Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sale weselne Grudziądz i okolice

wesele grudziądz świetlica weselnie

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 09:37:44

Dzień dobry,

Wraz z narzeczonym poszukujemy sali na wesele za 2 lata. Jakie macie zdanie o świetliacach wiejskich w naszej gminie + wynajęciu kucharek?
Jakieś opinie o miejscach typu Amuza czy Domy Weselne w Świerkocinie?

Z góry dziękuję za opinie!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 21:34:18

Dzień dobry,

Wraz z narzeczonym poszukujemy sali na wesele za 2 lata. Jakie macie zdanie o świetliacach wiejskich w naszej gminie + wynajęciu kucharek?
Jakieś opinie o miejscach typu Amuza czy Domy Weselne w Świerkocinie?

Z góry dziękuję za opinie!

Daria, za 2 lata? a może się rozmyślisz?.

#3 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 03:33:39

Polecam Lesniczowke. Piękna sala, dobre jedzenie i miła obsługa. Pani właścicielka niezwykle pomocna i ciepła osoba.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 04:31:41

Biała Karczma po rewolcie Magdy Gessler ,tylko wspomnij że gościem będzie ciocia Magda a na potrawach i obsłudze się nie zawiedziesz .Gdy się zorientują będzie już po wszystkim

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 07:32:19

Daria, za 2 lata? a może się rozmyślisz?.

Nie rozmyślę się, mam dwoje dzieci.

#6 ~Edi~

~Edi~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 17:15:46

Nie rozmyślę się, mam dwoje dzieci.

To super, teraz to normalne. Życzę dużo zdrowia i szczęścia. Napisz za dwa lata jak się Tobie układa, przychylni ludzie z forum będą wam kibicować. 

#7 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 21:48:19

Kucharka Magda883885372 lub Mirka nie mam nr tel nie stety ale poszperaj w necie .Sale swojska Chata w Swierkocinie Remiza w Dusocinie Jedne z fajnych tanich sal do 500zl.Zaulek nad wisła,Dom weselny Anna ,Lesniczowka.Lepiej wynająć sale i kucharkę gdyż taniej

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 21:57:33

Polecam Lesniczowke. Piękna sala, dobre jedzenie i miła obsługa. Pani właścicielka niezwykle pomocna i ciepła osoba.

ha,ha,ha...!

#9 ~Dżonu~

~Dżonu~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 11:27:24

Słyszałem kilka dobrych opinii o Amuzie, ale od osób które były tam na innych imprezach zorganizowanych, a nie weselach. Jednakże jedzenie trzyma poziom. Nie zaszkodzi się skontaktować - w końcu to wesele ;) pozdrawiam

#10 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 11:41:11

Ktoś widzę lubi się podszywać pod ludzi ;) Nie mam dzieci, a pytania o to czy się nie rozmyślę nie jest odpowiedzią na moje pytanie.

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi :-)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 12:17:03

Ktoś widzę lubi się podszywać pod ludzi ;) Nie mam dzieci, a pytania o to czy się nie rozmyślę nie jest odpowiedzią na moje pytanie.

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi :-)

Tylko w ramach zadanego głupiego pytania przez Gościa  ''Daria, za 2 lata? a może się rozmyślisz?''

W pozostałych przypadkach nie podszywam się.

#12 ~Marko910216~

~Marko910216~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 11:06:34

10.06.2019
Witam. Czy może ktoś się orientuje gdzie polecacie zrobić wesele na 120 osób w Grudziądzu? Jak w ogole długo czeka się za salą ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 16:49:15

Tu się nie dowiesz. Cokolwiek kto wpisze to zaraz najazdy, że to lokale same piszą i napuszczają jedni na drugich. Jakby nie miały co robić tylko na pomorskiej siedzieć.
Pofejsbukuj. Znajomych popytaj. Na tą liczbę Gości masz 3-4 lokale na poziomie. A w zasadzie dwa. Więc wiele szukać nie trzeba. Pozdrawiam

10.06.2019
Witam. Czy może ktoś się orientuje gdzie polecacie zrobić wesele na 120 osób w Grudziądzu? Jak w ogole długo czeka się za salą ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 07:03:29

10.06.2019

Dokładnie rok temu byłem na weselu w Amuzie, Nie było się do czego doczepić. Jedzenie, obsługa, sala, czystość, wszystko na wysokim poziomie, tylko nie wiem czy pomieści 120 osób. Zadzwoń i spytaj. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 08:37:11

Dokładnie rok temu byłem na weselu w Amuzie, Nie było się do czego doczepić. Jedzenie, obsługa, sala, czystość, wszystko na wysokim poziomie, tylko nie wiem czy pomieści 120 osób. Zadzwoń i spytaj.

No 120 nie pomieści. Chyba że tańce mają być w ratach a nie wszyscy razem

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 15:29:42

No 120 nie pomieści. Chyba że tańce mają być w ratach a nie wszyscy razem

w swoim życiu zaliczyłem już ponad 50 wesel i jeszcze nie widziałem aby wszyscy naraz tańczyli. Najpierw tańczą ci co umieją tańczyć potem ci co na trzeźwo nie potrafią. tańczyć. Ci co szybko zaczęli tańczyć już się zmęczyli, zostaję tylko ci co piję do rana.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, grudziądz, świetlica, weselnie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych