Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

salony okien w Bydgoszczy?

okna salony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Wziuuum~

~Wziuuum~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 09:08:01

okej, ale mam sprawę - czy ten salon o którym mówisz ma w ofercie okna Pixel do oknoplastu? Zależy mi na tym modelu konkretnie. Jak mają to chętnie bym się z nimi umówił na wycenę i tak dalej.

A jeśli nie oknoplast, to co innego montują?

Pixel? A to jakieś nowe okno? pierwsze słyszę

#22 brzezinski

brzezinski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 16 październik 2016 - 13:14:45

Z oknami Oknoplast w Bydgoszczy to na pewno jest salon Sampre na Fordońskiej/Fabrycznej. Nawet mają dyplom Consiglieri 2015 jako polecani doradcy Oknoplast.

A co do Pixel to jak widziałem to nowa linia okien Oknoplastu, wpuszczająca więcej światła.Z wyglądu jak widziałem to bardziej "kanciaste" profile są.

#23 ~Parkans~

~Parkans~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 09:45:08

Z oknami Oknoplast w Bydgoszczy to na pewno jest salon Sampre na Fordońskiej/Fabrycznej. Nawet mają dyplom Consiglieri 2015 jako polecani doradcy Oknoplast.

A co do Pixel to jak widziałem to nowa linia okien Oknoplastu, wpuszczająca więcej światła.Z wyglądu jak widziałem to bardziej "kanciaste" profile są.

no nie takie nowe, chłopie. jakoś od wiosny je promują. na youtube jest filmik z launchu zdaje się z kwietnia tego roku.

#24 ~Wziuuum~

~Wziuuum~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 12:36:13

No to faktisch przegapiłem. ale nie byłem na bieząco w temacie bo skończyłem budowę w zeszłym roku i musiałem sie pocieszyć gotową inwestycją :P

#25 brzezinski

brzezinski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 31 październik 2016 - 15:54:21

no nie takie nowe, chłopie. jakoś od wiosny je promują. na youtube jest filmik z launchu zdaje się z kwietnia tego roku.

No u nich chyba nic nowszego nie ma w ofercie, więc można uznać że to najnowsza linia :)

#26 ~obierek~

~obierek~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 14:08:39

Teraz najnowsza w ofercie jest promocja :P Czytałem że nawet 40% zniżki można dostać, tylko nie wiem przy jakich ilościach. Może być, że to przy hurtowych, bo 40% to przecież duuużo taniej.

#27 ~Dobrawa~

~Dobrawa~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 18:11:35

Bardzo godna polecenia salonem jest bez wątpienia carpenter . przede wszytskim  znajduje się  tu pełny zakres stolarki,ja byłem obłśugiwany tutaj kompleksowo . I współpracują bezpośrednio z producentami

#28 brzezinski

brzezinski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 19:58:42

Teraz najnowsza w ofercie jest promocja :P Czytałem że nawet 40% zniżki można dostać, tylko nie wiem przy jakich ilościach. Może być, że to przy hurtowych, bo 40% to przecież duuużo taniej.

Nawet jak widzę na stronie to aż do 46% :) W Bydgoszczy rabat dostępny jest w Sampre (tak sugeruje wyszukiwarka salonów na stronie oknoplastu). Wiadomo - rabat producenta. Ciekawe czy na wszystko z oknoplastu czy na wybrane produkty.

#29 ~PatiKot~

~PatiKot~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 08:41:55

Żartujecie sobie prawda? Nie liczy się to jaki dostaniesz rabat, tylko jaka jest cena końcowa.

Te ceny specjalnie są zawyżone, bo większość klientów kupuje rabatem. Idą tam, gdzie dostaną większy.

Kupując okna należy skupić się na okuciach, szybach (konieczne ciepła ramki, w dzisiejszym standardzie również 3 szyby) oraz na profilu.

Nie pozwólcie też wcisnąć sobie pakietu 3 szybowego do bardzo wąskiego profila np. 3 szyby do 75 mm, bo to takie "oszukane" ciepłe okna.

Profil musi być szeroki i odległość między szybami też nienajmniejsza.

Nie zapomnijcie o 3 uszczelce tzw. środkowej, co daje dodatkowy komfort cieplny.

Okien i profili jest mnóstwo, coraz to nowe kształty i technologie. Porównujcie przede wszystkich współczynnik przenikania ciepła przez dane okno oraz zastanówcie się nad ciepłym montażem.

Okna to spory koszt, nie sprzedawałam nigdy Oknoplastu, więc nie znam ich oferty. Z dobrych profili polecam Brugmann/Salamander. Np. z Abakusa BluEnergy. Nie mam żadnego interesu w reklamowaniu tego, bo już nie jestem związana z branżą... Pytania?

#30 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 17:30:33

wiesz co , ja się PatiKot aż tak nigdy nie skupiałam jaki tam współczynnik ciepła mają moje okna . ja mam okna z profilu brugmann , o którym widze ,ze wspomniałaś . A moje pytanie gdzie pracowałaś ? bo ja te okna o których wspomniałam , mam z salonu carpenter . To widze ,ze mam dobre okna . A koszt faktycznie spory , ale jakoś udało mi sę je kupić w promocji .

#31 ~PatiKot~

~PatiKot~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 08:28:38

Nie pracowałam w Bydgoszczy, choć moja była firma otworzyła niedawno w Bydgoszczy filię.

Ważniejsza nawet niż sam profil jest firma, która te okna robi. Ważne żeby to był sprawdzony producent z dobrą linią technologiczną, a nie taki, który robi okna w garażu na podwórku. Warto zapytać w salonie kto jest producentem okien, które chcą Wam sprzedać. Brugmann, Aluplast, KBE, VEKA itd to tylko nazwy profilii. I tak Brugmann - Brugmannowi nie równy. Nawet jeśli jest to dokładnie ten sam profil.

O Carpenterze słyszałam dobre opinie, ale osobiście ich nie znam.

Jedno jest pewne: unikajcie okien Drutex :)

#32 ~Lumiere~

~Lumiere~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 13:59:28

Oczywiście że najważniejsze są te parametry o któych mówiłaś. Zbyt często ludzie zwracają uwagę jedynie na cenę i slogany typu 'ciepłe, energooszczędne, ekonomiczne'. Jeśli nie idzie za tym potwierdzenie w postaci konkretnych liczb, to nie ma o czym mówiuć w ogóle.

#33 ~Janek74~

~Janek74~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 16:11:48

A co powiesz na temat okien Winergetic premium Pati? Wiem że nie zajmowałaś się oknoplastem ale chodzi mi o samo porównanie parametrów. Na tyle na ile jestem w stanie wyczytać ze strony, to wydają się być bardzo ciepłe., a na tym najbardziej mi zależy

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 15:10:18

Faktycznie okna Winergetic są bardzo ciepłe, standardowo Uw=0,74 to naprawdę dobry wynik, ale moim zdaniem warto doinwestować jeszcze w pakiet 4xglass. Z nim można wykręcić nawet Uw=0,5 a to już jest jeden z najlepszych wyników obecnie w sektorze PVC.

#35 ~Janek74~

~Janek74~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 14:27:13

A są jakieś salony w Bydgoszczy w których będę mógł zobaczyć te okna i może dowiedzaieć się czegoś więcej od sprzedawców?

#36 newbuilder

newbuilder

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2017 - 16:50:31

Witam. Czy miał ktoś do czynienia z firmą Darro w Bydgoszczy?

Szukam sprawdzonej firmy, która nie tylko sprzedaje okna ale również montuje je w należyty sposób a opini w tym temacie jest mało. Proszę głównie o opinie na temat montażu. Cenne będą również opinie na tamat innych firm z okolic Bydgoszczy i Torunia, zarówno tych, które montują dobrze jak i żle (żeby uniknąć problemów). Pozdrawiam.

#37 ~BruceD~

~BruceD~
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 11:00:34

Nie mam pojęcia co to za firma, bo ja korzystałem z salonu Sampre (na Fordońskiej). Jakbyś potrzebował okien, to tam miałem pozytywne wrażenia i oprócz długiego terminu oczekiwania (nie wiem, może mieli jakiś wybitnie zarobiony czas) nie ma się do czego przyczepić ;)

#38 ~Janek74~

~Janek74~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 12:12:17

Byłem w tym sampre i dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy, ale ciagle się łamię nad tym, które okno wybrać. Zostały mi winergetic premium i ms evolution 82 w "finale". Jakieś info na temat tych dwóch modeli? 

#39 ~Lily~

~Lily~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 10:18:40

Nie miałem za dużo styczności z oknami Ms, ale mogę Ci powiedzieć co nieco o winergetic, chociaż pewnie głównie będę się powtarzał po tych którzy już Ci opowiadali. Najlepiej poczytać konkrety na stronie Oknoplastu.

#40 ~shoter~

~shoter~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 12:51:18

Bierz winergetic, jak wybierasz z tych dwóch. Jak Cię stać to popraw sobie pakiet szybowy i dołóż montaż ciepły. Będziesz miał okna nie do zdarcia z bardzo dobrymi parametrami, to już sobie porównasz sam, i z długim okresem gwarancji. Nie wiem, jaka jest w MS, ale Oknoplast daje 7 lat gwarancji.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okna, salony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych