Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SANATORIUM HUTNIK WIENIEC ZDRÓJ

1885 odpowiedzi w tym temacie

#741 Ula00

Ula00

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 maj 2013 - 21:48:37

czy ktos tak jak ja jest w sanatorium w wiencu w hutniku prosze o kontakt to pilne

#742 Ula00

Ula00

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 maj 2013 - 21:59:48

ostre slowa czy warto

#743 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 07:55:49

Jak dla mnie ,to ta forma leczenia , rehabilitacji ,czyli sanatoria powinna być już zlikwidowana.Bo pomaga tyle co umarłemu kadzidło, Przykładem niech będzie -Jacek-
,który już osiem razy był w tych zabytkach rehabilitacyjnych . I co, nadal człowiek ten w sile wieku nie pracuje tylko zalicza uzdrowiska . Wyrzucone pieniądze . Nadal siedzi przed komputerem , i się wymądrza ,poucza ludzi i jest świecie przekonany ze pomaga, bo w jego mniemaniu tylko on wie lepiej i więcej. Daj człowieku ,już sobie i innym spokój .
Przestań grozić ludziom , i obrażać ich tylko dlatego ze maja inne zdanie ,od twojego.Wszystkim
życzę zdrowia

#744 ~E.S.~

~E.S.~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 08:17:51

Oczywiście , że sie uda. Wszystko zależy od nastawienia... Tak się składa, że byłam w Hutniku w zeszłym roku i mój turnus też zaczynał się 19 sierpnia. To był mój pierwszy wyjazd do sanatorium i byłam bardzo wrogo nastawiona , a jednak nie było wcale tak strasznie. Właśnie na forum jeszcze przed wyjazdem poznałam koleżnkę , z którą razem pojechałyśmy do Wieńca , razem byłyśmy w pokoju i do tej pory się przyjażnimy i utrzymujemy kontakt. To my sami jesteśmy odpowiedzialni za to , jak spędzimy czas w sanatorium . Personel w Wieńcu jest naprawdę miły , zabiegi są w porządku , zdecydowanie polecam ćwiczenia w basenie. Nie zapominajmy o pozytywnym nastawieniu, uśmiechu , a wszystko będzie dobrze.

Baaaaardzo dziękuję za te słowa P. Ewo. Właśnie to chciałam usłyszeć (przeczytać). Podświadomie też to wiem, ale potrzebowałam potwierdzenia. :) :rolleyes:

Pozdrawiam

#745 ~elo~

~elo~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 15:54:58

jestem obecnie w wieńcu to jeden wielki plac budowy i z dnia na dzień jest gorzej
prace na budowie trwają od ok. 6 do 20 łącznie z sobotami :angry:
wyżywienie jest lepsze niż szpitalne choć porcje mięsne są powiedzmy symboliczne
co do zabiegów jednym pomagają drugim nie zależy kto z czym przyjechał, ale rewelacji nie ma co się spodziewać
atmosfera spoko, ogólny luzik choć mogłoby być więcej alternatyw na wieczór
sanatorium przypomina trochę obóz harcerski codzienne zadania do wykonania zgodnie z rozpiską ;)

#746 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 08:30:23

Jak dla mnie ,to ta forma leczenia , rehabilitacji ,czyli sanatoria powinna być już zlikwidowana.Bo pomaga tyle co umarłemu kadzidło, Przykładem niech będzie -Jacek-
,który już osiem razy był w tych zabytkach rehabilitacyjnych . I co, nadal człowiek ten w sile wieku nie pracuje tylko zalicza uzdrowiska . Wyrzucone pieniądze . Nadal siedzi przed komputerem , i się wymądrza ,poucza ludzi i jest świecie przekonany ze pomaga, bo w jego mniemaniu tylko on wie lepiej i więcej. Daj człowieku ,już sobie i innym spokój .
Przestań grozić ludziom , i obrażać ich tylko dlatego ze maja inne zdanie ,od twojego.Wszystkim
życzę zdrowia

szanowny kolego widzę ze zazdrościsz ludziom którzy jeżdzą o sanatoriach i widze że wyliczasz moje 8 wyjazdów..
po 1 każdy wyjazd jest z moich składek opłacany , poniewaz cały rok pracuje a l-4 biore tylko na sanatorium, osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawnosci i mają stopien przyznany mogą tak robic proponuje iśc do ZUS poprosic o żółty INFORMATOR dla osób niepełnosprawnych tam jest wszystko opisane i zagwarantowane przez ZUS i PFRON
po 2 są zawody , jak np KOLEJARZ , MASZYNISTA GÓRNIK gdzie ludzie są wysyłani raz na pół roku do sanatorium , w Dusznikach zdroju jest sanatorium KOLEJARZ własnie tam spotkałem pana który z zawodu był maszynista a w sanatorium był 43 raz. ...
po 3 jezeli jestes po skomplikowanym złamaniu ręki, nogi , zwłaszcza w stawie to masz jak w banku rehabilitacje otopedyczną dożywotnią jeśli chcesz miec sprawny ten dany staw, musisz o to dbac i samemu prosic lekarza o wyjazd poniewaz tego wymaga organizm .inaczej zostaniesz kaleką .....Jeżeli ktos uwaza że 1 wyjazd do sanatorium uzdrowi ciebie to jestes w wielkim błędzie... życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia , a co do mnie ja pracuje zawodowo ale oczywiscie w pażdzierniku znów złoze wniosek o kolejny wyjazd do sanatorium .....

#747 piotrpassat

piotrpassat

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 27 maj 2013 - 08:09:13

witam jade 5.06 z grodziska maz. zabrac kogos? pozdr. piotr :)

#748 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 19:16:34

W Wieńcu.....w Hutniku byłam w terminie19marzec-11kwiecień 2013.Na wstępie chcę Wszystkich bardzo serdecznie pozdrowić.Wszyscy kuracjusze (bez wyjątku) byli wspaniali. Pozdrawiam też całą obsługę bazy zabiegowej, lekarzy, pielęgniarki, panie sprzątające. Nie byłam pierwszy raz w sanatorium, ale w Wieńcu poznałam tak wspaniałych, ciekawych ludzi.
Z wieloma utrzymuję kontakt tel.To, że zjadło sie troszkę mniejsze porcje obiadowe, czy np.o 22 trzeba było siedzieć w pokoju jak przedszkolaczek, to nie powód aby narzekać. Tam jedziemy aby sie "podkurować".
Sprawa rozrywki w wolnej chwili...."dobry klimat tworzą sami ludzie", a ja miałam farta spotkać na tym turnusie tylko takich.....
Jeszcze raz buziaczki dla Wszystkich z tego turnusu

pozdr Ewa :D

#749 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 16:35:01

Przyjade  w niedziele .Pozdrawiam 

#750 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 22:26:11

W Wieńcu.....w Hutniku byłam w terminie19marzec-11kwiecień 2013.Na wstępie chcę Wszystkich bardzo serdecznie pozdrowić.Wszyscy kuracjusze (bez wyjątku) byli wspaniali. Pozdrawiam też całą obsługę bazy zabiegowej, lekarzy, pielęgniarki, panie sprzątające. Nie byłam pierwszy raz w sanatorium, ale w Wieńcu poznałam tak wspaniałych, ciekawych ludzi.
Z wieloma utrzymuję kontakt tel.To, że zjadło sie troszkę mniejsze porcje obiadowe, czy np.o 22 trzeba było siedzieć w pokoju jak przedszkolaczek, to nie powód aby narzekać. Tam jedziemy aby sie "podkurować".
Sprawa rozrywki w wolnej chwili...."dobry klimat tworzą sami ludzie", a ja miałam farta spotkać na tym turnusie tylko takich.....
Jeszcze raz buziaczki dla Wszystkich z tego turnusu

pozdr Ewa :D

Witam! Też byłem też na tym turnusie. Uważam że poza remontem i budową nowego osrodka było nieźle. Co do jedzenia zgadzam się w pełni:) Jeśli to "ta" Ewa, to inicjatywa wyjazdu do Pałacu super! A jeśli to "inna" Ewa to też extra. Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy i personel, Życzę zdrowia Tomek pok. 103

P.S. Mam trochę zdjęć, jak ktoś chce to pisać,

#751 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 23:10:30

Na turnusie wszyscy są bardzo mili i fajni a po zakończeniu kontakt z tymi fajnymi osobami bardzo szybko się kończy .

#752 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 08:04:35

Na turnusie wszyscy są bardzo mili i fajni a po zakończeniu kontakt z tymi fajnymi osobami bardzo szybko się urywa a SZKODA.

to tylko zależy od nas samych czy chcemy utrzymywac kontakt  ze soba ... ja nie moge narzekac z każdego sanatorium w którym byłem mam kontat ze znajomymi...

#753 ~mariolka~

~mariolka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 14:27:39

centrala: 54 236 20 21 to jest telefon do sanatorium Tęcza w Wieńcu zdroju proponuje zadzwonic i dopytac się z tego co pamiętam To Tęcza jest osobnym budynkiem a na posiłki chodzą ludzie do HUTNIKA .... Myslę że Pan Edek jest tak madry i potrafi ubliżac to może wykaże się swoją wiedzą i odpowie Panu ..... skoro ja mało wiem ...

542362021 to jest numer na centralę która mieści sie w sanatorium hel

#754 piotrpassat

piotrpassat

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 29 maj 2013 - 19:02:56

mam pytanko czy zabiegi sa w soboty i niedziele czy wolne jest?

#755 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 23:41:11

mam pytanko czy zabiegi sa w soboty i niedziele czy wolne jest?

Witam! Zabiegi są w sobotę do obiadu. Niedziela jest wolna czyli skolko godno. Jeśli pan Jacek ma inne świeższe informacje to polecam! Pozdrawiam Tomek

#756 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 08:08:50

Witam! Zabiegi są w sobotę do obiadu. Niedziela jest wolna czyli skolko godno. Jeśli pan Jacek ma inne świeższe informacje to polecam! Pozdrawiam Tomek

Nie pan Jacek niema innych wiadomości , zabiegi są tak jak podaje kolega  .....

powiem wam taką małą ciekawostkę...

podczas mojego pobytu  w Wieńcu ZUS   wprowadził kilka zmian  na próbe  wtedy dziennie było od 6 do 8 zabiegów  ostatni około 17.00  a w  piatki  po kolacji ludzie mogli wyjeżdzac na weekend  do domu .. na moim turnusie były testy basenu ...   Mieliśmy dwie kontrole ZUSU  jedna sprawdzali pokoje  a drugi raz kuchnie i bazę zabiegową .. Natomiast  co do zmian  ... wrócono do wersji pierwotnej zabiegi w sobote do obiadu...

ale natomiast pamietam   swoje pierwsze sanatorium jak zaczynano zabiegi od godziny 7.00 ... a nie jak teraz od 8.30  i to jest plus  nie trzeba wstawac o 5 rano... jak dawniej

Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy z Wieńca i tych przyszłych i tych co byli ...

#757 ~jerzy~

~jerzy~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 08:57:56

witam

jest troche wpisow o remontach balaganie i t p czy to opinia malkontentow moze ktos napisze kto obecnie przebywa

i czy dobrze rozumiem w hutniku tylko zus

ktory budynek dla nfz jesy najfajny

j

#758 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 14:17:21

Witam- Malkontenci to są z ZUSu ponieważ mają możliwość do częstych wyjazdów niby na rehabilitacje czy kuracje są jeszcze młodzi i tylko imprezy w głowie,może nie wszyscy ale większość.A na wyjazd z NFZ czekam już 2 lata może jesienią zawitam do Wieńca Zdroju.

#759 ~Janek Błonie~

~Janek Błonie~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 15:06:45

Witam Piotrpassat, ja też jadę 5.06 z okolic Błonia, jak można się z Tobą skontaktować ? Pozdrawiam - Janek

#760 piotrpassat

piotrpassat

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 09:54:31

czesc Janek podaj tel to zadzwonie jutro teraz zmykam na wesele:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych