Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

RestAuracja MISTRAL !

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 10:07:07

Witam juz poraz drugi byłam w tej "restauracji" na stypie i ja i moi znajomi byliśmy po prostu oburzeni i zniesmaczeni tym że przebiegły dwa szczury !!!!!! Pod naszymi nogami na reakcje pań kelnerek jednej blondynki a drugiej brunetki, że to nie możliwe że są szczury... zaznaczę iż obydwie Panie były pod wpływem alkoholu... gdy chciałam rozmawiać z kierownikiem o takich niekompetentnych osobach to panie stwierdzily zenawet gdyby była szefowa to nie zawołałyby jej.
...
Nie wspomnę o tym młodym pedałku.... masakra BRUD SMRÓD I UBUSTWO... SPRAWA ZGŁOSZONA DO SANEPIDU....

#2 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 10:09:12

Zgadzaam się z tym.. te panie ciągle sa pod wpływem ale co zrobić jak szefowa i szef też tacy byli

#3 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 10:11:07

Jestem w szoku co tam się dzieję kiedyś za czasów pani Zeni było sto razy lepiej

#4 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 10:13:13

Jestem w szoku co tam się dzieję kiedyś za czasów pani Zeni było sto razy lepiej

#5 ~Zgred1333~

~Zgred1333~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 10:14:28

Ludzie czego się oburzacie oni nie długo to zamykają

#6 ~Zgred1333~

~Zgred1333~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 10:14:51

Ludzie czego się oburzacie oni nie długo to zamykają

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 10:35:11

pajacu naćpałeś się? sam z sobą piszesz ja pierdziele co za dzban.

#8 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 11:35:33

Jestem zdziwiona ??? Miałam tam kilka uroczystosci i nigdy nigdy ,nie zdarzyło się cos takiego ..Wręcz przeciwnie jedzenie smaczne ,ladnie podane ,obsluga bdb .Nie wiem czy ktos zlosliwie nie obraza ................ja nie mam nic do zarzucenia

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 12:28:38

Bo kiedyś to ludzie chodzili tam a teraz trzech ludzi na krzyż i jak to utrzymać ?

#10 ~Aaa~

~Aaa~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 12:48:39

Lubicie tanio to macie. Szczury też lubią tanio.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 14:38:36

OJ  KTOŚ KOMUŚ PODPADŁ  SZCZURA TO TAM NAPEWNO NIKT NIE WIDZIAŁ JAK JUŻ TO MOZE MYSZKA SOBIE BYŁA  JEST W OBECNEJ CHWILI WIĘCEJ LOKALI PO CO CHODZICIE DO MISTRALA A WTEDY OPISUJECIE ..

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 15:35:31

Witam juz poraz drugi byłam w tej "restauracji" na stypie i ja i moi znajomi byliśmy po prostu oburzeni i zniesmaczeni tym że przebiegły dwa szczury !!!!!! Pod naszymi nogami na reakcje pań kelnerek jednej blondynki a drugiej brunetki, że to nie możliwe że są szczury... zaznaczę iż obydwie Panie były pod wpływem alkoholu... gdy chciałam rozmawiać z kierownikiem o takich niekompetentnych osobach to panie stwierdzily zenawet gdyby była szefowa to nie zawołałyby jej.
...
Nie wspomnę o tym młodym pedałku.... masakra BRUD SMRÓD I UBUSTWO... SPRAWA ZGŁOSZONA DO SANEPIDU....

Lokal położony nad jeziorem to może są i szczury, samo życie . Wiadomo że ciężko się pozbyć kiedy się już zadomowią.. Natomiast moje zdanie co do obsługi jest takie : bywałem tam na kilku weselach , stypach imprezach itd i zawsze wszystko było w porządku . Jedzenie też jak najbardziej ok .

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 18:42:56

Lubicie tanio to macie. Szczury też lubią tanio.

Tanio ? schabowy z ziemniakami 20 zł

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych