Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rozwód - pomoc...

rozwód prawnik pomoc

48 odpowiedzi w tym temacie

#21 Maryskaa

Maryskaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 07:49:25

dlaczego oceniasz ludzi po wpisie mam nadzieję ze jesteś rozwodka i twój mąż dostrzeg to co ja i kopnąć cie w coś co siedzisz i brawo dla niego bo jak robisz tak jak oceniasz to pewnie nie byłaś jego wartą miło ci ???????

#22 ~Amara~

~Amara~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 12:52:13

Nie z Grudziądza, ale z Tczewa to polecę adwokata Cejrowskiego. Przyznaje,  jest dobry. Mój rozwód poprowadził tak dobrze, że mąż nie miał żadnych szans. Wywlokłam dosłownie wszystko na światło dzienne.... Dostałam rozwód z jego winy bez najmniejszego problemu. Pomimo próby obrony męża, Pan Cejrowski nie pozwolił się jakoś mu wywinąć. Świetny i skuteczny Adwokat.

#23 ~wieczny kaaler~

~wieczny kaaler~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 13:46:22

Na kija bierzecie sluby jak sie rozwodzicie?? Nie lepij byc wolnym czlowiekiem i robic co sie chce ?? zal mi Was - najpierw chcecie byc utrzymywanee zeby poza solarium i malowaniem paznokci nie miec zadnch obowiazków a jak sie kasa konczy to rozwod i nowy jeleń hahaha  

#24 ~Ooooooo~

~Ooooooo~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2017 - 21:38:58

Na kija bierzecie sluby jak sie rozwodzicie?? Nie lepij byc wolnym czlowiekiem i robic co sie chce ?? zal mi Was - najpierw chcecie byc utrzymywanee zeby poza solarium i malowaniem paznokci nie miec zadnch obowiazków a jak sie kasa konczy to rozwod i nowy jeleń hahaha

dlaczego?bo niektorzy faceci dopiero po latach malzenstwa pokazuja swoja prawdziwa twarz.nie sa jeleniami ale idiotami a o tym solarium i paznokciach to juz nie czytam pierwszy raz ..masz jakis uraz do tego czy cie na hybrydy i 5min na solarce nie stac to tu sie lepiej wyplakac?zalosne.

#25 ~Ooooooo~

~Ooooooo~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2017 - 21:39:22

dlaczego?bo niektorzy faceci dopiero po latach malzenstwa pokazuja swoja prawdziwa twarz.nie sa jeleniami ale idiotami a o tym solarium i paznokciach to juz nie czytam pierwszy raz ..masz jakis uraz do tego czy cie na hybrydy i 5min na solarce nie stac to tu sie lepiej wyplakac?zalosne.

#26 ~jestem dorosła 70 w góre~

~jestem dorosła 70 w góre~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2017 - 22:44:04

Iloncia chodź ze mną potańcować . Bo rozwód weźniem dziecinko. Będzie bal do rana .

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2017 - 22:45:43

Taxi

#28 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 23:09:52

dobrze ze wszystkie kobiety sa takie swiete i  uczuciowe. chyba tez nie znalazlas łosia co ma gruby portfel.  ja bym ci dal hybrydy i solarium--do roboty a nie kapcie i lakierek co godzine nowy. 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 09:28:29

Ja też nie raz czytałam o wymalowanych paznokciach pań korzystających z PCPR , jakby to było jakieś przestepstwo w takim temacie starego posiwiałego dziadka , no ale jemu to sie już wierszy nie spisuje. Ja uważam że kobieta powinna być zadbana a pomalowanie paznokci lakierem to groszowa sprawa.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 15:09:21

Najlepiej nie brać slubu to i rozwodow nie bedzie.
Najwiekszą głupotą to jest ślub konkordatowy .

#31 ~dźmina~

~dźmina~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 11:55:30

Ja skorzystałam z pomocy pana Cejrowskiego, ma biuro na Słowackiego. Nie powiem, że to był dla mnie łatwy czas, bo zdecydowanie nie, ale jednak koniec końców wszystko poszło mojej myśli. Jestem już po rozwodzie i zaczynam nowy rozdział w swoim życiu. Małżeństwo było naprawdę nieudane, za to rozwód się udał i dziś mam dom, spokój i perspektywy na lepsze jutro.

#32 ~MEXICO~

~MEXICO~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 09:40:43

Według twórcy tego terminu Wiktora Jerofiejewa nachuizm to główna ideologia współczesnego Rosjanina. Możemy więc obejrzeć film o podpaleniu statku za miliony dolarów (żeby ukryć kradzież ropy z niego za kilkaset) czy awarię statku podwodnego, którego załoga za parę flaszek sprzedała wcześniej niezbędne części itd. itp. Nawet genialny „Lewiatan” też dotyczy nachuizmu: natychmiast, teraz, już – bez względu na konsekwencje. W Polsce głównymi praktykami nachuizmu są ministrowie Rostowski, Kapica i Szczurek. Ludzie ci w zasadzie codziennie zachowują się jak bohaterowie ruskich filmów. Mając w zagrodzie owce, którą mogą strzyc latami, krowę, którą można doić latami, czy też kurę, która przez lata może znosić jaja – wybierają nachuizm. Zarżnąć i zeżreć dzisiaj, a co jutro? Jutra nie ma. Dla nachuisty jest tylko dziś. Stawiam tezę, że nachuizm jest oficjalną doktryną Ministerstwa Finansów. Przykłady można mnożyć. 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 13:37:03

Ja skorzystałam z pomocy pana Cejrowskiego, ma biuro na Słowackiego. Nie powiem, że to był dla mnie łatwy czas, bo zdecydowanie nie, ale jednak koniec końców wszystko poszło mojej myśli. Jestem już po rozwodzie i zaczynam nowy rozdział w swoim życiu. Małżeństwo było naprawdę nieudane, za to rozwód się udał i dziś mam dom, spokój i perspektywy na lepsze jutro.

Życze Ci tego lepszego jutra.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 10:29:18

Synek kochających się rodziców.

#35 ~500+~

~500+~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 06:19:49

Fuj bebe kupa

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 07:24:46

Fuj bebe kupa

Kawusia a ty nie srałeś? umyj dziecku pupe i posprzątaj. TEMAT JEST O ROZWODZIE NIE O TOBIE, LECZ SIĘ.

#37 Julian00

Julian00

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 17:06:56

Co do doboru odpowiedniego adwokata, to moja znajoma korzystała z usług kancelarii adwokackiej w Gliwicach Wojas Pawlak. Kancelaria przyczyniła się do pozytywnego rozpatrzenia sprawy rozwodowej, z racji bardzo dobrze przedstawionych dowodów przez profesjonalnego adwokata w jej imieniu.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 17:26:14

Gdzie Gliwice a gdzie Grudziądz ! :lol:

Reklamujesz się ?

#39 ~Pan ładny~

~Pan ładny~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 19:20:15

Kocham Cię Ewelinko na zawsze

#40 ~Motonit~

~Motonit~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 13:10:05

Udało mi się podnieść alimenty przez kancelarię grzybkowskiguzek. Było ciężko wygrać z mężem, bo miał naprawdę solidne zaplecze prawne. Moje argumenty, a także pomoc prawników okazała się zbawienna. Ogólnie warto poszukać dobrego prawnika, nie żałować pieniędzy, a jak przychodzi, co do czego to liczy się przecież tylko pozytywny wynik. Pieniądze zawsze można odpracować później. Kancelaria udostępniła mi również arkusz umożliwiający szybkie przeliczenie wydatków na dzieci, co się bardzo jednak w sądzie przydaje.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozwód, prawnik, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych