Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Restauracyja na Górze Zamkowej

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tak tylko pytam~

~Tak tylko pytam~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 12:23:20

Kiedy uroczyste przecięcie przez glamowskiego, kowarowskiego, napolskiego i inne persony wstęgi na otwarcie mobilnej restauracyji na Górze Zamkowej? Czy może coś przprzeoczyłem? Wakacje na półmetku!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 12:40:18

Mobilnej ???? Przyspawanej i zabetonowanej??? Czy to przekręt bo na pewno kawiarnia nie jest mobilna

#3 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 13:01:43

Kiedy uroczyste przecięcie przez glamowskiego, kowarowskiego, napolskiego i inne persony wstęgi na otwarcie mobilnej restauracyji na Górze Zamkowej? Czy może coś przprzeoczyłem? Wakacje na półmetku!

#4 ~Baristah~

~Baristah~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 15:59:40

Mobilnej ???? Przyspawanej i zabetonowanej??? Czy to przekręt bo na pewno kawiarnia nie jest mobilna

#5 ~Barista~

~Barista~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 16:11:55

Rozumiem to, bo przecież w Grudziądzu za poprzedniej a tym bardziej za obecnej POKOkomuny zaspawuje się i zabetonowuje wszystko, co przedstawia wartość i mogłoby służyć miedzkańcom... Ale pytam, czy już wstęga na otwarciu przecięta i lokal działa jak obiecywano. Poza tym jako barista chciałbym tam pracować tylko nie wiem gdzie podanie złożyć, bezpośrednio do prezydenta, do radnego smolarka, czy kowarowskiego.

#6 ~Barista~

~Barista~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 16:12:16

Rozumiem to, bo przecież w Grudziądzu za poprzedniej a tym bardziej za obecnej POKOkomuny zaspawuje się i zabetonowuje wszystko, co przedstawia wartość i mogłoby służyć miedzkańcom... Ale pytam, czy już wstęga na otwarciu przecięta i lokal działa jak obiecywano. Poza tym jako barista chciałbym tam pracować tylko nie wiem gdzie podanie złożyć, bezpośrednio do prezydenta, do radnego smolarka, czy kowarowskiego.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:13:58

Glamowski łaskawy nie będzie naliczał kar umownych wykonawcy kawiarenki. To łamanie prawa zamówień publicznych i Glamowski zawsze opluwał poprzedników w takich przypadkach. Podejrzenie korzyści za taka decyzje

#8 ~Do kiedy?~

~Do kiedy?~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 20:09:15

Rozumiem, że jak dobrze pójdzie to nienaliczanie kar, to w następne wakacje kawy się będzie można napić, czy może sylwestra tam glamoś wyprawi?!

#9 ~Gen~

~Gen~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 22:39:03

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 08:03:40

Glamowski łaskawy nie będzie naliczał kar umownych wykonawcy kawiarenki. To łamanie prawa zamówień publicznych i Glamowski zawsze opluwał poprzedników w takich przypadkach. Podejrzenie korzyści za taka decyzje

Nie czepiajcie się tego co miało wyjść na dobre. Była wstępna zgoda konserwatora zabytków na postawienie tej kawiarenki. Przed pisemną zgodą zaczęto już budowę, pewnie ktoś doniósł i konserwator wstrzymał budowę,. Chciano dobrze, byłaby już otwarta.

Byłem , widziałem, będzie ładny letni lokalik.

Miasto powinno poprzycinać rosnące krzaki samosiejki bo co prawda widok na Wisłę jest ale gdyby odbywała się impreza na błoniach to jest on zasłonięty.

Gospodarz obiektu już powinien oczyścić teren przy metalowej balustradzie.

Znajdują się tam śmieci w postaci gruzu, butelek, plastyków itp.Myślę ,że mają to zapisane w umowie o obowiązku sprzątania tego terenu. 

Gospodarzu starówki, do roboty, teraz Góra Zamkowa będzie częściej odwiedzana. Pana obecność tam , powinna być codziennością.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych