Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Robert Luchowski traci fotel Żnińskiego Wicestarosty?

Luchowski Jaszczuk

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~the best od Pana Tadeusza~

~the best od Pana Tadeusza~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 12:14:08

F. przeciwnik wyelimonowany, teraz kolej na L.. wyelimonowany (zapewne bedzie) wiec mimo ze ludzie źle gadają na Panią N. to nie będą  mieli innej alternatywy i zagłosują na Pania N. i o to chodzi taki zapewne jest jej cel. Więc mamy Żninianie pecha bo nie bedzie na kogo głosowac bo ta kobieta po trupach a do celu, być na szczycie i być vipem. ja osobiście śmieje się z tych psełdo vipów bo ja jestem przedsiębiorcą i te ich vipowanie za te ich pensyjki z moich podatków to sa smieszne, ale mają koryto i do niego ciągną bo nic innego w życiu jak widac nie potrafią robić.

Może ma ktoś jakiś pomysł na kogo glosować ?

Peowska strzelnica eliminująca rywali betonowego Kapelusza:

- pan F.

- pani K.

- pan L.

Trafieni, zatopieni.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 14:40:52

I co Panie Luchowski czy te dowody to za mało, gdzie u Pana poczucie przyzwoitości. Jak by Pan miał honor to by Pan sam się podał do dymisji. A tak to Pan jeszcze kasę nagarniasz, jeszcze mało Pan masz, a może Pan oddasz tą kasę bo to przeszło 250 tysięcy złotych. I tak samo czyni Zofia Kozłowska, czy takie macie przyzwolenie od Starosty Jaszczuka? Jeśli Pan działa poza prawem jako wicestarosta to co z decyzjami, które Pan wydał może są mało ważne, albo nieważne. Jak to się ma do likwidacji Rodzinnych Domów Dziecka i szkół. Czy to prawda, że zawsze przechodziły samochody które Pan tłumaczył i zawsze były rejestrowane. Może by tak prokuratura i policja dokonali weryfikacji przez Pana rejestracji "tłumaczonych" aut.
Kończ waść wstydu oszczędź ... i nie czekaj aż cię wojewodzina wykopie.

#23 ~AX~

~AX~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 15:24:47

A kim jest wojewodzina ? :unsure:  nie znam, żadnej który by coś znaczyła. A poza tym to kto ją wyznaczył na stanowisko ?  Kto bo nie widzę ? Donaldek z PO  ? Aaaa dużo wyjaśniło. Generalnie to tak na prosty język zaweźmiemy się i tych wszystkich psychopatów którzy są za tą jebniętą partią wyrzucimy na zbity ryj. Ale w między czasie sami się wyrżną na wyborach wewnętrznych, reszta która zostanie to już tylko do wyborów i do  domu. Bo nikt Was nie zatrudni, pozostanie "płacz matki nad zesranym dzieckiem"

Zdradzę wtajemniczonym że motywem przewodnim wyborów w Żninie  które odbędą się za 1,5 roku  tematem przewodnim będzie Radio Znin i Butelka wódki. Będzie to wspaniały happening lepszy od tych które robił Palikot z świńskimi łbami i wibratorami. Poruszę niebo i ziemię ale wykopiemy tą paniusię z urzędu w świetle fleszy telewizyjnych. Będzie głośno. DOŚĆ JUŻ MAMY TEJ BABY, MIAŁA CZAS SIĘ WYKAZAĆ TO JAK ZWYKLE SPIE**** i czym więcej rzeczy wymyślicie, tym większy to będzie happening bo i basen warto w to włączyć.

PO - BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !   Chyba Ty !

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 16:16:21

Karolek? Coś ostatnio ma kłopoty z nerwami.

#25 Karol Białecki

Karol Białecki

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 17:33:33

Wiesz nie mam czasu zajmować się tego typu plotkami. Mało mnie interesuje pałucka scena polityczna. Dochodzą do mnie różne ciekawostki, szczególnie nasiliły się po wypowiedzi na temat Radia Żnin FM. Bardzo proszę uszanować moją osobę i nie mieszać mojego nazwiska ze sprawą Radia Żnin FM, oraz aktualnymi wydarzeniami politycznymi w tym również wojną na forach internetowych.

K.Białecki

#26 ~sld~

~sld~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 16:54:04

Drogi Robercie kilka faktów do twojego oświadczenia:

1.około 900 tłumaczeń to efek incydentalny - fajnie

2.fałszywy dokument to rozumię  że są wyniki z prokuratury są na to iż Ty ich nie tłumaczyłeś i tych 900 również to w starostwie jest dużo pracy z cofnięciem decyzji o rejestrację- fajnie

3.jako mężczyzna wykorzystujesz ciążę żony to jest be (żona był twoja w SPA Ciechocinek i na imprezach urzędowych i dobrze się czuła)

4.Pani Ola jest pracodawcą Kasi- żony to co robisz to jest be-fajnie

5.Łaska Pańska na pstrym koniu jeżdzi- to nie obrażaj wszystkich bo wychodzi prawdziwe TWE oblicze i ludzie Cię już inaczej odbierają.ld

#27 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 19:44:41

padł kolejny mit o Lemingach;-) mylił się marszałek Dorn, że to wykształciuchy;-) bo któż takiego języka używa? małe dzieci? "be" "be-fajnie" (cóż to w ogóle oznacza)? :) a może po prostu upał zaszkodził i kapelusz nie do końca od słońca osłonił ? :)

#28 ~pasterz~

~pasterz~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 22:09:08

Dobry wieczór.

Te bzdury to ma być jakaś sensacja?Coś w stylu zgwałcił czy zabił?

Chłop pomagał innym jak umiał,nie widzę w tym nic złego.Sprawa była wyjaśniona i tyle.Mnie już bardziej niepokoił "Ekonomik".Wierzę jednak,że w przyszłości kwestia żnińskich szkół będzie traktowana poważnie,nawet bardzo poważnie jako jedna z kluczowych.

Przeczytałem wyjaśnienia wicestarosty,ujęła mnie troska o ciężarną żonę.Nie wiem czy już urodziła czy nie,w każdym razie życzę dużo spokoju.Stan błogosławiony jest najważniejszy,reszta może zaczekać.

#29 ~ojczym~

~ojczym~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 09:24:02

Tak samo jesteś niemądry ja ten luchowski. Jego żona rodzi i co z tego, a te dzieci które musiały opuścić rodzinne domu dziecka i orzeżyć kolejną traumę to co? Mogłeś je pasterz adoptować, a nie trzymaj z ido...ą

#30 ~Nelly~

~Nelly~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 10:25:22

nie chcesz znać prawdy o tych dzieciach... dla mnie to koszmar jak mozna dzieci traktować jako sposób na życie, Bardzo dobrze, że te domy zostały z likwidowane bo to były domy dziecka nie miały nic wspólnego z rodziną. Nie wierzysz? pogadaj z ludźmi którzy osobiście znali te dzieci.

Co do Pana Luchowskiego, to uważam że ta sprawa wyjdzie mu na plus, a Lenz niech lepiej do Żnina nie przyjeżdża hipokryta chol***!

#31 ~antyLeming~

~antyLeming~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 10:46:42

Sprawa jest dziwna i dziwnie rozdmuchana. Pan Lenz;-) hehe a cóż On takiego dobrego zrobił dla naszego regionu. Przyjaciel polityczny niektórych członków PO w Żninie  - wiadomo. i to już od razu nasuwa wątpliwości, że w ogóle zajął się tą sprawą (nawet nie jego okręg wyborczy). jest przewodniczącym PO w naszym województwie. no i co Panie Pośle? wszystkie jakieś wielkie inwestycje omijają nasze województwo. gdyby się pewnie jakoś inaczej udało przeprowadzić autostradę A1 to też by nas zapewne ominęła. ale pech chciał, że znajdujemy się w centrum Naszego Kraju. dlaczego S5 będzie w najbliższym czasie budowana tylko do granicy województwa wielkopolskiego? brak siły przebicia? cieszę się, że ludzie zaczynają dostrzegać kim są i co reprezentują osoby spod znaku PO. w końcu ludzie dostrzegli, że główne hasło PO - by żyło się lepiej wszystkim ...... członkom PO. by mogli kupować drogie garnitury, wino i wymieniać się zegarkami :angry:

#32 ~nostra~

~nostra~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 23:04:40

Ależ oni przecież nie kupowali drogich garniturów ani win - wszystko szło na słodycze (jak twierdzi poseł Niesiołowski, który za młodu jadł szczaw). Poseł Lenz, jego POplecznicy, PObratymcy - puste słowa i igrzyska dla ludu. Jeszcze 2 miesiące temu min. Nowak obiecywał S5 jako priorytet i od 2014 przetarg na nasz (k-p) odcinek. Z gęby cholewa? Czy może znowu ciemny lud wszystko kupi, choćby przy muzyce Golców?

#33 ~antyLeming~

~antyLeming~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 08:25:30

kolejny news o Lemingach przynosi wczorajsza pomorska. nijaki Pan Błaszkiewicz, członek PO, kolega partyjny Pani Nowakowskiej i Pana Lenza, który jak pisze pomorska wiedział jeszcze w zeszłym roku jak zrestrukturyzować wojewódzki PKS, nagle stracił swą wiedzę i musiał zatrudnić firmy konsultingowe by to za niego zrobiły. więc za co on bierze pieniądze skoro się nie zna?? najtragiczniejsze jest to, że firma podobno ma kłopoty i zwalnia ludzi, a daje zarobić firmom z zewnątrz!

#34 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 18:08:14

http://wrzucacz.pl/f...47947/pajac.JPG

#35 ~SLD~

~SLD~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 19:32:30

Sojusz Lewicy Demokratycznej przeprasza za Pana RL-a. Na przyszłość będziemy bardziej czujni.

#36 ~trzepak~

~trzepak~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 19:33:11

A kim jest wojewodzina ? :unsure:  nie znam, żadnej który by coś znaczyła. A poza tym to kto ją wyznaczył na stanowisko ?  Kto bo nie widzę ? Donaldek z PO  ? Aaaa dużo wyjaśniło. Generalnie to tak na prosty język zaweźmiemy się i tych wszystkich psychopatów którzy są za tą jebniętą partią wyrzucimy na zbity ryj. Ale w między czasie sami się wyrżną na wyborach wewnętrznych, reszta która zostanie to już tylko do wyborów i do  domu. Bo nikt Was nie zatrudni, pozostanie "płacz matki nad zesranym dzieckiem"

Zdradzę wtajemniczonym że motywem przewodnim wyborów w Żninie  które odbędą się za 1,5 roku  tematem przewodnim będzie Radio Znin i Butelka wódki. Będzie to wspaniały happening lepszy od tych które robił Palikot z świńskimi łbami i wibratorami. Poruszę niebo i ziemię ale wykopiemy tą paniusię z urzędu w świetle fleszy telewizyjnych. Będzie głośno. DOŚĆ JUŻ MAMY TEJ BABY, MIAŁA CZAS SIĘ WYKAZAĆ TO JAK ZWYKLE SPIE**** i czym więcej rzeczy wymyślicie, tym większy to będzie happening bo i basen warto w to włączyć.

PO - BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !   Chyba Ty !

Kilka lat PeOwcom dobrze szło mydlenie oczu ciemnemu ludowi. Ale to już było. Było i się skończyło. Ludzie już mają doś bicia piany w telewizorni przez donaldowców i siania propagandy przez naszych  POdwórkowych w "mediach" GP, Pałuki i RŻ. Dosyć już bezczelnego kłamania. Żnińscy "POlitycy" walą teraz w konkurencję aż buczy. Nawet poseł o nieznanych osiągnięciach ujawnił się ze swoją aktywnością. Półtora roku jeszcze przemęczymy się z wami ale na wyborach będziecie mieli solidnie przetrzepane tyłki.

#37 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 19:36:25

Sojusz Lewicy Demokratycznej przeprasza za Pana RL-a. Na przyszłość będziemy bardziej czujni.

nie podszywaj się pod SLD, bo widać że Ci słoma z butów wystaje i w portfelu noszisz legitymację PEŁO :)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 19:47:17

nie podszywaj się pod SLD, bo widać że Ci słoma z butów wystaje i w portfelu noszisz legitymację PEŁO :)

PełO to banda fałszywców i kłamców

#39 ~Do Trzepaka~

~Do Trzepaka~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 19:47:58

Kilka lat PeOwcom dobrze szło mydlenie oczu ciemnemu ludowi. Ale to już było. Było i się skończyło. Ludzie już mają doś bicia piany w telewizorni przez donaldowców i siania propagandy przez naszych  POdwórkowych w "mediach" GP, Pałuki i RŻ. Dosyć już bezczelnego kłamania. Żnińscy "POlitycy" walą teraz w konkurencję aż buczy. Nawet poseł o nieznanych osiągnięciach ujawnił się ze swoją aktywnością. Półtora roku jeszcze przemęczymy się z wami ale na wyborach będziecie mieli solidnie przetrzepane tyłki.

jak to o nieznanych osiągnięciach??? w 2011 roku, w wieku 43 lat został magistrem :D

#40 ~Lala Koniecpolska~

~Lala Koniecpolska~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 18:18:46

To Lencu zrobił magistra ???  No to ci inteligient z Koziego Mostku. Jak tak to mu już grozi wybranie do europarlamentu !!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Luchowski, Jaszczuk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych