Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

salony okien w Bydgoszczy?

okna salony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Trozdej~

~Trozdej~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 13:42:09

Witam szukam osób, które maja za soba doświadczenia związane z budowa domu. Aktualnie  nabyłem nieruchomość w Opławcu i biore się za gruntowną przeróbke domu. Będę wymieniać też okna i tu pojawia się pytanie do Was. Czy w okolicy samej Bydgoszczy znajduję się jakiś salon z oknami, z którego korzystaliście. Nie potrzebuje jakis wielkich list ale kilka miejsc ktore warto by było odwiedzić bym bardzo docenił.

#2 ~substancjonalny~

~substancjonalny~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 14:02:56

W okolicy bydgoszczy nie ma tego zbyt wiele ale coś by się pewnie znalazło, czy interesuje Cie jakiś konkretny rodzaj lub marka? Jeśli zależy ci na rachunkach i oszczednosci to lepiej jak weźmiesz okna pasywne, jeśli natomiast boisz się o bezpieczeństwo to mozesz 

#3 ~arti~

~arti~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 14:48:34

Myślę, że dla domów jednorodzinny opcja z "cieplymi oknami" będzie znacznie lepsza

#4 ~tweeng~

~tweeng~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 15:49:05

w sumie to możesz sprawdzic oferte Oknoplastu, akurat trwa promocja zimowa na wszystkie okna w ich ofercie. Rabat jaki możesz uzyskać to az 46 %, wiec myle ze warto sprawdzic, poszukaj tez na stronie innych duzych producentów takich jak np. dako. 

#5 ~masztron~

~masztron~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 16:18:52

Dlaczego cieple okna sa lepsze niż antywłamaniowe? Jak masz parterowy dom to nie lepiej mieć jakies super bezpieczne okna?

#6 ~ssume~

~ssume~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:25:16

Na ul. Frodońskiej masz salon z Oknami, brałem tam kilka do swojego domu i jest ok. sklem się nazywał Sampre

#7 ~promos~

~promos~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 11:54:29

w sumie to możesz sprawdzic oferte Oknoplastu, akurat trwa promocja zimowa na wszystkie okna w ich ofercie. Rabat jaki możesz uzyskać to az 46 %, wiec myle ze warto sprawdzic, poszukaj tez na stronie innych duzych producentów takich jak np. dako. 

1. Czy to nadal aktualne? tzn oferta rabatowa

2. Czy przy obecnych warunkach pogodowych czyli temperaturze raczej dodatniej, przeprowadza się montaż?

#8 ~PiotrK~

~PiotrK~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2016 - 12:37:27

raczej teraz nie zamontujesz okien, główny problem to wilgoć ktora moze sie przedostać w czasie montażu plus problem z wyschnięciem pianki montażowej. Poczekaj do wiosny az temperatury podskoczą

#9 ~Kajtek~

~Kajtek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 15:36:49

Do kiedy trwa promocja?

#10 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 11:25:28

Zgodnie z założeniami jakie zapodał Oknoplast to do końca kwietnia.

#11 ~Langi~

~Langi~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 13:36:55

Muse przyznac ze nie przestaja zaskakiwac z roku na rok zawsze pojawia sie z ich strony jakas nowosc

#12 ~pasternak~

~pasternak~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 14:04:04

hej, widziałem, że na wykopie pojawiają sięfilmiki z prezentacji jakiegoś nowego okna, czy ktos moze rzucić trochę światła na ten nowy produkt?

#13 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 13:58:03

rzucic troche światła to bardzo ciekawe określenie, a wiec tak pixel cechuje sie wydajnoscia zblizona do okna prolux. zabudowa w 108 mm do tego pagiet szyboy wiekszy przez to ze zwezyli słupek ruchomy oraz obnizyli prog. teraz masz 22% wiecej swiatła. wyroznia sie samym kształtem, bo tutaj poszli bardziej w kanciaste formy. 

#14 ~Cynik~

~Cynik~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 12:32:30

czy w Bydgoszczy pojawił się ostatnio jakiś ciekawy salon z oknami? 

#15 ~Cyjanide~

~Cyjanide~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 13:21:57

W Bydgoszczy? Hmmm no mnie sie kojarzy salon na Fordońskiej. Z tego co wiem to SEMPRE jest partnerem handlowym Oknoplast

#16 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 15:06:02

W okolicy Bydgoszczy tzn. w Kruszynie Krajeńskim jest producent okien firma Stolmar. mają okna w atrakcyjnych cenach, bardzo dobrej jakosci. Panowie dbają o montaz, wszystko fachowo wprawione. Polecam

#17 ~kajko~

~kajko~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 13:38:49

czy ktoś może mi powiezieć czy dostane w salonie oknoplastu okna winergetic premium? zależy mi na cieple w domu.

#18 ~Dagon~

~Dagon~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 13:07:09

powinny być, ale na 100proc sie dowiesz jak zadzwonisz. są jeszcze te okna winergetic w wersji pasywnej, ale jak mówisz że to do domu mieszkalnego to chyba niekoniecznie. ale popytać możesz

#19 MikolajBrzo

MikolajBrzo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 15:11:14

My jak wymienialiśmy okna w domu to zamówiliśmy je w salonie Carpenter, przyjechali - wymierzyli wszystko, a po dwóch tygodniach przyjechali i wstawili okna (zamówiłem okna z montażem). Okna super, montaż bez zarzuty, więc polecam.

#20 ~Rudmir~

~Rudmir~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 15:00:37

okej, ale mam sprawę - czy ten salon o którym mówisz ma w ofercie okna Pixel do oknoplastu? Zależy mi na tym modelu konkretnie. Jak mają to chętnie bym się z nimi umówił na wycenę i tak dalej.

A jeśli nie oknoplast, to co innego montują?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okna, salony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych