Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ruszyła ...


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 19:38:52

Ruszyła prawdziwa kampania opozycji, kryptonim: „Media i zadyma”

Wiele osób się zastanawia, dlaczego zgrany, skompromitowany i przede wszystkim nieskuteczny scenariusz się powtarza? Minęło zaledwie 10 dni o wiekopomnego ogłoszenia programu PO „Szóstka Schetyny”, ale dziś nikt o tym nie mówi.

Tematem numer jeden od kilku dni jest niewinna uliczna zabawa w demokrację, której do zabaw fran/cuskich, czy nawet nie/mieckiej demokracji, bardzo daleko.

Media i zadyma, tym będą napędzane działania nie tylko PO, ale całej reszty walczącej o próg wyborczy i tutaj nie ma co szukać skomplikowanej wykładni, ponieważ sprawy przedstawiają się bardzo prosto.

Sami zwolennicy PO jako jedni z pierwszych uznali ofertę programową Schetyny za dramatyczny żart i mieli rację. Było jasne, że ten stek frazesów nie przebije konkretów proponowanych i zrealizowanych przez PiS.

Poza tym gdyby jakimś cudem PO stała się partią uczciwą i faktycznie poważnie chciała zająć się Polską, to i tak Polacy, ze względu na przeszłość, PO nie uwierzą... mk

 #2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 19:40:57

Natomiast prawdziwa kampania wyborcza w wydaniu opozycji musi się opierać na zadymie kolportowanej przez media, bo to ich jedyna szansa. Tylko i wyłącznie wielka zadyma, która całkowicie skupi, a potem odwróci emocje społeczne, daje opozycji nadzieję ...

Oni po prostu nie mają wyjścia, czasu i możliwości, aby postawić na jakąś inną strategię ...

Na obrazku z sobotniej zadymy w widzimy stare twarze KOD, świadkowie też potwierdzają obecności niejakiej Rudej, dyżurnej awanturnicy i „obrończyni konstytucji” i wielu innych „działaczy”. Całe to towarzystwo zjechało akurat do Białegostoku?

Dlaczego miejsce jest takie ważne? Ano dlatego, że w Białymstoku, co i rusz mamy rozmaite „incydenty na tle…”. Nie ma chyba bardziej radykalnego miasta w Polsce, jeśli chodzi o brak akceptacji dla lewackich wynalazków.

Idealne miejsce na odpalenie prowokacji, przez starych prowokatorów. Prosta robota, wystarczy wymachiwanie symbolami sekty LGBT i działa to mniej więcej tak, jakby ulicami Poznania przeszedł „Marsz równości piłkarskiej” kibiców Legii Warszawa. Pewna rzeź!

W Białymstoku do rzezi nie doszło, ale wszystko pod zadymę inicjującą kampanię wyborczą zostało przygotowane i w jakiejś część zrealizowane. mk

 #3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 19:43:39

O „faszyzmie” na białostockich ulicach będzie się mówić jeszcze dwa, trzy dni, do pierwszego porwania dziecka lub „zaginięcia Iwony”. No i coś z tym opozycja będzie musiała zrobić.

Co zrobi?

Podłoży następny ogień, potem zadzwoni do TVN i GW. Takich akcji zobaczymy wiele i skończą się dopiero w piątek przedwyborczy o północy. „Wolne sądy” i „obrona konstytucji” zostały zastąpione tęczą sekty LGBT i to dobra wiadomość. Znów fatalnie dobrany materiał na rewolucję, ale mimo wszystko warto się wyposażyć w gaśnice...

Antidotum na monotonną i desperacką kampanię opozycji jest tak samo nudne, jak sama kampania.

Konsekwentnie przejść z pozycji atakującego na pozycję ofiary. Niech demonstrują co tydzień w całej Polsce i broń Boże nie organizować kontrdemonstracji. Gwarantuję, że po drugim, trzecim marszu, w którym nikogo nie uda się sprowokować, wrócą na ulice waginy udające symbole religijne, wrócą idioci z durszlakami na głowie i cała seria innych aktów agresji wywołanych frustracją.

Wystarczy się nie wpisywać w scenariusz opozycji, aby nic z tego scenariusza nie wyszło i na szczęście nikomu w PiS tego tłumaczyć nie trzeba. mk

 #4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 21:25:30

Ale pozostanie to na długo w pamięci społeczeństwa.. Ciekawe, bo to jest hańba na cały świat !#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 23:17:39

Ale pozostanie to na długo w pamięci społeczeństwa.. Ciekawe, bo to jest hańba na cały świat !

Co? Ta zadyma lgbt?

#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 06:01:00

Ale pozostanie to na długo w pamięci społeczeństwa.. Ciekawe, bo to jest hańba na cały świat !

Masz racje że to hańba tak samo jak dzialania przeciwko wlasnemu krajowi, wlasnej ojczyźnie po to tylko ze aktualnie u wladzy po wygranych wyborach jest PiS. Nigdy wiecej PO i jej orszak egoistow nie może dostać wladzy. Każdy tylko nie PO i jej byla przybudowka analfabetow z kropką na początku zdania.

#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 11:23:35

Tacy "patrioci:" zniknęli już 39 roku, wtedy krzyczeli, że guzika nie oddamy, a oddali całą Polskę...#8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 11:52:41

Tacy "patrioci:" zniknęli już 39 roku, wtedy krzyczeli, że guzika nie oddamy, a oddali całą Polskę...

Ty durniu obrażasz miliony Polaków, którzy walczyli z wrogami. Ty byś sam jeden wygonił z Polski Niemców i Ruskich.#9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 08:46:26

Wyreżyserowana „operacja Białystok”. Prezydent Truskolaski był świadomy, że dojdzie do zamieszek

Zarówno policja, organizacje pozarządowe, jak i politycy PiS alarmowali prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego, że podczas Marszu Równości może dojść do zamieszek.
Włodarz miasta sam wydał zgodę na kilka zgromadzeń w tym samym miejscu i czasie, jednak organizowanych przez skrajnie odmienne środowiska. Eksperci ds. bezpieczeństwa jasno wskazują, że takie działanie było zaplanowaną prowokacją.

– Dysponuję dowodami, z których wprost wynika, że komendant miejski policji na długo przed marszem pisał do pana prezydenta, że kilka zgromadzeń w tym samym miejscu i czasie powoduje realne zagrożenie konfrontacji między ich uczestnikami

– powiedział marszałek woj. podlaskiego Artur Kosicki. Dodał również, że najprawdopodobniej dzisiaj złoży zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezydenta Truskolaskiego.

– Można było tego wszystkiego uniknąć. Trzeba było zakazać marszu albo zakazać wszystkich marszów, jeżeli mogły być w stosunku do siebie niebezpieczne – stwierdził marszałek Podlasia.

O komentarz do całej sprawy poprosiliśmy również Jacka Wronę, byłego oficera CBŚ i eksperta ds. bezpieczeństwa.

Ustawa mówi wyraźnie, że to prezydent odpowiada za bezpieczeństwo na takich zgromadzeniach. W tym przypadku było wiele przesłanek, aby odmówić wydania zgody na którąś manifestację i można było to zrobić mimo konstytucyjnych wolności

– mówi nam Jacek Wrona. Dodaje również, że bezpieczeństwo w tym wypadku było ważniejsze.

 #10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 12:01:14

Nie ma co szukać winnych tam gdzie ich nie ma ! Winni byli widoczni.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych