Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Salon kosmetyczny w Wawie

makijaż salon kosmetyczny salon kosmetyczny warszawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 19:24:12

Cześć, wiem, że to tematycznie forum o woj pomorskim, ale bardzo często tu zaglądam, dlatego też chciałam się zapytać o dobry salon kosmetyczny w Warszawie. Jakkolwiek opinia będzie pomocna, niedawno się przeprowadziłam i potrzebuję dobrej kosmetyczki.

Dzięki!

#2 ~Teresa Kowalczyk~

~Teresa Kowalczyk~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 19:32:26

polecam ci gabinet kosmetyczny Newlook's, panie są bardzo miłe i świetnie cię obsłużą, doradzą. Zabiegi to jest najwyższa półka na tym rynku. Śmiało możesz iść.

#3 ~Andżelik~

~Andżelik~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 20:22:09

Korzystałam również z usług salonu kosmetycznego newlooks. Śmiało polecam, nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystkie zabiegi ZAWSZE wykonane z dokładnością. Polecam

#4 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 20:26:26

Znam instytut urody newlooks, także polecam. Panie znają się na rzeczy, szeroki wybór zabiegów.. wszystko co potrzeba.

#5 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 17:37:46

Bardzo dziękuję za pomoc. Popytam o ten salon, wydaje się być ok, cenowo też mi pasuje.

#6 ~Ersetic~

~Ersetic~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 18:08:47

Wraz z koleżanką regularnie odwiedzamy to miejsce o którym wspominały koleżanki wyżej. Chodzimy z przyzwyczajenia, ale wiem, że lepszego salonu w Warszawie nie znajdziemy. Ostatnio udało mi się namówić moją mamę na kilka zabiegów i również ona ma pozytywne zdanie. Gorąco polecam.

#7 ~Nataila~

~Nataila~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 20:55:40

okej, super! Jestem zdecydowana na pierwszą wizytę. Mam nadzieję, że ten salon stanie się moim salonem na stałe, nie chciałabym chodzić na różne zabiegi w inne miejsca. Jak będzie już po wizycie dam znać jak było.

#8 ~Nataila~

~Nataila~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 18:49:47

Ostatnio powróciła mi skóra trądzikowa, za waszą namową wybrałam się do instytutu urody newlooks, wykonałam tam póki co oczyszczanie twarzy i peeling i naprawdę podobała mi się obsługa i w ogóle sam zabieg. Efekty są spore, mam już umówioną kolejną wizytę.

W każdym razie dzięki za polecenie, pozdrawiam

#9 ~RoksAna~

~RoksAna~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 19:55:12

W Newlooks robiłam makijaż permanentny, wiem, że zajmują się tym inne osoby niż upiekszajacymi zabiegami kosmetycznymi, ale i tak salon wydawał się maksymalnie profesjonalny i zaufany.

#10 ~Teresa Kowalczyk~

~Teresa Kowalczyk~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 18:35:15

Natalia, wiedziałam, że nie pożałujesz. Polecam ten salon każdemu bez obaw.

#11 ~Nataila~

~Nataila~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 21:17:34

Jestem już po kolejnej wizycie, jeszcze troszkę i nie będzie śladu po trądziku.

#12 ~Agaaaaa~

~Agaaaaa~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 18:35:26

jestem z pomorskiego, myslicie że warto jeździć taki kawał do salonu kosmetycznego, czy lepiej wybrać coś lokalnego?

#13 ~Werkap~

~Werkap~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 18:30:27

Zależy. jak regularnie to chyba nie będziesz wsiadać w pociąg za każdym razem, ale jak zabieg skomplikowany, wymagający najwyższej klasy specjalistek to zdecydowanei warto się przejechać.

#14 ~Agaaaaa~

~Agaaaaa~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:15:51

Mam bardzo poważny problem skórny, nie będę się teraz rozpisywać. W moim miejscu zamieszkania jest jeden salon kosmetyczny bardzo wątpliwej jakości. Mogłabym się przejechać do któregoś z większych miast, ale tak naprawdę to czy przyjade do gdańska czy do warszawy to mi już wszystko jedno, dlatego pytałam.

#15 ~hania~

~hania~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 22:45:33

Jeżeli problem jest poważny to zdecydowanie warto nie żałować kasy na swoje zdrowie i urodę.

#16 ~Agaaaaa~

~Agaaaaa~
  • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 12:24:21

Tak, jest, pojde do specjalisty

#17 ~Nataila~

~Nataila~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 15:15:44

Cześć. Już po trądziku. Cieszę się bardzo i teraz nie wyobrażam sobie siebie inaczej.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: makijaż, salon, kosmetyczny, salon kosmetyczny, warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych