Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Salon kosmetyczny w Wawie

makijaż salon kosmetyczny salon kosmetyczny warszawa

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 19:24:12

Cześć, wiem, że to tematycznie forum o woj pomorskim, ale bardzo często tu zaglądam, dlatego też chciałam się zapytać o dobry salon kosmetyczny w Warszawie. Jakkolwiek opinia będzie pomocna, niedawno się przeprowadziłam i potrzebuję dobrej kosmetyczki.

Dzięki!

#2 ~Teresa Kowalczyk~

~Teresa Kowalczyk~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 19:32:26

polecam ci gabinet kosmetyczny Newlook's, panie są bardzo miłe i świetnie cię obsłużą, doradzą. Zabiegi to jest najwyższa półka na tym rynku. Śmiało możesz iść.

#3 ~Andżelik~

~Andżelik~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 20:22:09

Korzystałam również z usług salonu kosmetycznego newlooks. Śmiało polecam, nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystkie zabiegi ZAWSZE wykonane z dokładnością. Polecam

#4 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 20:26:26

Znam instytut urody newlooks, także polecam. Panie znają się na rzeczy, szeroki wybór zabiegów.. wszystko co potrzeba.

#5 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 17:37:46

Bardzo dziękuję za pomoc. Popytam o ten salon, wydaje się być ok, cenowo też mi pasuje.

#6 ~Ersetic~

~Ersetic~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 18:08:47

Wraz z koleżanką regularnie odwiedzamy to miejsce o którym wspominały koleżanki wyżej. Chodzimy z przyzwyczajenia, ale wiem, że lepszego salonu w Warszawie nie znajdziemy. Ostatnio udało mi się namówić moją mamę na kilka zabiegów i również ona ma pozytywne zdanie. Gorąco polecam.

#7 ~Nataila~

~Nataila~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 20:55:40

okej, super! Jestem zdecydowana na pierwszą wizytę. Mam nadzieję, że ten salon stanie się moim salonem na stałe, nie chciałabym chodzić na różne zabiegi w inne miejsca. Jak będzie już po wizycie dam znać jak było.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: makijaż, salon, kosmetyczny, salon kosmetyczny, warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych