Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 14:03:48

Czas sprostować kłamstwa i manipulacje sołtysa i jego komitetu - mieszkańcy Rytla muszą zostać uświadomieni. Z kim nie rozmawiam, to nie che gminy i krytykuje działania sołtysa i jego kliki za plecami Rytlan, bez ich zgody.

#2 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 01:13:55

Rytel najpierw się odłączy od Czerska a za kilka lat będzie żałował i będzie chciał wrócić bo będzie brakować pieniędzy na utrzymanie gminy ...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 09:12:28

Rytel najpierw się odłączy od Czerska a za kilka lat będzie żałował i będzie chciał wrócić bo będzie brakować pieniędzy na utrzymanie gminy ...

To prawda, ae należy pamietać że to nie Rytlanie chcą się odłączyć a tylko wąska grupka karierowiczów którzy już sobie stanowiska podzielili i maja w dopie mieszkańców. Sołtys  i jego klika nie mają pojecia o gminie i oszukali mieszkańców dołaczając podpisy poparcia utworzenia komitetu jako podpisy poparcia utworzenia gminy. Banda oszustów!!

#4 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:57:56

A ja tu widzę wąską grupę karierowiczów z Czerska, którzy za wszelką cenę będą wrzucać newsy jak to źle będzie. Komentarz że gmina Czersk nic nie straci...jak powstanie Gmina Rytel..odpowiedź mało stosowna. To jakby powiedzieć "Czy mieszkańcy sołectwa Rytel są, czy też Ich nie ma to dla Nas ( G.Czersk ) jest bez znaczenia..  Ważąc słowa To było SŁABE. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:20:53

Nie bardzo romimiem twój post. To jestes za powstaniem gminy Rytel czy przeciw?

P.S. Nie jestem z Czerska.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:22:13

Nie bardzo rozumiem twój post. To jestes za powstaniem gminy Rytel czy przeciw?

P.S. Nie jestem z Czerska.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:27:35

:ph34r:  :o

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 20:00:08

mafia działa

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 11:31:04

mrzonki sitwy

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 20:52:30

dzisiaj na sesji w Czersku cyrk na kólkach i pełna kompromitacja sołtysa i jego komitetu  :lol:  :lol:  :lol: kabaret za darmo

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 05:45:59

Chory idioto odwal się od Mirka psycholu, lecz się

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 06:04:34

O odezwała się zdrowa i chory to jesteś ty i te twoje plotkary co te swoje urojenia opowiadają. Do twojej wiadomości nie jestem markiem.odwal się na

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 06:36:43

Nie jestem Markiem ani Mirkiem. Widzisz do ciebie nie dociera. Masz obsesję na tle Mirka,

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 07:41:59

Myślisz o sobie o specjaliscie. I skąd wiesz kto tutaj pisze? Jednak nie wiesz powielasz urojenia pierwszej plotkary we wsi.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 08:53:49

Wszyscy wiedzą że niebieskie tasiemce oraz wpisy pełne jadu nienawiści obelg i wulgaryzmów piszesz ty Mirku to jest fakt i przyjmij to do wiadomości chociaż rozumiem że jest to dla ciebie bardzo trudne i masz z tym ogromny problem ale to twój problem i prosiłbym abyś rozwiązał to w zaciszu domowym a nie tu na forum

blond kretynko pogadałaś sobie z osobą która jeszcze spała. Czyżby schizofrenia? :)  :lol:  :lol:

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 10:15:22

////////////////// tyle razy Ci pisałem że nie jestem żadna z osób które notorycznie wymieniasz z nazwiska czy imienia do Ciebie to niestety nie dociera ale to typowe dla jednostki chorobowej na która jesteś skazany pilnuj dalej co dzieje się na forum jak Burek waruj

schizofreniku otwórz szafę i lodówkę, tam miruś siedzi  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

#17 ~Miruś~

~Miruś~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 10:41:10

Mirus od kiedy ty rano śpisz?Ty cała noc ,poranek i dzień klepiesz w klawiaturę a w chwili przerwy mieszasz te swoje farby które źle wpływają na twoja psychike

Cześc czubuś . to ja twój kolego miruś. gdzie dzisiej mnie widzis przyjacielu? ło, może w szafie  :D  :P  schizofreniku genetyczny bujaj wrotki  :lol:  :lol:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 15:16:11

Sołtys  z Rytla nie wygląda na takiego głupiego!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 18:14:08

Gnoju psychiczny nie. Obrażaj bez przerwy Mirka bo mu do pięt nie dorastasz. Jesteś tak samo rabniety jak tego. Pana sąsiadka co zapier***a na tartaku

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych