Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SANATORIUM HUTNIK WIENIEC ZDRÓJ

1863 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~hamisko~

~hamisko~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 09:33:15

Hej chcialem cos napisac o sanatorium Hutnik.Znajduje sie ono w Szczawnicy-Zdrój.Wedlug mnie to piekne miasteczko,piekniejsze od zakopanem.sam osrodek wyglada jakby sie walil :( w srodku jest juz dobrze.osrodek posiada stól do bilarda,pilkarzyki,oraz stol do ping-ponga.Jest tu dostepne mnóstwo róznych zabiegowod kapieli do leczenia zimnem i masazy.pokoje wygladaja OK!Lózka sa srednio wygodne jest radio i szafa z wieszakami.w lepszej klasie w pokojach sa lazienki z wc i prysznicem oraz umywalka.wgorszej klasie wc i umywalnia sa na korytarzu a to zenujacesorki ale pisze o sanatorium hutnik w szczawnicy :( na dworze jest boisko do siatkowki plazowej tylko dla klientow!zabiegi sa mile mile i fajne.zachecam zeby tu przyjechac bo to piekna okolica i niezly hotel.

#2 marcin12.12

marcin12.12

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 czerwiec 2011 - 07:51:11

co tam ziomki

#3 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 11:38:49

witam bylam tego roku w Wiencu bylo super jak mowia atmosfere tworza ludzie-ZGADZAM SIĘ Z TYM .Nie było tak źle jak tu opisują jak ktoś jest zorganizowany napewno się nie nudzi .Polecam wycieczki po lesie do Włocławka i Ciechocinka pierwszy raz byłam i jestem zachwycona . Personel też miły -czasami tylko cos tam ale mozna przeżyć . Z ludźmi trzeba umieć żyć -nie ma ideaów.A Amorek - wspaniały własciciel i reszta personelu no i muzyka- mozna zapomnieć o kłopotach.Zawsze bedę mile wspominać to miejsce i ludzi których tam poznałam.Chętnie tam wróce ale z moją ekipą bo bez nich pewnie by było smutno-pozdrawiam

#4 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 17:31:52

Witam!Mam skierowanie z ZUS-u od 12 września, ale jestem z łódzkiego.

jest papier toaletowy, czy trzeba wziąśc ze sobą? :P

#5 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 17:33:22

jestem turnusu od 12 września z Wawarszawy

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 17:45:45

jest papier toaletowy, czy trzeba wziąśc ze sobą? :P

g

#7 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 18:17:36

Witam, dostałam skierowanie do tego sanatorium na 28 listopada czy ktoś może mi udzielić informacji na temat tego miejsca i okolicy. Jestem z Torunia ale nigdy tam nie byłam. Na necie nie widziałam innych fotek niż te które przedstawiają budynek z zewnątrz. Będę wdzięczna za każde info.
Pozdrawiam

#8 ~Gabriella32~

~Gabriella32~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2011 - 14:09:55

Witam, dostałam skierowanie do tego sanatorium na 28 listopada czy ktoś może mi udzielić informacji na temat tego miejsca i okolicy. Jestem z Torunia ale nigdy tam nie byłam. Na necie nie widziałam innych fotek niż te które przedstawiają budynek z zewnątrz. Będę wdzięczna za każde info.
Pozdrawiam

#9 ~Gabriella32~

~Gabriella32~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2011 - 14:11:46

Witam. Ja również poszukuję info na temat Sanatorium i też mam termin na 28 listopada .

#10 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 23:59:39

Witam. Ja również poszukuję info na temat Sanatorium i też mam termin na 28 listopada .

#11 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 14:17:40

Witaj.

Z tego co przeczytałam na forach to wiem tylko tyle że pokoje są 2,3,4 osobowe.
Poza tym jest problem z zasięgiem sieci Orang i zabiegów jest ok 4 dziennie tak do godziny 16stej.
Co do innych informacji jest problem, zdjęć też nie ma. Myślę że przed wyjazdem warto tam zadzwonić i podpytać o szczegóły. Ja też jadę 28go ale nie wiem na którą godzinę mam tam być i czy jest gdzie zostawić auto.
Pozdrawiam

#12 ~Gabriella32~

~Gabriella32~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 18:33:12

Witaj.

Z tego co przeczytałam na forach to wiem tylko tyle że pokoje są 2,3,4 osobowe.
Poza tym jest problem z zasięgiem sieci Orang i zabiegów jest ok 4 dziennie tak do godziny 16stej.
Co do innych informacji jest problem, zdjęć też nie ma. Myślę że przed wyjazdem warto tam zadzwonić i podpytać o szczegóły. Ja też jadę 28go ale nie wiem na którą godzinę mam tam być i czy jest gdzie zostawić auto.
Pozdrawiam

#13 ~Gabriella32~

~Gabriella32~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 18:37:00

Gosiu. Mnie zawiezie mąż więc o auto nie musze sie martwic , zawsze JAKOS bedzie, damy RADĘ choć wyjazd ten wcale nie jest mi na rękę. O której bedziesz to bedziesz .
Pozdrawiam i do miłego .

#14 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 23:29:18

Gosiu. Mnie zawiezie mąż więc o auto nie musze sie martwic , zawsze JAKOS bedzie, damy RADĘ choć wyjazd ten wcale nie jest mi na rękę. O której bedziesz to bedziesz .
Pozdrawiam i do miłego .

#15 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 23:31:31

Ja będę jechać autem i też mi nie jest na rękę ten wyjazd. Jutro pewnie będę dzwonić do nich, jak się czegoś dowiem to napiszę. Pozdrawiam i pewnie do zobaczenia.

#16 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 11:21:11

Super Gosiu. Fajnie byłoby coś wiedzieć wcześniej. Jak dowiesz się czegoś ciekawego prosze o info. Dzięki.

Witaj, wiele się nie dowiedziałam. Pani z którą rozmawiałam najwidoczniej nie miała chęci odpowiadać na jakie kolwiek pytania. Wiem tylko że parking jest płatny 1 zł za dobę, zwolnienie jest wystawiane na koniec turnusu dopiero i przesyłane do zusu a co do sieci telefonicznych i internetu to Pani stwierdziła że są w lesie więc jak coś złapię to dobrze jak nie to nie.
Tyle.
Czyli wiem że nic niewiem.

Pozdrawiam

#17 ~Gabriella32~

~Gabriella32~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 13:56:48

Witaj, wiele się nie dowiedziałam. Pani z którą rozmawiałam najwidoczniej nie miała chęci odpowiadać na jakie kolwiek pytania. Wiem tylko że parking jest płatny 1 zł za dobę, zwolnienie jest wystawiane na koniec turnusu dopiero i przesyłane do zusu a co do sieci telefonicznych i internetu to Pani stwierdziła że są w lesie więc jak coś złapię to dobrze jak nie to nie.Tyle.Czyli wiem że nic niewiem.Pozdrawiam

Czyli wiemy tyle ile można było wyczytać z netu. Dla mnie zasięg byłby miłym dodatkiem do prawie miesięcznego pobytu z dala od najbliższych. Podobno w pijalni wód można coś złapać (mam na myśli zasięg ) . A jak nie to zabierze się tonę gierek , filmów może nadrobię inne zaległości przy komp. Mnie chyba nie jest potrzebne zwolnienie skoro mam decyzje na pół roku rehabilitację ?
Pozdrawiam Gabrysia

#18 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 16:25:55

Witam-współczuje :) Do nieba wysoko do ziemi daleko.jedzenie dobre ,zabiegi też nie najgorsze. Pod Azorkiem opieka lekarska i personel. Ekipa sprzatająca składa na swojego szefa-ekipa z przetargu,1 papier toaletowy na pobyt, brak jakichkolwiek zabezpieczen w łazience. miałam wypadek- do dzisiaj sie bronia wymyślając rózne brednie.Mam rade -jeżeli cos nie tak z łazienką(wadliwa kanalizacja 3 piętro-tam byłam,czy cokolwiek innego - dawaj na piśmie . Dzisiaj się bronia przed moimi zarzutami,że sama nie chodziłam do hydraulika i sama nie rosiłam go o naprawę. chamstwo i brak odpowiedzialności. jeżeli trafisz na współlokatorów ok to bedzie Ci łatwiej. Ja miałam fajną babeczkę i dlatego przetrwałyśmy :)Totalny bajzel organizacyjny.Konsultacje lekarskie to granica cudu.owszem te 2 razy w turnusie to i nawet im wychodzą ,lekarze na dojazdach z Włocławka.jeżeli zachorujesz i poprosisz o jakiś lek to skieruja Cie do apteki . Byłam w marcu >Zimno,chłod i bajzel organizacyjny. Pozdrawiam

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 16:31:12

jeżeli chodzi o zasięg to iPLUS .łapałam też przy dobrej pogodzie PLAY -tańszy :) .laptopik Ci sie przyda . Jak masz to weź.Bilety - dot. zwrotów kosztu dojazdu ,trzymaj wszystkie jakie masz z tej trasy.maja jakieś dziwnie niekorzystne przeliczniki.Jeżeli masz bilety to po prostu załaczasz i muszą Ci wypłacić.aaaa ...jeszcze jedno -strasznie boja sie kontroli zus-owskiej,chyba boja sie,że ZUS nie bedzie kierował im ludzi do tego bałaganu ,więc będzie koniec uzdrowiska ,z NFZ - nie chca jeździc .No,może raz ktoś się oszuka.

#20 ~izka~

~izka~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 12:42:34

Mam skierowanie od 28.01.Czy w pokojach są czajniki i telewizor?Brać ze sobą czy można wykupić?Dziękuję za informację.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych