Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rocznica męczęnstwa księdza Jerzego Popiełuszki


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 13:11:10

Przytaczam komentarz Jarka Karużnego. Byśmy my pamiętali, a nasze dzieci wiedziały, czym był komunizm.

35 lat temu SBeckie łotry porwały a przez tydzień zwyrodnialcy z WSW bestialsko torturowali Ks.Popiełuszkę w bunkrze amunicyjnym w Kazuniu.
Tam aż do 25 października męczyli i znęcali się funkcjonariusze WSW pod opieką KGB. Świadek, który to zeznał, podał nawet nazwiska trzech oficerów, którzy mieli torturować kapłana. To pułkownik, kapitan i major. Wszyscy żyją do dziś w Warszawie. Pobierają wysokie emerytury.
Księdzu wyrwano trzy palce, język, paznokcie, wybito 3 zęby, wydłubano oko, miał 61 ran długości 6 cm na całym ciele, połamany nos, powyrywane włosy, połamane 6 żeber, zmiażdżone kolano, był duszony i przypalany...
Te kanalie nigdy nie odpowiedziały za tę zbrodnię.

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 19:22:05

Kanaliom się czapa należała i to jak najbardziej, ale gdyby klecha pilnował ołtarza a nie wpier...ł sie do polityki to by go żadne SB-eki nie ścigały, prosił się o guza i go dostał, dzisiejsze klechy też notorycznie pchają mordy tam gdzie ich nie potrzeba, przypadkiem też może się trafić jakiś nawiedzony przeciwnik takiej ingerencji i- jeden trafi do pierdla a drugi... no cóż- nawet na ołtarze :(#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 21:36:25

Czyli jeśli UE i największa d*** europejska Timmermans wpier**la się w sprawy Polski albo targowica PO/N/PSL donosi na własny kraj do obcych, to szukają guza i powinni go dostać w takiej samej formie?#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 17:38:59

Czarzasty mówił o ks. Popiełuszce...... Ostra reakcja Mazurka: Wszyscy to wiedzą. Pan też!

Do burzliwej dyskusji doszło podczas dzisiejszego programu RMF FM.

Czarzasty podczas rozmowy z Mazurkiem stwierdził, że Paweł Kukiz wprowadził do Sejmu ludzi, którzy nie powinni zasiadać parlamencie.

Mazurek ripostował, że Czarzasty wprowadził do Sejmu komunistów.

– Jak pan mówi o tym, że jakieś poglądy nie powinny być w parlamencie reprezentowane, to we mnie budzi się takie wspomnienie - wy już, towarzysze, raz do tego doprowadziliście – stwierdził dziennikarz RMF FM.

Zgroza, że tacy ludzie dostają się do sejmu w wolnej Polsce.

Lider SLD przekonywał, że w Polsce komunizmu nigdy nie było.

– Jaki komunizm? Co to za bzdury są? – obruszył się Czarzasty.

Gdy dziennikarz przypomniał, że nie tak dawno minęła rocznica śmierci ks. Popiełuszki, Czarzasty stwierdził, aby nie mieszać obu rzeczy.

– Komunizmu mam z tym nie mieszać? Na Boga, a co mam z tym mieszać? Wypadki drogowe? – pytał wzburzony Mazurek.

Polityk ripostował, że za morderstwem ks. Popiełuszki stali bandyci a nie PZPR.

– To byli bandyci, których wspierało MSW. Tak. Koniec. Wszyscy to wiedzą. Pan też to doskonale wie – podkreślił Mazurek.

Czarzasty w dalszej części dyskusji bronił się, że ustrój PRL został narzucony Polsce "dzięki zdradzie Stanów Zjednoczonych i Anglii między innymi".

 #5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 08:02:07

Czyli jeśli UE i największa d*** europejska Timmermans wpier**la się w sprawy Polski albo targowica PO/N/PSL donosi na własny kraj do obcych, to szukają guza i powinni go dostać w takiej samej formie?

Ale jak Zero i inna PiSia hołota "donosiła" tej największej dziwce to był czyn patriotyczny gdy robią to inni w obronie demokracji to już jest be?#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 17:23:33

Pisiory to tez holota i jakby się trafił taki kaznodzieja to też by kazali wyrwać mu język z korzeniami i jak psa we worku utopić!Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych