Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Senat odbity pora na prezydenta wtedy Jarus odejdzie

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 20:02:14

Haha

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 20:28:59

czyli jednym zdaniem po-wska mafia przystąpiła do kolejnego ataku

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 20:41:54

Już po wszystkim. Cyrk się skończył. Wygrani spokojnie pracują, a przegrani zaczęli knuć od nowa, jak by odzyskać żłoby, które stracili.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 20:46:32

Najprawdopodobniejszym scenariuszem jest ten zasugerowany na Twitterze – że totalna oPOzycja opozycja zamieni Izbę Zadumy w Izbę Zadymy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 11:20:07

czyli jednym zdaniem po-wska mafia przystąpiła do kolejnego ataku

Skoro tylko to POtrafią...

#6 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 06:30:24

Kto robi zadymę? Ludzie obudźcie się. Kur.. przecież to PiS mąci. Na siłę szukają senatorów bo nie mogą się pogodzić z porażka. Obłudni są. Precz z tymi krety... Opozycja zdobędzie urzad prezydenta. Trzeba wywalić te marionetkę.

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 06:34:35

Wszyscy wyborcy PiSu to PROSTYTUTKI. CHOCIAZ?? może obraziłem te Panie. Przecież one sprzedają się za cudze pieniądze a wyborcy PiSu za swoje. To trzeba mieć płytki umysł. Dostajecie 500+ a życie wam zdrożało o 700. 200 macie na minusie ale dla was to ogromny zysk. Haha żal mi Was.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 06:48:37

Kto robi zadymę? Ludzie obudźcie się. Kur.. przecież to PiS mąci. Na siłę szukają senatorów bo nie mogą się pogodzić z porażka. Obłudni są. Precz z tymi krety... Opozycja zdobędzie urzad prezydenta. Trzeba wywalić te marionetkę.

Marionetka z Brukseli miał nadzieję, że zostanie prezydentem ale zrozumiał ,ze naród go nienawidzi to usiłuje wepchnąć kogoś z po-wskiej ciemnoty....,senat nie jest ciałem ustawodawczym więc może jedynie mącić, do czego się nadają..

#9 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 07:26:37

Senat ma prawo inicjatywy ustawodawczej!!!. Naucz się głąbie a potem wypowiadaj na forum. Nieuki pisowski. Jeżeli chodzi o D. Tuska to jest najwibitniejszym polskim politykiem. Kaczor 100 lat może rządzić i do pięt mu....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 07:56:40

Senat ma prawo inicjatywy ustawodawczej!!!. Naucz się głąbie a potem wypowiadaj na forum. Nieuki pisowski. Jeżeli chodzi o D. Tuska to jest najwibitniejszym polskim politykiem. Kaczor 100 lat może rządzić i do pięt mu....

Tusk jest największym szkodnikiem razem z Lewandowskim, jak jesteś taki mądry to poszkaj na YT......, nieuku po wski..

#11 ~Rolnik.~

~Rolnik.~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 09:16:40

Tusk jest największym szkodnikiem razem z Lewandowskim, jak jesteś taki mądry to poszkaj na YT......, nieuku po wsk

Zamilcz człowieku!!!!! Dla mnie każdy kto popiera pis to idiota i tyle w temacie.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 09:59:36

Zamilcz człowieku!!!!! Dla mnie każdy kto popiera pis to idiota i tyle w temacie.

Ty również zamilcz"mądry inaczej" osobniku!!!!!!!!!!!!!!!! Dla mnie, każdy kto POpiera po-wców to idiota do n-tej POtęgi i tyle..............

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych