Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rypin w Google Street View

google street view

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 10:23:31

Tak jak w temacie, po najnowszej aktualizacji możemy poogladać nasze miasto :-) Przykładowy link http://goo.gl/maps/QDPWi
Tutaj sobie zobaczycie które ulice zostały ujęte: http://maps.google.c...treet-view.html

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 08:37:59

Super. Teraz cały swiat będzie mógł zobaczyć, co to za zadupie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 12:16:30

a najlepsze to sklepy i sprzedawczynie przed nimi :D :D :D jak przed pgr-em :lol:

#4 ~123 i poszli~

~123 i poszli~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 13:31:35

Street View i mapy google są bardzo dobre po zrobieniu póżniej jest tylko gorzej bo nieaktualne. Podgląd wyglądu ulic sprzed kilku lat a zdjęcia satelitarne sprzed 6 lat ciągle te same. To na przykładzie zachodnich krajów jeżeli tam nie robią wcale aktualizacji to co dopiero w Polsce... Do tego niektóre miasta na zachód od Odry wogóle nie zgadzają się na to i nie zezwalają na filmowanie czy mają rację? Kto w Rypinie im dał na to zezwolenie proszę o nazwisko tego osobnika z Urzędu Miasta!.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 13:50:41

Ale zezwolenie na co? Zasłaniają twarze i numery pojazdów, więc obawiam się, że możesz im skoczyć, pieniaczu.

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 15:03:55

a komu do ciężkiego ch..ja szkodzi to że rypin jest na street view...chyba właśnie fajna rzeczą jest to że można online zobaczyć te ulice...nie szukajcie w każdym temacie problemu bo zaczynacie przrginac i robić sie solidnie zalosni

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 21:16:56

Zdjęcia zostały wykonane ubiegłego lata, można to zaobserwować po wykopach które są z inwestycji MPEC i po budowie NETTO.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 22:06:32

Zdjęcia zostały wykonane ubiegłego lata, można to zaobserwować po wykopach które są z inwestycji MPEC i po budowie NETTO.

Nie trzena patrzec na inwestycje żeby okreslic date zrobienia zdjecia. wystarczy spojrzec w lewy dolny róg zdjcia tam jest podana data heheh

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 22:36:49

A ja zobaczyłem swoją dziewczynę w objęciach innego

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 07:42:06

Jasssssne. A po czym ją poznałeś? Bo twarze, jak pisano powyżej, są zamazane.

#11 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 09:43:47

A może ja sobie nie życzę, żeby mnie ktoś oglądał przez pół dnia, jak sadzę kwiatki w koszulce? Niby twarze są rzeczywiście zamazane, ale jak na dłoni widać całą resztę. Rzut oka i widzimy znajomego. Was to nie przeraża? Już widzę porzucone dziewczyny czy neiszczęśliwie zakochanych chłopaków, którzy ślęczą przed monitorem, żeby wyśledzić swoją drugą połówkę. Aż ciarki mnie rpzechodzą!

#12 aaa

aaa

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 25 kwiecień 2013 - 10:03:10

Sebastian chyba pisze do nas z XIX wieku... Street View to zupełnie normalna usługa Google, która swoją drogą jest bardzo przydatna np przy planowaniu podróży. To że znajdują się tam zdjęcia to nie inwigilacja, to co się tam dzieje nie leci na żywo 24h...Przydatny wynalazek, który dodatkowo wywołuje uśmiech na twarzy :) Ja dziś dzięki google byłem w Las Vegas :)

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 10:28:27

A ja zobaczyłem swoją dziewczynę w objęciach innego

Przynajmiej wiesz że masz rogi :D

#14 ~Piter~

~Piter~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 15:31:42

Następna aktualizacja street view w Rypinie za ile? 10 lat 15 lat :) to naprawdę da się zrobić ale sensu większego w tym nie ma. Co do legalności tego filmowania też mam wątpliwości:
Ponad 200.000 Niemców złożyło wniosek o nie umieszczanie zdjęcia swojego domu w Mapach Google. Liczba ta jest o wiele wyższa niż w innych krajach – czy naprawdę mają się czego bać??
Według niemieckiego dziennika Der Spiegel „kilkaset tysięcy osób” poprosiło Google o wymazanie swoich domów z Google StreetView. Choć firma ta nie komentuje tej liczby, to dziennik, powołując się na znajomości w ministerstwach i firmie Google, spodziewa się ponad 200.000 próśb o wymazanie z map tej kontrowersyjnej usługi. Liczba ta może jeszcze wzrosnąć, gdyż termin składania wniosków o usunięcie z niemieckiej wersji Google StreetView upływa dopiero 15 października.
I tu jest pytanie czy jeżeli mam dom prywatny w Rypinie to dlaczego Google nie poinformowało mnie o jego sfilmowaniu i umieszczeniu w Internecie i tu kolego który wyzywasz od pieniaczy mylisz się bo Urząd Miasta w Rypinie powinien mnie poinformować o czymś takim bo wielu mieszkańców nawet o tym nie wie że ich domy mogą sobie oglądać przestępcy lub inne zasrańcy.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 15:40:03

Street View wychodzi z Niemiec

14.04.2011

Google poinformował, że rezygnuje z rozwijania w Niemczech aplikacji Street View. Nadal będzie można oglądać przez Internet widoki wybranych części 20 niemieckich miast, jednak na ulice nie wyjadą już charakterystyczne samochody z kamerami. Street View nie obejmie zatem nowych miast, a zdjęcia nie będą aktualizowane identyczna sytuacja jest w Szwajcarii.

#16 ~tomasz~

~tomasz~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 22:33:04

Chodzi o prywatnośc nie chiał bym aby ktoś widział mój dom w internecie. Jak by nie było to jest moja własność i nie chcę aby ktoś obyc zamieszczał jego zdjęcie w internecie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 22:41:45

Przeczytaj jeszcze raz jaką głupotę napisałeś - KAŻDY MOŻE SOBIE IŚĆ I ZOBACZYĆ TWOJ DOM...... CELEBRYTO :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: google, street, view

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych