Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

REWOLUCJA W ZARABIANIU PRZEZ INTERNET! BANNERSBROKER.COM! PRZECZYTAJ KONIECZNIE!

praca internet pieniądze

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~BB_GRUDZIĄDZ~

~BB_GRUDZIĄDZ~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 08:03:42

Witam,
Chcę Wam przedstawić niezwykłą Firmę - program, umożliwiający wygenerowanie dochodu pasywnego, drogą internetową.

Na samym początku chcę zaznaczyć, że NIE JEST to firma działająca w systemie MLM (Multi Level Marketing). Nie jest to także firma inwestycyjna ani piramida finansowa !

To niezwykły biznes, nawet dla laika w e-biznesie. Jest to firma młoda z wielkimi ambicjami. Została założona pod koniec 2010 roku w listopadzie w Kanadzie z siedzibą w Toronto. W ciągu zaledwie 1,5 roku istnienia, wypłaciła prawie 100 milionów dolarów prowizji swoim współpracownikom oraz obsłużyła 13 miliardów reklam. Prognozy na rok 2012 są bardzo ambitne i obiecujące... 150 milionów dolarów prowizji dla partnerów ! Styczeń 2012 roku firma odnotowuje 20.000 tyś swoich członków i zapowiedź jest jedna - koniec roku 100.000 osób pragnących swojego sukcesu ! ...

Pisząc teraz te słowa mamy sierpień i również 2012 rok lecz założenia, które czytałeś powyżej były przewidziane dla rozwoju firmy początkiem tego roku. Potencjał jej przeszedł wszystkich najśmielsze oczekiwania ... JUŻ TERAZ - rezultat ?!

100.000 tyś partnerów , ponad 200 mln wypłaconej prowizji, koniec 2012 roku 300 tyś osób !

Mowa tu o BannersBroker ! Firma działa na rynku reklamy internetowej wartym ponad 500 miliardów dolarów rocznie.

BannersBroker ma rewolucyjny sposób aby polepszyć moją czy Twoją obecność w sieci. Sami mówią "Nie wynaleźliśmy koła od nowa" lecz ulepszyliśmy istniejącą technologie. Wszystkie osoby z Zarządu BannersBroker International mają doświadczenie w biznesach IT, zarządzaniu i sprzedaży bezpośredniej przez ponad 20 lat.

Zespół pochodzi z Kanady, Indii, Malezji i Karaibów co jest idealne dla międzynarodowej firmy. Pisząc te słowa firma ma dopiero niespełna półtorej roku i z radością może pochwalić się już ponad 100.000 tysiącami kont aktywnych. Prognozowane jest, że liczba ta wzrośnie do 300 000 do końca 2012 roku !

Dla uzmysłowienia jak potężnym rynkiem jest rynek reklamy internetowej na który wkracza również BannersBroker posłużę się przykładem giganta o którym nie sposób nie usłyszeć - Google. Google w ubiegłym roku zarobiło prawie 38 miliardów dolarów, z czego 95% zostało zarobione dzięki reklamom! Przychody w porównaniu z rokiem 2010 wzrosły o 10 miliardów dolarów, czyli o 37%! Szacuje się również, że rynek reklam internetowych do 2015 roku wzrośnie do 30 % !

Dnia 2 stycznia 2012 roku BannersBroker uruchomił nową stronę z nowym wizerunkiem firmy i nowymi możliwościami. Mając nowe biuro i nowy korporacyjny wygląd strony. Firma jest na właściwej drodze do długiej, pomyślnej przyszłości!

Już teraz zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Postaram Ci się jak najbardziej przybliżyć w jaki sposób działa firma BannersBroker i jakie daje możliwośći.

Zapamiętaj, że z Bannersbroker zarabia każdy! Każda jedna osoba bez wyjątku! Tu zawsze jesteś wygrany!

Jeśli się zdecydujesz możesz się zarejestrować całkowicie gratis i sprawdzić sam jak działa program. Do niczego nie będziesz zobowiązany, a pomoże Ci to przybliżyć kontakt z łatwością przyswojenia programu - zobaczysz swoje przyszłe biuro od wewnątrz. Jeśli masz z tym problem chętnie poprowadzę Cię, krok po kroku, podczas procesu rejestracji.

Zacznij z BannersBroker juz teraz ! Załóż konto, wybierz odpowiadający Ci pakiet i spróbuj się w tym biznesie - to naprawde proste ! Jeśli nie masz swojego biznesu może właśnie ta firma stanie się Twoim e-biznesem ?!

Twój darmowy link do rejestracji: http://bannersbroker..._gr/main/signup

Współpracę z BB rozpocząłem dokładnie 2 lipca 2012 roku. Po dokładnym sprawdzeniu tego jak działa firma i czy na pewno wypłaca zarobione pieniądze, postanowiłem podzielić się tym biznesem z wszystkimi, którzy szukają alternatywnego źródła zarabiania pieniędzy.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu współpracy z BANNERSBROKER czekam na kontakt mailowy: suchar_gr@poczta.fm .

Nie podaję na forum numeru telefonu z powodów myślę oczywistych.

NIE CHCĘ OD WAS ŻADNYCH PIENIĘDZY ANI OPŁAT WSTĘPNYCH !!! W TYM BIZNESIE, NA ŻADNYM JEGO ETAPIE, NIE PŁACISZ MI ANI GROSZA!!! UMAWIAJĄC SIĘ NA SPOTKANIE - ABSOLUTNIE NIC ZA NIE NIE PŁACISZ I DO NICZEGO SIĘ NIE ZOBOWIĄZUJESZ !!! NA SPOTKANIE DO ŚWIECIA MOGĘ PRZYJECHAĆ GDY ZBIERZE SIĘ GRUPA CONAJMNIEJ TRZECH OSÓB CHCĄCYCH POZNAĆ SYSTEM ZARABIANIA PRZEZ BANNERSBROKER!!!

Z osobami zainteresowanymi spotkam się osobiście przy dobrej kawie i zaprezentuję jak działa system zarabiania poprzez BB.

Pozdrawiam

PATRYK
BB Grudziądz

#2 ~krosnok~

~krosnok~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 11:47:11

Baju, baju - znajdzie mi kogoś kto w ten sposób zarobił przyzwoite pieniądze... Nie znajdziecie... Jest kilka dobrych programów partnerskich na których można zarabiać pieniądze, przykładem jest to - http://www.partner.proficredit.pl/ Pożyczki wciąż dają niezle zyski i tak powinno być jeszcze przez kilka lat. Pozostaje zatem kwestia wykorzystania tych okazji...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 11:55:53

dla mnie TO jest najlepsze

#4 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 11:44:16

Każdy szuka czegoś co mu będzie pasowało, dla mnie odpowiednie są programy które opisałem na www.zarobiszdorobisz.pl, nie dość, że darmowe to jeszcze można zarobić :)

#5 ~robertos~

~robertos~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 09:39:54

Witajcie,

Zerknijcie na program partnerski, na którym ja zarabiam, według mnie to najbardziej dochodowy i prosty program w jakim brałem i biorę nadal udział.

Firma, której usługi będziemy polecać to firma Tax-Pol. Firma zajmuje się zwrotami podatków z zagranicy dla ludzi tam pracujących bądź już nie pracujących, albo zamierzających wyjechać do pracy za granicę a chcących odzyskać nadpłacony podatek za granicą i tą właśnie usługę będziemy polecać.

Program ten, jest bardzo dobry z powodu zasięgu klientów, którym możemy polecać usługę firmy Tax-Pol. Emigracja naszych rodaków jest bardzo duża, jest bardzo znanym zjawiskiem więc klientela jest dla nas bardzo szeroka a która, praktycznie się nie kończy, mało tego, wciąż rośnie w szybkim tempie. Dlatego tutaj upatrujemy naszego sukcesu w tym programie partnerskim.

Po krótce, program polega na polecaniu firmy oraz ich usług, a osoba która przyjdzie z naszego polecenia otrzyma rabat 10% na usługę tej firmy a my jeśli ta osoba skorzysta z usługi firmy Tax-Pol i zostanie rozliczona dostaniemy 50 złotych!

Tutaj link z potrzebnymi informacjami http://www.zarabiaj.tax-pol.pl/

W razie jakichkolwiek pytań pytajcie śmiało.

#6 ~ankieta~

~ankieta~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 11:16:06

zarabiaj na wypełnianiu ankiet : http://piterank.republika.pl

#7 janeczka12

janeczka12

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 07:19:38

Każdemu odpowiada coś innego, mi na przykład przypadł do gustu program partnerski Profi Credit, gdzie mają atrakcyjne stawki. Gdy człowiek zgłębi tajniki pozyskiwania klientów, może to być przyszłościowy zarobek. Nie ukrywam , że zarabiam u nich regularnie a kwoty nie są wcale małe.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, internet, pieniądze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych