Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

RENOWACJA ROWERU

rower malowanie lakierowanie

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 12:21:33

Hej !

planuję przemalować rower, jest stary w stylu retro, farba odpryskuje i generalnie rowerek potrzebuje odświeżenia.. 

szukam miejsca, w którym kompleksowo załatwię tą sprawę od A do Z, czyli z rozbieraniem, malowaniem i późniejszym skręcaniem wszystkich części.

czy w ogóle ktoś taki zajmuje się w Grudziądzu ?

z góry dzięki !

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 12:27:02

Hej !

planuję przemalować rower, jest stary w stylu retro, farba odpryskuje i generalnie rowerek potrzebuje odświeżenia.. 

szukam miejsca, w którym kompleksowo załatwię tą sprawę od A do Z, czyli z rozbieraniem, malowaniem i późniejszym skręcaniem wszystkich części.

czy w ogóle ktoś taki zajmuje się w Grudziądzu ?

z góry dzięki !

ja również taki posiadam ale lakier jeszcze mam ok zależałoby mi na pomalowaniu samych błotników-no ale tak sobie myślę że taki rower bez problemu pomaluje każdy lakiernik samochodowy do którego też mam zamiar udać się z tymi błotnikami. Pozdrawiam posiadaczkę roweru retro i do zobaczenia kiedyś na trasie.

#3 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 22:52:40

Sam etap malowania to oczywiście każdy lakiernik da radę, ale pewnie chciałby aby rower był już przygotowany - rozkręcony do samych ram.. Sama sobie go nie rozłożę na czynniki pierwsze, a tymbardziej potem trzeba go skręcić - przerzutki, hamulce ehhhh ;-)
PS. Również pozdrawiam :-)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rower, malowanie, lakierowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych