Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ruch wokół komety

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 13:22:11

Wychodzę na spacer i widzę korek jeden wielki zator przed kometa z każdej strony. Ludzie!!! powiem tyle, - jesteście poje***ymi poku***encami.

#2 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 20:33:31

Oj tak, zachowują się jak by zakupy byly jedyną możliwością spędzania wolnego czasu, sami sobie korki robimy

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 11:50:51

Oj tak, zachowują się jak by zakupy byly jedyną możliwością spędzania wolnego czasu, sami sobie korki robimy

W tych czasach zakupy ponad potrzebę wydawanie pieniedzy i jeżdżenie samochodami stało się kwintesencja życia dla tych tepych pal. Boże jakie to jest ku*** płytkie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 21:46:11

Agnieszka Ty to zawsze mnie znajdziesz hehe

#5 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 07:51:40

Bardzo mi sie pana słowa i styl wypowiedzi podoba.
Bo to życiowe jest a najbardziej to ze inwestycje drogowe sa tak wybierane aby stac w korkach bo remont robiony jest przed świętami itp.
To tak samo jak strajk nauczycieli, zrobili tak aby zaszkodzić uczniom bo nie chodzili do szkoły, mogli strajkowac w wakacje wtedy dzieciom by nie robili szkody.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 08:17:27

Bardzo mi sie pana słowa i styl wypowiedzi podoba.
Bo to życiowe jest a najbardziej to ze inwestycje drogowe sa tak wybierane aby stac w korkach bo remont robiony jest przed świętami itp.
To tak samo jak strajk nauczycieli, zrobili tak aby zaszkodzić uczniom bo nie chodzili do szkoły, mogli strajkowac w wakacje wtedy dzieciom by nie robili szkody.

Zgadza się, uczniowie nie chodzili do szkół a wtedy nauczyciele kazali im odrabiać (i tu cały absurd) strajk nauczycieli chodząc na lekcje w soboty. No paranoja :) ta nasza Polska to na prawdę często mnie zaskakuje.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 22:29:29

No to już po zakupach. Święta przezarte, przepite, jedzenie wyrzucone, kasa w błoto wywalona. Pytanie nasuwa się samo: czy to były święta Bożego Narodzenia, czy Bożego przezerania? Bo ktoś tu chyba się mocno pogubil..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych