Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna "Gwieździste Niebo" Chlebowo

chlebowo sala bankietowa gwieździste niebo wesele ślub jedzenie jakość sala weselna lokal

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aksel~

~Aksel~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 14:31:38

Witam,

chciałbym się dowiedzieć czy był ktoś na weselu w "Gwieździstym niebie" w Chlebowie? Polecacie? Czy było na weselu dużo jedzenia? Proszę opinię o tym lokalu.

#2 ~Mła~

~Mła~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 15:01:41

Witam,

chciałbym się dowiedzieć czy był ktoś na weselu w "Gwieździstym niebie" w Chlebowie? Polecacie? Czy było na weselu dużo jedzenia? Proszę opinię o tym lokalu.

SOLIDNA RODZINNA FIRMA! SUPER POKOJE!

#3 ~gość weselny~

~gość weselny~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 15:53:11

Witam,

Lokal jest nowy, nie wiem czy już ma szyld. Położenie nie ciekawe, blisko szosy. Po lewej stronie straszą maszyny rolnicze. Jedzenie nie zbyt wyszukane, wiejskie pospolite. Zimne pomieszczenie mam na myśli wystrój remizowy

#4 ~gosc z wesela~

~gosc z wesela~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 18:33:56

Byłam tam tydzień temu na weselu i jestem pod wielkim wrażeniem bo dawno nie byłam na takim weselu żeby było tyle jedzenia i tak miła obsługa polecam wszystkim.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 01:37:00

Lokal jest nowy, nie wiem czy już ma szyld. Położenie nie ciekawe, blisko szosy. Po lewej stronie straszą maszyny rolnicze. Jedzenie nie zbyt wyszukane, wiejskie pospolite. Zimne pomieszczenie mam na myśli wystrój remizowy

PO CO ODPOWIADASZ LUDZIOM - PRZECIEŻ WIDAĆ, ŻE NIE BYŁEŚ TAM.

#6 ~skorpion~

~skorpion~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 01:43:19

POLECAM! Lokal nowy o wysokim standardzie, właściciele mili, na weselach smaczne jedzenie i dużo, obsługa przemiła, Nie trzeba czytać na forum, należy porozmawiać z kimś, kto tam był

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 01:48:14

bzdury!!! to co ty zamówiłeś!!!brakło ci kasy ....wtedy do remizy taniej będzie

#8 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 01:56:18

przepięknie jest w tym lokalu. a jakie pokoje , łazienki - ludzie z głową czyli właściciele, menu do uzgodnienia i jedzenie nie jest zimne, obsługa miła--polecam

#9 ~Aksel~

~Aksel~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 14:47:13

POLECAM! Lokal nowy o wysokim standardzie, właściciele mili, na weselach smaczne jedzenie i dużo, obsługa przemiła, Nie trzeba czytać na forum, należy porozmawiać z kimś, kto tam był

Tak, ale z tego co wiem, odbyło się tam dopiero 7 wesel i ciężko znaleźć osobę, która już tam organizowała przyjęcie... Dlatego pytam sie na forum, czy ktoś był już tam na weselu i moze powiedzieć jak tam jest :)

A co do wyglądu "remizowego" to chyba ktoś tam nie był a gada, dlatego ze sala jest bardzo podobna do sali w Szpiegowie, która remizy wcale nie przypomina ;]

#10 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 11:14:48

Witam jezeli chodzi o jedzenie jest super i bardzo duzo a wystruj przepiekny.polecam wszystkim i nie ma sie czego bac.

#11 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 15:11:44

Byłam na weselu Gwieździste Niebo oraz Michałówce w sierpniu zdecydowanie polecam Gwieździste Niebo jestem pod wielkim wrażeniem tego lokalu ,  jedzonko super , wystrój piękny, obsługa bardzo miła , tylko troszke brakuje zieleni ale na wesele ludzie jadą sie bawić a nie chodzić po ogrodach , ale właściele podbno maja zrobić ogród ,. Napewno tam sie wybiore na sylwestra.

POLECAM

#12 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 15:03:40

Ja polecam Mihałufkę http://www.gdziewese...-Mihalufka.html

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 09:10:40

Ja polecam Mihałufkę http://www.gdziewese...-Mihalufka.html

Wpisy z linkiem do stron lokali dziwnym trafem pojawiły sie we wszystkich wątkach sal weselnych o zbliżonej godzinie- może moderator tych stron dba o wzrost wejść na strony należące do jego serwisu internetowego?? ^_^ ^_^

Reklama dźwignią handlu ;) ;) każdy chce jakoś zarobić ;) ;)

Wydaje mi się że z tymi wpisami właściciele lokali nie mają nic wspólnego.

#14 ~Młoda~

~Młoda~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 14:17:43

Moje wesele było tam zorganizowane i polecam, goście ciągle wspominają pyszne jedzenie, wygląd sali, doskonałą obsługe i przemiłych właścicieli, serdecznie polecam:)

#15 ~klemens~

~klemens~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 18:40:51

ludzie nie czytajcie tego!!!!!! tu się w komentarzach wypowiadają wlasciciele a przede wszystkim ich synowie! totalne bzdury lipa!!!

#16 ~Gość z~

~Gość z~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 20:30:54

przepięknie jest w tym lokalu. a jakie pokoje , łazienki - ludzie z głową czyli właściciele, menu do uzgodnienia i jedzenie nie jest zimne, obsługa miła--polecam

A opalają z pewnością(!) drewnem///

#17 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 01:14:35

Może ktoś jeszcze się wypowie na temat tej sali? Zastanawiam się czy zrobić tam wesele. Mam na oku jeszcze dwa inne lokale. Jak cenowo? Czy klimatyzacja działa? Czy jedzenie jest smaczne? Jak się kształtuje cena poprawin?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 09:59:42

Kiedyś byłem było dużo jedzenia polecam

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 14:36:53

Moje wesele było tam zorganizowane i polecam, goście ciągle wspominają pyszne jedzenie, wygląd sali, doskonałą obsługe i przemiłych właścicieli, serdecznie polecam:)

jak oni sa przemili to ja bede chinskim papiezem bardzo nie mila i w dodatku gruba i brzydka baba

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 15:37:02

Byliśmy w tym roku na Sylwestrze w Gwieździstym Niebie jesteśmy bardzo zadowoleni :) :) Dużo pysznego jedzenia i bardzo miła obsługa :) Co do zespołu to mógłby nie robić tyle konkursów tylko więcej grać :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chlebowo, sala bankietowa, gwieździste, niebo, wesele, ślub, jedzenie, jakość, sala weselna, lokal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych