Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sauna Rypin

85 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 10:09:26

Tak samo w regulaminie powinien być zapis o myciu się nago dokładnie mydłem przed wejściem na basen takie są wytyczne sanepidu , a nie że większość osób myje się dopiero w basenie , w tedy w powietrzu unosi się tzw zapach chloru a tak naprawdę chlor jest bezwonny ten zapach to połączenie chloru z potem lub moczem wtedy zachodzi reakcja i wytwarza się bardzo szkodliwa dla zdrowia substancja i to ona tak śmierdzi i szczypie w oczy

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 07:37:34

Powinien być zakaz w regulaminie wchodzenia do sauny w strojach z tworzywa sztucznego trują siebie i innych , ewentualnie wstydliwi powinni mieć spodenki,koszulki bawełniane

Wstydliwi do godziny 18. 
Tylko kto by to sprawdzał? 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 17:22:59

Facet wstydzi się nago przed innymi facetami, kobieta wstydzi sie nago przed innymi kobietami ,na plaży ostatno odgradzają się parawanami .Teraz wiem jak to się stało że Arabki noszą burki ,krok po kroku i polacy będą je nosić.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 08:43:12

Przeczytałam cały temat i  ...... . O co Wam chodzi z tą sauną ?  Ktoś pierdzi , ktoś jest za stary , ktoś nie znalazł towarzystwa do pogadania , ktoś jest niestosownie ubrany , ktoś nagi  ,itd itd. Morał z tego taki - cywilizacja w Rypinie się nie sprawdza .  Nie pasuje ? siedzę w domu ! Ale mało tego , ktoś nawet poprosił o wskazanie stałych bywalców . Żenada  :blush: 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 10:02:56

Przeczytałam cały temat i  ...... . O co Wam chodzi z tą sauną ?  Ktoś pierdzi , ktoś jest za stary , ktoś nie znalazł towarzystwa do pogadania , ktoś jest niestosownie ubrany , ktoś nagi  ,itd itd. Morał z tego taki - cywilizacja w Rypinie się nie sprawdza .  Nie pasuje ? siedzę w domu ! Ale mało tego , ktoś nawet poprosił o wskazanie stałych bywalców . Żenada  :blush:

No własnie. Babki pierdzą to niech sobie pierdzą. Jak się nie podoba to warować w domu. !

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 11:51:06

kolega kolegi koleżanki brata siostry mówił mi że kiedyś podobno został zauważony w saunie mały śmierdzący bobek

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 12:12:54

dziś ide do sauny na 18:00 i będę naga :) a co tam...

#28 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 17:58:47

Tak samo w regulaminie powinien być zapis o myciu się nago dokładnie mydłem przed wejściem na basen takie są wytyczne sanepidu , a nie że większość osób myje się dopiero w basenie , w tedy w powietrzu unosi się tzw zapach chloru a tak naprawdę chlor jest bezwonny ten zapach to połączenie chloru z potem lub moczem wtedy zachodzi reakcja i wytwarza się bardzo szkodliwa dla zdrowia substancja i to ona tak śmierdzi i szczypie w oczy

Taa... A jak woda z kranu śmierdzi chlorem, to na pewno ktoś w rurach siedzi i się poci, ewentualnie sika. No mądrość życia normalnie

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 18:47:49

Taa... A jak woda z kranu śmierdzi chlorem, to na pewno ktoś w rurach siedzi i się poci, ewentualnie sika. No mądrość życia normalnie

Jeżeli nie masz wiedzy na ten temat to nie komentuj, sam chlor jest bezwonny . Zrób eksperyment powącha Domestos jaki ma zapach w butelce potem zrób siku do WC nie spłukuj wody i wlej Domestos odczekaj chwilę i powącha .

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 18:48:13

Jeżeli nie masz wiedzy na ten temat to nie komentuj, sam chlor jest bezwonny . Zrób eksperyment powącha Domestos jaki ma zapach w butelce potem zrób siku do WC nie spłukuj wody i wlej Domestos odczekaj chwilę i powącha .

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 18:51:51

Co do zapachu tzw pierda starej baby , to byłem w saunie i przez chwilę też był wyczuwalny brzydki zapach , myślę że to coś to z kanalizacji bo nikogo innego nie było

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 18:55:31

Nie wiem skąd masz wodę ale dziś chyba woda w kranie nie jest chlorowana :-)

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 19:33:52

Przeczytałam cały temat i ...... . O co Wam chodzi z tą sauną ? Ktoś pierdzi , ktoś jest za stary , ktoś nie znalazł towarzystwa do pogadania , ktoś jest niestosownie ubrany , ktoś nagi ,itd itd. Morał z tego taki - cywilizacja w Rypinie się nie sprawdza . Nie pasuje ? siedzę w domu ! Ale mało tego , ktoś nawet poprosił o wskazanie stałych bywalców . Żenada :blush:

To jest właśnie małomiasteczkowe myślenie, mieszkańcy małych wiosek i miasteczek myślą że w dużych miastach ludzie są nowoczesni i światowi a tak naprawdę to nic się nie różnią od tych z mniejszych miejscowości , pojedź np na saune do Torunia to zobaczysz jacy Janusze saunują.
Od tego jest internet żeby się pytać np oto jak sie zachować w saunie żeby nie wyjść na deb***a

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:26:38

Z tym zapachem w saunie to fakt: defekt budowlany, polegający na tym że syfony w odpływach podłogowych mogą nie być do końca zalane i przemknie fetorek kanalizacyjny.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 13:28:51

Byłem cisza i spokój ,można nago .Zresztą jak można w stroju do sauny

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 17:52:03

fajna sauna oraz siłownia,spoko instruktor.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 20:33:23

dziś ide do sauny na 18:00 i będę naga :) a co tam...

ściemka poleciała - nie było Cię :)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 05:51:00

Myślałeś, że zaruchasz? :D

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 10:44:41