory zrobil dla tego miasta? co pan w zyciu osiagnal? jakie ma pan sukcesy - bycie senatorem to nie wszystko, duzo duzo innych pytan. Miasto potrzebuje dobrego organizatora, ekonomiste, nie bojacego sie miec wlasne zdanie, czlowieka apolitycznego. C tak jak PIS bzie pan chcial by ludzie skladali raczki do modlitwy. C utozsamia sie pan z miastem i mieszkancami - jakos pana nie widac nie slychac. Czy fotel prezydenta miasta to taka lasa fucha. Jaki ma pan plan na ogromne zadluzenie miasta. Co z uciekajacymi mlodymi ludzmi z tego chorego miasta. Jakie ma pan lekarstwo na wyleczenie miasta z choroby jaka jest skazone itd itd itd

#5 ~Gośćbois~

~Gośćbois~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 18:58:05

Jesteś  znawcą ,,klasyków"? Uważam, że ten pan zdecydowanie się nie nadaje,  jego aspiracje sięgają kosmosu i ma kłopoty z ogarnięciem rzeczywistości. Jednak czy  to będzie PiSior czy POpapraniec nie ma dla mnie większego znaczenia. Uważam,że powinien to być człowiek z wizją, dla którego dobro miasta i mieszkańców będzie najwyższym wyzwaniem, a nie funkcjonowanie w   koterii i dbałość o  puchnący portfel  kosztem wyborców. A poza tym miastem są normalni kandydaci ?

#6 ~nie sekta~

~nie sekta~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 20:03:19

do spółek skarbu państwa tam dobrze się kradnie pzu orlen pisirki nie nażarte syf

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 20:07:39

do spółek skarbu państwa tam dobrze się kradnie pzu orlen pisirki nie nażarte syf

A poprzednicy,  to był mega syf ?

#8 ~Członek PiS~

~Członek PiS~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 20:07:52

Szanuję Pana Mioduszewskiego,ale nie zrobił nic dla Miasta.Z ramienia Prawa i Sprawiedliwości powinni wystawić kandydaturę Tomasza Wołowskiego.Człowiek młody i doświadczony.Jeśli znów ugrupowanie wystawi Pana Wiśniewskiego to przegramy wybory.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 20:16:00

Pisiory i RdG ma gówno do gadania z takimi nic nie wartymi kandydatami. Wygląda to na układ PiSPO jedno zło! Trzeba pomyśleć o kandydacie obywatelskim, niezależnym od układów partyjno -politycznych.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 20:34:36

Myślę, że dobrze byłoby gdyby kandydował przedstawiciel  " Kukiz 15".

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 20:56:34

Szanuję Pana Mioduszewskiego,ale nie zrobił nic dla Miasta.Z ramienia Prawa i Sprawiedliwości powinni wystawić kandydaturę Tomasza Wołowskiego.Człowiek młody i doświadczony.Jeśli znów ugrupowanie wystawi Pana Wiśniewskiego to przegramy wybory.

"Doświadczony" w życiu rodzinnym.

#12 ~Antypis~

~Antypis~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 06:52:18

Jestem tego pewien!!! - głęboko wierzę, że przegracie nie tylko samorządowe!!

#13 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 07:10:23

Jestem tego pewien!!! - głęboko wierzę, że przegracie nie tylko samorządowe!!

Ja wierze że PO przegra wybory, bo Grudziądz umiera.

#14 ~zibi~

~zibi~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 07:53:33

może P. Glamowski

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 08:32:37

Panie Mioduszewski kim pan jestes? co pan do tej pory zrobil dla tego miasta? co pan w zyciu osiagnal? jakie ma pan sukcesy - bycie senatorem to nie wszystko, duzo duzo innych pytan. Miasto potrzebuje dobrego organizatora, ekonomiste, nie bojacego sie miec wlasne zdanie, czlowieka apolitycznego. C tak jak PIS bzie pan chcial by ludzie skladali raczki do modlitwy. C utozsamia sie pan z miastem i mieszkancami - jakos pana nie widac nie slychac. Czy fotel prezydenta miasta to taka lasa fucha. Jaki ma pan plan na ogromne zadluzenie miasta. Co z uciekajacymi mlodymi ludzmi z tego chorego miasta. Jakie ma pan lekarstwo na wyleczenie miasta z choroby jaka jest skazone itd itd itd

Myśle, że z tymi rączkami składanymi przez Mioduszewskiego to różnie bywało. Jestem ciekawy tego do jakiej organizacji politycznej należał  Mioduszewski w okresie PRL-u  ?

#16 ~Zbigniew Adamczyk~

~Zbigniew Adamczyk~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 08:37:01

A dlaczego musimy wybierać ciągle pracowników budżetówki, czyli urzędników, nauczycieli itp.?.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 08:57:27

A dlaczego musimy wybierać ciągle pracowników budżetówki, czyli urzędników, nauczycieli itp.?.

Chyba nie sądzisz że ciebie Zbysiu wybiorą, jeśli by ci zaświtało nie daj Boze kandydować?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 09:18:19

Chyba nie sądzisz że ciebie Zbysiu wybiorą, jeśli by ci zaświtało nie daj Boze kandydować?

Gdyby mnie wybrano to na pewno w godz pracy nie napier***ałbyś w klawiaturę.

#19 ~ciekawski~

~ciekawski~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 13:25:03

Może wybierzcie nieroba?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 14:11:53

Gdyby mnie wybrano to na pewno w godz pracy nie napier***ałbyś w klawiaturę.

Może siedzenie przy laptopie w biurze to właśnie moja praca? 

Więc jak to byłeś łaskaw określić napier...w klawiaturę to moja praca i jak każdy pracownik mam prawo do przerwy.

Poza tym jestem spokojny bo ciebie na pewno nie wybiorą, to ci absolutnie nie grozi, więc niepotrzebnie się nadymasz :D  

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: senator, Mioduszewski, kandydat, .prezydent, Grudziądz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych