Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rządz - co poradzić na bandę zidiociałych gówniarzy

rządz pijaństwo alkohol policja sklep nocny gówniarze

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~niezle wqxxiony~

~niezle wqxxiony~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 08:26:57

Może ktoś z was będzie w stanie odpowiedzieć, co powoduje u ludzi, w szczególności smarkaczy, że nie zważając na nic siadają pod balkonami i urzędują do 2-3-4 nad ranem?

Czy ci idioci nie zdają sobie sprawy z tego, że ktoś obok śpi, że są dzieci, że ludzie idą do pracy rano?

Może podpowiecie, co z taką bandą deb***i zrobić? Policja oczywiście przyjeżdża na wezwania ( zwykle po 20-30 min), ale zupełnie nic to nie daje.

Ręce i nogi opadają:((

#2 ~pezz~

~pezz~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 08:42:52

wylej na nich wiadro wody, jak nie pomoże, wylewaj co 15 minut. i tak za każdym razem. więcej nie wrócą.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 08:58:18

Może ktoś z was będzie w stanie odpowiedzieć, co powoduje u ludzi, w szczególności smarkaczy, że nie zważając na nic ...

Jedna z części składowej czasów o które tak dzielnie walczyliśmy. Zbiorowość się nie liczy.  Ważna jest jednostka, czyli ja i tylko ja.  

#4 ~ja.kiś~

~ja.kiś~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 09:03:39

wylej na nich wiadro wody, jak nie pomoże, wylewaj co 15 minut. i tak za każdym razem. więcej nie wrócą.

Jakby się dało, to nie wodą, a ściekami:))

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 09:05:49

Może ktoś z was będzie w stanie odpowiedzieć, co powoduje u ludzi, w szczególności smarkaczy, że nie zważając na nic siadają pod balkonami i urzędują do 2-3-4 nad ranem?

Czy ci idioci nie zdają sobie sprawy z tego, że ktoś obok śpi, że są dzieci, że ludzie idą do pracy rano?

Może podpowiecie, co z taką bandą deb***i zrobić? Policja oczywiście przyjeżdża na wezwania ( zwykle po 20-30 min), ale zupełnie nic to nie daje.

Ręce i nogi opadają :((

Jest przepis o ciszy nocnej i jej zakłócaniu. Policja winna się tym zająć i dopalić rodzicom gówniarzy.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 09:06:11

Jedna z części składowej czasów o które tak dzielnie walczyliśmy. Zbiorowość się nie liczy.  Ważna jest jednostka, czyli ja i tylko ja.  

Gorsze jest to, że tą częścią składową tych czasów jest totalny brak szacunku i respektu przed władzą. Policja stoi, spisuje, a smarkacze o godz. 3 nad ranem obok drą się na potęgę i wyją chore, pijackie przyśpiewki. A policja? hmm, nic..... Strach...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 09:09:11

Jest przepis o ciszy nocnej i jej zakłócaniu. Policja winna się tym zająć i dopalić rodzicom gówniarzy.

Rodzice albo nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć i widzieć, co ich "dorosłe" dzieci robią w środku nocy. Pewnie gdyby jedna czy druga mama usłyszała, co robi córcia na ulicy, to zeszłaby na zawał.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 09:45:25

A ja obserwuje bardzo czesto z okna akcje policji kolo nocnego na rządzu. Albo przyjezdzaja duzo za pozno, albo wjezdzaja tak, ze z daleka ich widac ( wtedy smarkacze robią rząd i znikają, po czym po 10 min wracają), albo policjanci silnie przestraszeni podjeżdżają, aby usłyszeć kilka niecenzuralnych słów i odjeżdząją. Czasem śmiesznie to wygląda. Zadko widac, zeby policjanci chcieli sie zajac tym porzadnie.

#9 ~i po sprawie~

~i po sprawie~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 09:56:35

Ręce i nogi opadają :((

Rób dyskretnie zdjęcia i wrzucaj na facebooka, zobaczysz jak niektórzy rodzice się 'ucieszą' :D a Tobie goowno zrobią ;)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 10:01:13

hmm. Pomysł niegłupi:))

Tylko że ja nie mam czegoś takiego jak facebuk:)) hihih

Ale coś w tym jest:)) Mariola pewnie świeciłaby przed mamusią oczkami, jakby mami usłyszała, co robi chłopcom, a czego chłopcy od niej zwykle oczekują po kilku piwach:)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rządz, pijaństwo, alkohol, policja, sklep, nocny, gówniarze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych