Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sejm w sporze kompetencyjnym z Sądem Najwyższym?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~uchachany :))~

~uchachany :))~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 10:27:00

W ogromnie złej wierze  i złosliwości  mała Marszalica   złożyła  wniosek do kucharki Kaczyńskiego. Wniosek o zablokowanie  działań Sądu najwyższego. Podobno jest spór kompetencyjny między Sejmem a Sądem Najwyzszym :D

(Nie ma takiego sporu - jest niewiedza głupota i zawiść marszałkowej i obciach  na całą Europę :lol:  )

Ale przyjmijmy że  Trybunał  mgr Przyłębskiej  zawiesza  urojony spór. ....    to swoją działalność musi zawiesić Sejm bo jest w sporze  z SN ! :D :D

W takiej sytuacji SN  nie działa ale i Sejm też !! :lol: :lol:

Jeśli mi ktoś powie że w PISie są mądrzy ludzie  to parsknę mu w twarz.

Jeśli mi ktoś powie że marszalica Witek jest lepsza i mądrzejsza od Kuchcińskiego  to też parsknę.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 10:38:53

Jesteś koń co nie ma rozumu więc parskasz i tylko to Ci zostało. Czytaj uważnie.... To Pani dla Ciebie marginesie PANI WITEK zapamiętaj to sobie no inaczej zamiast rozumu konia i parskaniu pozostanie Ci żółć wszędzie. Pani Witek zrobiła to co do niej należało a SN to Bóg nad SN jest Trybunał. Tyle na ten temat.

#3 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 10:41:34

No cuz skoro ktoś wypowiada się o Marszałek Sejmu w takim tonie to nie ma co z nim tu dyskutować tylko dać radę psychiatra tylko może mu pomóc. Żal człowieka.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 10:48:04

No cuz skoro ktoś wypowiada się o Marszałek Sejmu w takim tonie to nie ma co z nim tu dyskutować tylko dać radę psychiatra tylko może mu pomóc. Żal człowieka.

:D :D :D :D :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 10:55:02

W takiej sytuacji SN  nie działa ale i Sejm też !! :lol: :lol:

Ale skąd to mają wiedzieć PiSdzielcze zagony że to mówi Ustawa?

Oni dostali polecenie od kurdupla by dokończyć dzieło zniszczenia sądownictwa i basta- nie USTAWA tylko KURDUPEL SMOLEŃSKI jest tu wyrocznią.

Ps.

A Witek wraz z Wolfgangową to może rosołek Kurduplowi uwarzyć a nie blokować działanie ostatniej demokratycznej reduty sądownictwa RP.

#6 ~Rychu z Mniszka~

~Rychu z Mniszka~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 11:03:29

To ja, deb*** glazurnik Zdun ... z Rypina ksywa Rychu z Mniszka i różnych innych ksywach założyłem ten temat i wyPOciłem ten kicz udając tym razem gościa. PO prostu jestem deb*** a, że jeszcze jestem leniwa patologia, nienawidzę pis-u i mi centrala Patologii Obywatelskiej mi za to płaci, to roznoszę ten POlszewicki smród.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 11:09:59

Ale skąd to mają wiedzieć PiSdzielcze zagony że to mówi Ustawa?

Oni dostali polecenie od kurdupla by dokończyć dzieło zniszczenia sądownictwa i basta- nie USTAWA tylko KURDUPEL SMOLEŃSKI jest tu wyrocznią.

Ps.

A Witek wraz z Wolfgangową to może rosołek Kurduplowi uwarzyć a nie blokować działanie ostatniej demokratycznej reduty sądownictwa RP.

Bo w/g tego samotnego   kurdupla chorego z nienawiści  i spragnionego nieograniczonej władzy trójpodział  władzy w Polsce  powinien  polegać na tym żeby ustawiać tego gnoma w takim świetle  aby  jego ''dostojna'' sylwetka  rzucała  trzy cienie - to byłby trójpodział.

Na --uj Polsce  Sejm -  Rząd czy Sąd ??

Jest on  Jarozbaw i wystarczy !! :lol: :lol: :lol:

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 11:15:22

To ja, deb*** glazurnik Zdun ... z Rypina ksywa Rychu z Mniszka i różnych innych ksywach założyłem ten temat i wyPOciłem ten kicz udając tym razem gościa. PO prostu jestem deb*** a, że jeszcze jestem leniwa patologia, nienawidzę pis-u i mi centrala Patologii Obywatelskiej mi za to płaci, to roznoszę ten POlszewicki smród.

Jo tak jak wczoraj zarzucałeś że Rychu zamiast Papierz co było poprawnie miał napisać Papież i wyzywał es go od grafomanów tumanie bez szkoły. Taki z ciebie Rychu jak z Yaroslawa przystojny wysoki brunet.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych