Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna

wesele ślub sala weselna

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 11:42:55

Witam

Poszukuję sali weselnej w okolicy na ok. 100 osób.

Był ktoś może na weselu w sali Patrycja w Świętosławiu, Złota Podkowa we Wrockach, Kuźnia Smaków, Kardamon w Małym Pułkowie?

Bardzo proszę o opinie.

#2 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 11:58:28

W Kuźni podobno jedzenie slabe

#3 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 12:14:04

Najpierw nalezy sie zastanowić czy warto robić wesele o ktorym i tak sie zapomni tzn goście.
Lepiej kasę przebaczyć np na wplate na mieszkanie.

#4 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 15:44:52

Polecam złota podatkowe we wrockach.piękne miejsce,pyszne jedzenie.byłam i probowalam

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 16:44:58

Złotą podkowę

#6 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 22:44:31

Patrycja jedzenie pyszne, wystrój przepiękny. Złota podkowa na drugim miejscu

#7 ~Małgorzta~

~Małgorzta~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 23:37:43

Jak w Kowalewie to polecam Dom Weselny Irena, p.Zosia wspaniała osoba,wystrój można wyczarować wspaniały a jedzenia nigdy nie zabraknie. Mieliśmy tam dużo imprez .Polecam

#8 ~Amiczka~

~Amiczka~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 06:54:51

Ja Ci mogę salę z Chmielna polecić, bardzo ładna jest - Krzewi Róg. Bardzo w porządku też właściciele i obsługa - da się dogadać, bardzo  mili i pomysłowi są :) jedzenie według mnie pyszne. Dużo, dużo i jeszcze raz dużo, goście chwalili u nas i jeszcze do domu dostali :D 

#9 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 14:09:25

Zajazd Złota Podkowa we Wrockach

#10 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 08:51:40

Irena ,raczej nie polecam.

#11 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 08:52:14

#12 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 08:52:50

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 11:52:01

Szukam fajnego balu sylwestrowego-Irena warto?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 14:02:42

Nie żeń się.

#15 ~-*-~

~-*-~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 18:23:26

Dlaczego, aż TRZYKROTNIE nie polecasz ???

Ja miałam wesele córki na 147 osób, było pięknie, jedzenie wyśmienite. Porcje były małe, ale jadłospis bardzo urozmaicony, więc zamiast zjeść jednego dużego zraza wołowego, można było zjeść kilka małych, innych zrazików np.: wołowe, wieprzowe, drobiowe. Jedzenie zawsze ciepłe ( gdy zachodziła potrzeba odgrzewane), bardzo smaczne surówki i przystawki, nakrycia, szklanki i sztućce zmieniane bardzo często. Obsługa chodziła jak pszczółki w ulu. W  każdym zakresie można było się dogadać z Panią Zosią i personelem obsługi. Dla wszystkich gości wyjeżdżających przygotowano paczuszki z ciastem i mięsem. Na poprawinach na stoły nie trafił, żaden napoczęty półmisek, wszystko było przygotowane i podane na świeżo. Jedzenia zostało tyle, że obie strony dostały w pojemnikach tyle, że trzeba było w domu mrozić lub wekować.

Jeżeli ktoś nie poleca, to znaczy, że chce mieć duże wesele, z obfitością dań, w wielkim stylu, ale niestety ma WĘŻA W KIESZENI. Teraz wszędzie i za wszystko trzeba płacić.

Mnie nic nie obchodziło,  dwa razy spotkałam się z Panią Zosią - za pierwszym razem, przed weselem, uzgodniłyśmy jadłospis, (ilość gości podałam telefoniczni - krótko przed terminem wesela), wystrój sali oraz całkowity koszt usługi, a za drugim razem, po weselu, dostarczyłam potwierdzenie zapłaty przelewem za usługę.

Szczerze polecam...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 05:18:44

To się robi raz w życiu

#17 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 06:32:45

Ale co z tym balem?

#18 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 11:57:52

W Lęborku jest super lokal (Betlejem) Fantastyczna Pani Kasia zajmie się całą imprezą. Mają świetne propozycje menu. Jedzenie dobre i w odpowiednich ilościach. Sala ładna i przestronna i dodatkowo piękny ogród. Obsługa też bardzo fajna. Właścicielka ma tez fajne propozycje na urozmaicenie imprezy. Polecam 

#19 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 12:31:54

Byłam w kilka tygodni temu na weselu w okolicach Szczytna i mogę śmiało powiedzieć że w Albizji w Lemanach bawiłam się jak dotąd najlepiej, przede wszystkim to świetne miejsce na tego rodzaju imprezy i mają bardzo dobre jedzenie, młodzi zadbali o super muzę a więcej nic nie trzeba żeby wesele było udane

#20 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 21:15:59

Bylismy z narzeczonym na weselu jego kuzynki w Hotelu Rondo. Piękna sala weselna z aranżacjami.. myslimy żeby nasze wesele za 2 lata tez tam zrobić. Polecam!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, ślub, sala weselna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych