Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Referendum Żnin – Obwołać Burmistrza Luchowskiego – brak zaufania.

Luchowski Gałązka

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 17:26:18

KLASA ,,OSY,, TO TAKIE DYNDAJE. RANGA TAKA JAK MODELI PLYWAJACYCH. POMOSTY PEWNIE BEDA ZAMKNIETE BO BURMISTRZ WYSTAPIL ZEBY UNIEWAZNIC POZWOLENIE WODNOPRAWNE. ON TAK DZIALA JAK PISOWCY. DZISIAJ GLOSZA ZE PREZES SADU NAJWYZSZEGO OD 15 LAT JEST ZLE WYBIERANY. PO LEKTORZE DZISIEJSZYCH PALUK ROZUMIEM POSTEPOWANIE RL. ON TAK ROBI ZEBY GO DO PISU PRZYJELI. DOBRZE ZE MARIA TO BLOKUJE.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 17:28:27

Wkrótce PiS się dowie jakiego prawego i sprawiedliwego człowieka przyjęli

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 17:35:44

Wkrótce PiS się dowie jakiego prawego i sprawiedliwego człowieka przyjęli


Ale PIS go nie przyjął.
Może to pobożne życzenie lokalnych pseudo działaczy, ale to decydują w Bydgoszczy.
A tam sito jest gęste!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 17:54:25

To jest jednak szma. jak chorągiew byle gdzie, byle z kim BYLE KORYTO BYŁO ! Wszyscy tam tacy są, wszyscy bez wyjątków. #45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 18:28:19

Co to znaczy Obwołać?

 #46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 18:29:00

Gdy SLD było o szczytu wstąpił, teraz gdy PiS, do PiS! A gdzie poglądy SLD do PiS??????? Jak ktoś nie ma własnego zdania, nie ma pomysłu. To tylko coś takiego potrafi. A czego spodziewaliście się po tym panu? Ale BDG zna dobrze tego pana! Oj zna!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 23:52:33

Oj widać nie mówicie prawdy Pan koń kazał Luchowskiego wykopać z szefostwo SLD a pieski zrobiły to bo bali sie ze trafia do szuflady jak inni przydupas za stanowisko dyrektora byle jakie szkoły wieczorowe zgodziła się zostać szefową SLD i tylko nie wiedziała ze tej partii już nie ma na scenie politycznej i koń zrobił prezent Burmistrzowi bo jego pieski się obrazily na siebie i już konia nie słuchają bo szuflada się zaciela i Koluszki nie wygrają już wyborów a Burmistrz już dobrz pamięta że lepiej mieć 5 wywołujących niż bandę siedzących i męczących o posadkach życzę Burmistrzowi powodzenia w wyborach i dalszego skutecznego zarządzania a może od konia wypożyczyć szuflada!

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 17:39:13

 

Istnieją dwie sytuacje, gdy rada gminy lub rada miejska (dalej: rada gminy) może podjąć uchwałę o przeprowadzeniu referendum: gdy nie udzieli burmistrzowi  absolutorium z wykonania budżetu gminy lub z przyczyn innych niż nieudzielenie absolutorium.

Uchwała rady gminy o nieudzieleniu absolutorium jest równoznaczna z podjęciem inicjatywy w sprawie przeprowadzenia referendum odnośnie do odwołania burmistrza, jeżeli została podjęta:

 po upływie 9 miesięcy od dnia wyboru burmistrza,

• nie później niż na 9 miesięcy przed zakończeniem kadencji.

Rada gminy może też podjąć uchwałę o przeprowadzeniu referendum w sprawie odwołania burmistrza z innych przyczyn niż nieudzielenie absolutorium. W takiej sytuacji potrzebne jest złożenie pisemnego wniosku podpisanego przez co najmniej 1/4 ustawowego składu rady. Wniosek musi zawierać uzasadnienie przyczyny odwołania burmistrza. Podlega zaopiniowaniu przez komisję rewizyjną rady gminy.

 

A TERAZ SPÓJRZCIE NA NASZYCH RADNYCH ..........I JUŻ WIECIE NIC NIE ZROBIĄ...

 

 

 

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Luchowski, Gałązka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych