Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

rozkoszna samoocena dyrektora ZSCKR


44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dominika~

~Dominika~
 • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 21:31:30

czytając w dziesiejszej prasie lokalnej wynurzenia dyrektora ZSCKR w Sypniewie omal nie dostalam olśnienia.Cóż za język -ogłada i zwięzłość no i głównie ta WSPANIAŁA samoocena własnej nieskazitelnej osoby i własnej kadry.Pewnie miał na myśli swoich leniwych/niektórych oczywiście kolegów po fachu/.Tych już pijacych po 12 i kierownika praktyk pijącego i rano i wieczorem ,za kierownicą i na delegacjach rzekomych praktyk.Wieść gminna niesie ,że należy już do grona AA abstynentów w Więcborku.Zaiste wspaniałe osiągnięcia pedagogiczne pana Dyrektora,który jak Kim Dzong IL jest nieomylny i idzie naprzód - tzn. o krok do przepaści.Pozdro.

#2 ~reni~

~reni~
 • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 07:03:20

czytając w dziesiejszej prasie lokalnej wynurzenia dyrektora ZSCKR w Sypniewie omal nie dostalam olśnienia.Cóż za język -ogłada i zwięzłość no i głównie ta WSPANIAŁA samoocena własnej nieskazitelnej osoby i własnej kadry.Pewnie miał na myśli swoich leniwych/niektórych oczywiście kolegów po fachu/.Tych już pijacych po 12 i kierownika praktyk pijącego i rano i wieczorem ,za kierownicą i na delegacjach rzekomych praktyk.Wieść gminna niesie ,że należy już do grona AA abstynentów w Więcborku.Zaiste wspaniałe osiągnięcia pedagogiczne pana Dyrektora,który jak Kim Dzong IL jest nieomylny i idzie naprzód - tzn. o krok do przepaści.Pozdro.

Tam prawdy nie uświadczeysz.

#3 ~lucyper~

~lucyper~
 • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 07:21:12

Dziala zasada Zlotuusrego Klamcy po mnie tylko popiol

#4 ~sfinks~

~sfinks~
 • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 08:38:37

To podłość publicznie anonimowo szkalować ludzi tym bardziej , że podobno jak pisze, szkalowany jest w klubie AA a to z pewnością wyklucza picie gorzały ! Oj nie chciałbym mieć tak fałszywej żony jak ta pożal się Boże" Dominika". Uczniowie uważajcie na nią !

#5 ~edukator~

~edukator~
 • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 09:38:41

imiennie to wystepuje władza z zadaniem o wydanie swiadectw maturalnych,

w zamian za aport np w zaresie wydawania publicznej kasy przez głowna ksiegowa ośrodka pomocy społecznej w Sępolnie, oczywiscie nie za darmo a za przepustke po kolejny dyplom, dla swojego męza robcia.

Bo Wiesława-radna-tesciowa Lorbieck. Eli- nieskuteczne transakcje w bydgoskich szkołach robiła
A tu masz , za publiczna kase, czy komunalne "M", papier rolnika pod reka, jasne lepsze by było z obcego terenu i szkoły wyzszych kalibrów,
ale dla syna radnej to i tak kredyt przekraczajacy IQ całego klanu.

Reasumujac, to podaz naukowa Sypniewskiego uniwersytetu ma swoj popyt, musi istniec bez zmian, bo padnie popyt.
i doradców na etat w gminnej spółce transportowej w Sepolnie nie bedzie skad brac

#6 ~Librus~

~Librus~
 • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 09:16:01

Pani Dominiko niestety to co pani napisała jest "ścigane" z mocy prawa. Mam nadzieję, że ma pani niepodważalne dowody na to o czym pani napisała. Na miejscu dyrektora ZSCKR w Sypniewie powiadomiłbym po prostu organy ścigania. Ustalenie miejsca i komputera nadania tego postu nie będzie trudne. Nawet na forum nie jesteśmy anonimowi. W naszym prawodawstwie istnieje zasada domniemania niewinności a winę należy udowodnić. Patrząc obiektywnie błędem było podawanie do prasy informacji o naganie dyrektora przed zakończeniem procedury wniesienia "sprzeciwu". Jak wszystko wskazuje po poście P. Dominiki ( rzekomej ) to jeszcze nie koniec tej sprawy.

#7 ~renata~

~renata~
 • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 09:29:49

panie Librus szkoda pańskich wypocin i pańskiego cennego czasu,myślę że organy porządku publiczego zajmą się sprawą przekrętów panujących w szkole pod okiem Wielkiego jak Kim Dyrektora Mariana.Niestety najbliżsi mu nauczyciele koledzy nad tym pracują .

#8 ~Librus~

~Librus~
 • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 14:54:46

Pani Renato to co dla mnie jest faktem dla pani jest "wypociną". Cóż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mam tylko jedno zapytanie ? Czy przy tym ochoczym rozliczaniu Dyrektora Mariana z "przekrętów" również ma pani na myśli przetarg pakietowy maszyn, który praktycznie uniemożliwił okolicznym rolnikom zakup tego sprzętu ( kto wcześniej sprawdził ceny na allegro ten wie, że za cenę 10 maszyn z tych wystawionych 50 sztuk do licytacji można było wejść w posiadanie całego zestawu ). Pani Renato jest jeszcze kilka fajnych wątków całej sprawy i mam nadzieję, że zada sobie pani trud aby o wszystkim obiektywnie się dowiedzieć. Na koniec powiem tylko tyle, że nie wiem czy organy porządku publicznego zajmą się sprawą przekrętów panujących w szkole u Dyrektora Mariana, ale zapewne wcześniej czy później zajmą się sprawą niedokończonej rozbudowy szpitala ( gdzie jak pamiętamy z ceny 10 000 000 zł w jednym roku zrobiło się ponad 14 000 000 zł pod koniec roku następnego ). W sytuacji ogłoszenia przez Budopol upadłości warto wyjaśnić dlaczego koszty rozbudowy szpitala w ciągu roku wzrosły o prawie 45% ( dla jasności podaję, że chodzi o koszty pomniejszone o koszty przygotowania dokumentacji ). Kto pracuje w budowlance to wie co mam na myśli. Tym miłym akcentem Pozdrawiam userów.

#9 ~Poinformowany~

~Poinformowany~
 • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 18:56:47

Librusik sprzedaż maszyn w pakiecie to jeszcze nie wszystko.Plotka niesie,że zanim trafiły na przetarg te maszyny to już pracowały u P.Wielgosza.Więcej pikanterii dodaje fakt,że tutejsi rolnicy nie mogli wydzierżawić ziemi,którą dostał w używanie P.Wielgosz.Jak było z tym wszystkim to na pewno Pani Renatka z Panią Dominiką ustalą.
PS.Cięty język masz Librus.W dyskusji z kobietą tak nie wypada.W powiecie chyba bardzo Ciebie za to nie lubią???

#10 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
 • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 16:30:58

Jeszcze trochę a wszystko wyjdzie na tym forum na jaw.Nikt nie poruszał sprawy mleka,w którą to chcieli wrobić Dyrektora Mariana.Oficjalnie to mleko jak orzekli w "Ratuszu" to niekompetencje dyrektora.Teraz chyba przyjdzie dyrektora w Sypniewie za to przeprosić.Jest jeszcze sprawa nagany upubliczniona przez prasę.Ciekawie jaki ta sprawa będzie miała finał?Po reakcji Starosty Cyganka i oświadczeniu " Kim Dzonga ILa" w prasie chyba dojdzie do bezpośredniego starcia w sądzie pracy.Tylko czy dyrektorowi z Sypniewa starczy amunicji aby pokonać Starostę Cyganka?Słowem trzymam kciuki za następny "kabaret" na koszt podatnika.

#11 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 12:19:49

Wrobili czy nie wrobili,ale naganą ukarali.Teraz dyrektorek siedzi cichutko jak mysz pod miotłą.Jak odwoła się do sądu to będzie "bęc".Starosta Cyganek niczym "Strażnik Texasu" trzyma wszystko pod kontrolą.Nikt mu się nie sprzeciwi.Dyrektorek nie ma szans i padnie jak mucha.Jest jedna nagana to i będzie druga a potem fora z dwora.Kto na dyrektorka ZSCKR w Sypniewie,Może P.Tymecki,a może P.Kuczerepa?Może ktoś inny?Tylko Starosta to wie!

#12 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 12:23:21

Jeszcze znalazłem tu na forum taki tekst warty podkreślenia:
"Tak chwalona i ceniona ( jednak tylko przez starostę!!!) pani dyrektor edukacji w powiecie wraz ze swoim wiernym mentorem nie sprostali....ich udział w otwartym konkursie nr 1/POKL/3.5/2012 "Programy kompleksowego wspomagania szkół oraz przedszkoli” poległ nie osiągając nawet minimum punktacji potrzebnej do zakwalifikowania się. Na 50 złożonych projektów nasz powiat zajął 45 miejsce. Dobry był tylko tytuł – “Powiatowy system doskonalenia nauczycieli szansą na podniesienie jakości szkolnictwa w Powiecie Sępoleńskim”. Ciekawe jest to, że to doskonalenie powiatowych nauczycieli miała mieć w swoich kompetencjach żona pana starosty.
Całe szczęście że nic z tego nie wyszło!!! To żart. Ale żartem już nie jest stwierdzenie, by w końcu ktoś wziął sie w powiecie za analize fachowości, kompetencji, a może też efektów pracy poszczególnych ważnych osób, które biorą kilkutysięczne wynagrodzenia. Nikt się nie zająknął o tak spektakularnej porażce, bo po co, ogromne pieniądze poszły nam koło nosa, dzięki komu? Spokojnie, pani dyrektor znajdzie sposób na załatanie swojego niepowodzenia – zawsze pod ręką jest sypniewo…i nie tylko, łatwiej znaleźć przecież winnych wśród nauczycieli, dyrektorów czy szkół. Tutaj nie będzie komisji oceniającej, bo przecież trudno zarząd powiatu nazwać komisją, jak tam i tak mało kto wie O CO CHODZI.
link do sprawdzenia: http://www.ore.edu.p..._5_runda IV.pdf"
PS.Jaki Pan taki kram.

#13 ~telewidz~

~telewidz~
 • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 19:31:04

Dyrektorek nie siedzi cichutko.Zapowiadał odwołanie się do sądu pracy.Ciekawe kto wygra?

#14 ~olo~

~olo~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 22:55:04

A ja wolę naszego dyrektorka bo zawsze mogę z nim i Leszkiem napić się dobrego piwka -nawet przed końcem lekcji.Niech sie od niego odwalą przecież w innych szkolach nie jest lepiej co?

#15 ~Koledzy~

~Koledzy~
 • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 19:02:58

Kolego "olo" przestań fantazjować.Chyba, że jeszcze masz "zmazy nocne", wtedy wybaczamy.Cóż twój świat fantazji przeplatasz ze światem marzeń i nic więcej w temacie.

#16 ~bolo~

~bolo~
 • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 11:16:12

Ja tam się zgadzam z Olo lepszy taki dyrektorek co i flaszkę odbije i skręta zapali my z Leszkiem tak możem ale Marian tylko piwko i już skręta z nim nie puścisz a szkoda - bo fajny chłop jest no i ma totalnie wszystko w d...ie a nie tak jak te napuszone w Sępólnie barany wielkanocne.

#17 ~Fajny~

~Fajny~
 • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 22:43:10

Bolo i Olo poprzestańcie na tym piciu mleka.Zostawcie piwko i skręty na inne czasy.Niebawem skrzyżują szpady Starosta i Dyrektorek i za to wydarzenie trzymajmy kciuki.Czy już sekundanci są wyznaczeni ?

#18 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
 • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:25:07

Kto będzie sekundantem Dyrektorka ze Sypniewa !!!

#19 ~franz~

~franz~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 22:15:45

Sekundantem dyrektorka Mariana bedzie oczywiście swój chłop czyli Leszek.Zamiast szpady do pojedynku ze starostą w futerale będzie czekała.... no zgadnijcie ?porządna ,duża flaszka najlepszej okowity.

#20 ~Doświadczony~

~Doświadczony~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 18:25:14

Z całym szacunkiem "FRANZ" okowitę będzie można rozpić na końcu. W pojedynku najważniejsi są sekundanci.Sekundanci w tej "walce" zmierzą się na argumenty.Starosta i Dyrektorek zagrają drugoplanowe role.Kto zagra swoją rolę na miano "Oscara" to czas pokaże.Spór jawi się na ciekawy i pozwólmy niech Temida wyrok feruje !!!Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych