Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rulewski odchodzi z PO. "Takiej Koalicji Europejskiej wspierać nie mogę"

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 09:23:00

– To jest rozstanie. Dziś modne jest brexit, polexit. Rulexit też jest możliwy. Nie mogę kontynuować misji, nie tyle w strukturach partyjnych, bo nie jestem członkiem partii, ale w klubie PO – powiedział w "Graffiti" Polsat News senator Jan Rulewski.
– Ja takiej Koalicji Europejskiej wspierać nie mogę. Przeszkadzają mi elementy lewicowe – dodał.

Jan Rulewski powiedział w rozmowie, że "funkcjonariusze PZPR przemycają do Koalicji Europejskiej wartości, których kiedyś wytrwale bronili".

– Dla mnie, człowieka na którego wyrok wydała historia, a ta historia mówiła: trzeba zwalczać komunę, komunę jako agenturalną instytucję Moskwy. Komuna wydała na mnie wyrok (...) Teraz ci funkcjonariusze PZPR przemycają wartości, których tak wytrwale bronili. Przemycają do koalicji. Jeśli ja przyjmuję, że ludzie mogą mieć poglądy lewicowe, nawet mogą być w SLD, to jednak uważam, że Platforma za daleko się posunęła wpisując na swoje listy funkcjonariuszy tamtego państwa, dlatego nie mogę nosić ulotki za panem Zemke – stwierdził.

Przypomnijmy, że Jan Rulewski dostał się do parlamentu z list PO w wyborach parlamentarnych w 2007 roku. W 2011 roku z powodzeniem ubiegał się o reelekcję. W 2015 roku także został wybrany na senatora.

/ Źródło:Polsat News  

#2 ~bydek~

~bydek~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 13:42:23

mania wielkosci i walka o numer na liscie wyborczej.Plucie jadem sie zaczyna

#3 ~partyjna~

~partyjna~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 10:32:04

odbija na starosc ?

#4 ~rulon~

~rulon~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 09:28:32

w pasiaki sie ubieral i odstawial numery, niepowazny i tyle

#5 ~mlody~

~mlody~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 20:17:55

NAJWYZSZY CZAS BY ODPOCZAL I NIE KOMPROMITOWAL PO

#6 ~patrzmy realnie~

~patrzmy realnie~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 20:56:31

Jego działalności opozycyjnej nie oceniam. Jednak co on zrobił  dobrego dla Bydgoszczy?Od początku transformacji ustrojowej ,gdzie głośny obecnie senator J. Rulewski dał się wykiwać dewotce toruńskiej A. Grześkowiak godząc się kuriozalny DUoPOL z miasteczkiem z dziedzictwem krzyżackim tylko mamy same problemy .Począwszy o zawłaszczenia AMB ,przez rolowanie z kasy , instytucji przez wiecznych toruńskich marszałków. Żadna z partii rządzącej dziwne ,że tego nie dostrzega ,że w środku Polski mamy DZIADOLAND ,odbiegający od otoczenia ? Przed buzkową reformą województwo Bydgoskie było porównywalne z Poznańskim, Gdańskim a gdzie teraz jesteśmy,pod zaborem toruńskim,gorzej niż ściana wschodnia?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych