Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Regały magazynowe gdzie kupić?

regały regały magazynowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 julita.glinka

julita.glinka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 13:46:20

Poszukuję regałów magazynowych na wymiar - powierzchnia o długości ~ 20 metrów i wysokości 2m. Czy zna ktoś jakieś solidne firmy z Trójmiasta, ewentualnie okolice Torunia, Bydgoszczy, które przywiozą i zmontują od A do Z?

#2 ~ZygmunT~

~ZygmunT~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 14:56:36

Ja na Chwarznieńskiej w Gdyni zamawiałem, ale nazwy firmy niestety nie pamiętam.

#3 ~bartoszek~

~bartoszek~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 11:31:37

Mogę Ci polecić Ci w firmę z Wielkopolski - Transmag. Zamawiałem u nich regały magazynowe pod indywidualny projekt i jestem bardzo zadowolony.

#4 ~julita.glinka~

~julita.glinka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 13:34:17

Mogę Ci polecić Ci w firmę z Wielkopolski - Transmag. Zamawiałem u nich regały magazynowe pod indywidualny projekt i jestem bardzo zadowolony.

Co z serwisem czy gwarancją?

#5 ~bartoszek~

~bartoszek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 10:35:44

Co z serwisem czy gwarancją?

Firma zapewnia serwis i opiekę konserwacyjną z dojazdem do klienta oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla oferowanego wyposażenia. 

#6 ~julita.glinka~

~julita.glinka~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 10:25:05

Firma zapewnia serwis i opiekę konserwacyjną z dojazdem do klienta oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla oferowanego wyposażenia. 

Skontaktowałam się już z firma Transmag i poprosiłam o wstępną ofertę oraz wycenę. Zobaczymy, może się zdecyduję :)

#7 ~conta~

~conta~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 13:40:23

Mnie miło swoim podejsciem zaskoczyli pracownicy remagu, ktorzy ogarneli caly projekt mojego magazynu pod swoje regały tak zeby wszystko do siebie pasowalo i zebym sam byl zadowolony, klasa!

#8 Domino7

Domino7

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 13:30:12

A pytanie co jeszcze w ofercie ma firma Transmag? Co u nich zamawialiście oprócz regałów?

#9 ~mikolajson~

~mikolajson~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 11:49:05

Mnie miło swoim podejsciem zaskoczyli pracownicy remagu, ktorzy ogarneli caly projekt mojego magazynu pod swoje regały tak zeby wszystko do siebie pasowalo i zebym sam byl zadowolony, klasa!

#10 ~kermesz~

~kermesz~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 14:38:03

My zamawialiśmy przez internet, z Kart-map. Udało się wtedy załatwić na bardzo dobrych warunkach kilka regałów - zamówienia z sieci wychodzą znacznie taniej. Macie kilka typów rozwiązań - radzę przed zakupem po prostu wspólnie z pracownikami sklepu ocenić, jakie rozwiązanie jest dla was.

#11 krzyzak345

krzyzak345

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 09:36:21

Jeżeli chodzi o firmę Transmag, to mogę szczerze polecić. Są bardzo profesjonalni, chętnie doradzają, w dodatku wyposażenie z ich oferty jest naprawdę dobrej jakości, u mnie wszystko sprawdza się bez zarzutów.

#12 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 09:19:46

Znam Transmag, kupowałem tam regały dość niedawno i byłem zadowolony

#13 ~Miłozs~

~Miłozs~
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 23:04:06

Też współpracowałem z transmag, dobra firma :)

#14 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 17:24:49

Ja wszystkie regały do swojego magazynu kupiłem w poznańskiej firmie Regały Magazynowe i bardzo dobrze się sprawdzają. Mają wyjątkowo mocną konstrukcję w tym solidny udźwig i rodzaje półek. Oni też projektowali mi całą powierzchnię magazynową. W ogóle jak patrzę na niektóre regały u innych to potrafią nie spełniać do końca wymaganych norm. Nie wiem co tacy ludzie mają w głowach bo potem to się może skończyć tragicznie. 

#15 Pakula

Pakula

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 08:27:44

Jeśli o mnie chodzi to tego typu rzeczy nabywam w sklepie Magazynuj.pl. Jest tam wszystko czego potrzebuję (i wiele więcej), a dodatkowo ceny są bardzo przystępne. Regały tam zakupione są dobrej jakości - sam kiedyś kupowałem kilka z nich i do tej pory sprawdzają się znakomicie.

#16 rea

rea

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 11:10:35

QBox ma swojej ofercie bardzo fajne regały ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych