Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Robert Luchowski traci fotel Żnińskiego Wicestarosty?

Luchowski Jaszczuk

59 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~paluki.info.pl~

~paluki.info.pl~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 06:23:47

Wojewoda kujawsko-pomorski Ewa Mes nakazuje Staroście powiatu Żnińskiego Zbigniewowi Jaszczukowi i Radnym Powiatu Żnińskiego odwołanie Roberta Luchowskiego z funkcji Wicestarosty Żnińskiego.  

W dniu 28 maja 2013 roku wojewoda kujawsko-pomorski Ewa Mes kieruje do Rady Powiatu Żnińskiego pismo z którego streści wynika że:

Informuję, że w wyniku przeprowadzonego postępowania nadzorczego, organ nadzoru stwierdza naruszenie przez Wicestarostę Żnińskiego Pana Roberta Luchowskiego zakazu prowadzenia działalności gospodarczej przewidzianej w art. 4 pkt 6 w zw. art. 2 pkt 6a ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne (Dz. U. z 2006 r. Nr 216, poz. 1584 z póź. zm.).

Wobec powyższego, działając na podstawie art. 85a. ust.1 ustawy  z dnia 5 czerwca 1985 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592 z póź. zm.) wzywam Radę Powiatu w Żninie do podjęcia w terminie 30 dni od otrzymania niniejszego wezwania uchwały o odwołaniu Pana Roberta Luchowskiego z funkcji Wicestarostę Żnińskiego – zgodnie z kompetencją wynikającą z art.5 ust. 3 ustawy o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne.

W razie bezskutecznego upływu wskazanego powyżej terminu – zgodnie z art. 85a ust. 2 ustawy o samorządzie powiatowym – organ nadzoru, po powiadomieniu Ministra Administracji i Cyfryzacji, wyda zarządzenie zastępcze.   

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 07:14:57

ci sie tam bawią !

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 11:52:57

W tej sprawie, tak jak napisano wyżej odwołania dokonać może tylko Rada Powiatu. Wojewoda nie może Staroście nakazać odwołania Wicestarosty. W sprawie tego wniosku Wojewody, Zbigniew Jaszczuk jest jednym z radnych Rady Powiatu.

#4 ~Berek~

~Berek~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 12:20:04

Paluki. Info - no chyba macie jakies inne pismo bo w tym co ja widzę to nie ma zapisu o nakazaniu staroście czegokolwiek tylko pismo jest kierowane do Rady Powiatu i Wojewoda wzywa Radę Powiatu w Żninie do podjecia w terminie 30 dni od otrzymania tego pisma uchwały o odwołaniu Wicestarosty Roberta Luchowskiego. Więc Paluki.info - ale złe źródło informacji albo czytac nie potraficie i nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

#5 ~BRENNBAR~

~BRENNBAR~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 16:06:19

N O W A K O W S K A  próbuje swoich sił ? to się ku*** zderzy z niemałym murem :)  Spokojnie... zapisane na twoje konto babo. Zabawa się dopiero rozpoczyna a Ty już takie działa wyciągasz ? Myślałem (tzn. miałem taką nadzieję), że jesteś bardziej ambitna, ale jak widać "Leming" jak całe PO.  Przypominam zabawa się dopiero zacznie. Więc na masaże do Rogowa polecam się przejechać - bo będzie bolało :).

#6 ~shal~

~shal~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 19:49:56

No cóż, nie ma rzeczy doskonałych na tym świecie pełnym miłości

#7 ~Sprawiedliwa~

~Sprawiedliwa~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 09:01:23

Tak gwoli przypomnienia czytelnikom i do wiadomości posła Lenza -

(....) Aleksandra Nowakowska dodała, że nie wystawiała i nie podpisywała referencji, na które powołuje się Michał Sz., że poczeka do czasu wyjaśnienia sprawy przez prokuraturę. Wówczas podejmie stosowne decyzje. Nie wyklucza wyciągnięcia konsekwencji wobec Michała Sz. przed wymiarem sprawiedliwości. I zapewnia: - Ja czytam dokumenty. Nie mogło być tak, żebym w ferworze dokumentów mogła to podpisać.

Arkadiusz Majszak

Pałuki nr 941 (8/2010)

Sprawa przed żnińskim sądem, toczyła się kilka miesięcy. Efekt? Sąd uniewinnił Michała Szymczaka. Jak argumentował sędzia Robert Tuchciński, kluczowa w sprawie była właśnie opinia biegłego grafologa. - Stwierdził on, że autorem dwóch podpisów jest wiceburmistrz Aleksandra Nowakowska - powiedział. Dodał, że biegły w jasny i bardzo logiczny sposób to uzasadnił.

Gazeta Pomorska 30 czerwca 2011, 17:30 Autor: (PAK),

....może też tak ambitnie się zaangażuje w wyjasnienie kłamstw Nowakowskiej - swojej powierniczki na Pałukach. Publicznie przyznawała co innego, a sąd ustalił zupełnie co innego..Jak Pan Panie Pośle tak śledzi poczynania samorządu Żnińskiego to zachęcam do równie wnikliwego wyjaśnienia. Należałoby równiez sprawdzić czy to pod czym się podpisała jest zgodne z prawdą!! Bo gdyby nie, no to..... Pan Lenz zapewne będzie wiedział jakie kroki podjąć.Niech Pan pokaże swoją niezalezność i tak jak zaangażował się Pan w sprawe Luchowskiego (chociaż Żnin to nie jest Pana okręg wyborczy) to analogicznie proszę postąpić wobec swojej partyjnej koleżanki.

Czekamy!!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 09:56:54

Poseł Lenz ? Serdeczny kolega Pani Aleksandry Nowakowskiej. No Pani Aleksandro to, że Pani ma problemy z kojarzeniem nie znaczy to, że i mieszkańcy mają.  My wiemy dużo więcej, ale ciasteczka zostawiamy na lepsze dni :)  

PO się kończy mimo, że ten Wasz śmieszny rudzielec mówi inaczej, ale kłamstwo to u Was najlepiej wychodzi bądź co bądź :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 10:05:06

Tak na szybko z oficjalnego profilu na Facebook'u Pani Aleksandry Nowakowskiej :D

nowak.JPG

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 10:09:01

F. przeciwnik wyelimonowany, teraz kolej na L.. wyelimonowany (zapewne bedzie) wiec mimo ze ludzie źle gadają na Panią N. to nie będą  mieli innej alternatywy i zagłosują na Pania N. i o to chodzi taki zapewne jest jej cel. Więc mamy Żninianie pecha bo nie bedzie na kogo głosowac bo ta kobieta po trupach a do celu, być na szczycie i być vipem. ja osobiście śmieje się z tych psełdo vipów bo ja jestem przedsiębiorcą i te ich vipowanie za te ich pensyjki z moich podatków to sa smieszne, ale mają koryto i do niego ciągną bo nic innego w życiu jak widac nie potrafią robić.

Może ma ktoś jakiś pomysł na kogo glosować ?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 10:16:35

ale, że interesuje się Pani Kobietami to już jestem w pełnym szoku :D (z oficjalnego profilu A.N - specjalnie zachowałem sobie w archiwum dla przyszłości )

kobiety.JPG

#12 ~pomyśl - zgadniesz~

~pomyśl - zgadniesz~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 15:04:40

F. przeciwnik wyelimonowany, teraz kolej na L.. wyelimonowany (zapewne bedzie) wiec mimo ze ludzie źle gadają na Panią N. to nie będą  mieli innej alternatywy i zagłosują na Pania N. i o to chodzi taki zapewne jest jej cel. Więc mamy Żninianie pecha bo nie bedzie na kogo głosowac bo ta kobieta po trupach a do celu, być na szczycie i być vipem. ja osobiście śmieje się z tych psełdo vipów bo ja jestem przedsiębiorcą i te ich vipowanie za te ich pensyjki z moich podatków to sa smieszne, ale mają koryto i do niego ciągną bo nic innego w życiu jak widac nie potrafią robić.

Może ma ktoś jakiś pomysł na kogo glosować ?

Idąc na wybory nie masz przymusu wybierania kandydata. Możesz oddać głos nieważny. Będzie to dezaprobata dla kandydata lub wszystkich kandydatów na karcie do głosowania.

- Można?

- Można!

#13 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:29:10

Idąc na wybory nie masz przymusu wybierania kandydata. Możesz oddać głos nieważny. Będzie to dezaprobata dla kandydata lub wszystkich kandydatów na karcie do głosowania.

- Można?

- Można!

i co to da?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 22:49:50

Możecie mu nadmuchać ew jak Tuskowi.Nie ruszycie go,ma za duże układy i tyle w temacie płaczków.Nie dacie rady i burmistrzowi i Nowakowskiej chyba że pospolite ruszenie.Po co tu płaczecie.Oni się z tego smieją!!!

#15 ~Portal Kujawski~

~Portal Kujawski~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 07:42:20

Portal Kujawski już też pisze o Luchowskim i Kozłowskiej

http://www.portalkuj...-antykorupcyjna

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 07:53:22

Portal Kujawski śmierdzi amatorszczyzną więc szkoda na niego czasu. Ale zaciekawił mnie gość 2 posty wyżej. Że niby Nowakowska jest z Emerytem nie do ruszenia ? :D  bo je**e. Mam nadzieję, że to była tania prowokacja. Wszystko w swoim czasie. Bez ciśnienia. :ph34r: :P

#17 ~wydział komunikacji~

~wydział komunikacji~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 12:18:06

Panie Luchowski dokumenty, które przesłała Pani Mes są jednoznaczene.

W Y L T U J E     P A N.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 16:16:29

wylecieć to zaraz może moja pięść na twój ryj  :ph34r: i nie kozacz tutaj, bo masz rodzinę więc się nią opiekuj.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 18:25:11

Jakie jaja robila  Nowakowska na festynie grill.Zeby nie ona to by pierd..coś chyba wedle niej.

I tak nie do ruszenia jak Donek.

Uciekac z tego kraju jak sie da.

5.062013 weszła ustawa o powolaniu wojcja jak ludzie wyjda na ulice.80 rok sie przypomina a kondonek sie szykuje do dyktatury.

#20 ~bo~

~bo~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 19:26:09

wylecieć to zaraz może moja pięść na twój ryj  :ph34r: i nie kozacz tutaj, bo masz rodzinę więc się nią opiekuj.

nie podskakuj cwaniaczku, bo możesz się zdziwic

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Luchowski, Jaszczuk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych