Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rękodzieło

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 10:35:02

Mam pytanie. Czy w naszym województwie był by popyt na rękodzieło np: biżuterie i inne produkty?

#2 Czaki_

Czaki_

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 23:45:50

Wszędzie jest popyt. Problem w tym, że na rynku jest tego od groma, np. http://fels-rekodzielo.pl/

#3 Wendy

Wendy

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 15:35:23

W każdym miejscu może być popyt na rękodzieło, zwłaszcza, że ono opiera się głównie o sprzedaż internetową, więc nie ma znaczenia, w jakim mieście wytrwarza się wyroby ;-)

#4 ~Jasia~

~Jasia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 20:51:31

Popyt jest, ale konkurencja duża. W necie np http://rekodziela.com Ogłoszenia darmowe, ceny rozsądne.

#5 Milenka

Milenka

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 07 luty 2013 - 14:04:14

Fajnie jest "rozprowadzać" rękodzieło wśród znajomych i tak pocztą pantoflową doceniać do coraz to nowych osób. :) Można też oczywiście w internecie wystawiać. :)

#6 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 07 luty 2013 - 18:34:02

Ja od czasu do czasu kupuje takie "cacka" na prezent dla bliskich mi osób, więc może jest to chodliwy temat :)

#7 pralinka

pralinka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 14:37:08

Biżuteria hand-made jest teraz bardzo na czasie, a takie wyroby można teraz znaleźć lub wystawić na bezpłatne ogłoszenia. Jest tam sporo propozycji rękodzieła z naprawdę różnych dziedzin od ręcznie malowanych trampek po chlebak zdobiony techniką decoupage.

#8 Zun

Zun

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 22:31:41

wszystko zależy od tego, co chcesz produkować

#9 Kijanka

Kijanka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 12:24:53

Wszystko zalezy jakiej klasy to prace - dobra bizuteria powinna się sprzedeać - ja stawiałabym na reklamę i sprzedaż przez internet. MOzna załozyć bloga i sprzedawać za jego pośrednictwem.

#10 Gabi33

Gabi33

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 20:17:33

W internecie jest dużo sklepów z biżuterią ręcznie robioną wraz z akcesoriami i elementami potrzebnymi do jej wyrobu. Sama kiedyś z ciekawości sprawdzałam jak się to ma cenowo itp. i nawet się zdziwiłam, bo zgodnie z tym co jest na http://www.newcraft.eu to można kupić poszczególne elementy za hurtową cenę i w sumie bardzo się to opłaca. Najlepsze jest to, że można stworzyć coś zupełnie innego od reszty, więc jak masz talent i pomysł, to na pewno Ci się to opłaci.

#11 egoistka

egoistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 10:54:39

Jest już przesyt na rynku, wiec musiałoby to być coś naprawdę oryginalnego:)

#12 vegeMarcela

vegeMarcela

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 13:19:20

Teraz jest to chyba ogólnie bardzo modne i nawet często odbywają się różne targi lub kiermasze. 

#13 milka56

milka56

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:47:46

Coraz częściej widzi się rękodzieło. Niektóre cuda są naprawdę piękne. Warto czasem zainwestować w tego typu dodatkach.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych