Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Referendum o odwołanie glamoskiego przesądzone

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 15:55:42

Ile ludzi pogardza Glamowskim i ekipą a nie wypowiada się tutaj na forum. Bezmiar niezadowolenia i żalu za dokonany wybor

#22 ~Doremi~

~Doremi~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:19:18

Płakac to ludzie będą jak przyjdzie im jeździć z zawałem czy udarem do Torunia.Płakać będziemy jak na stare lata spotkamy się w kartonie pod mostem bo albo opłata za mieszkanie albo leki albo jedzenie.To jest biedne miasto nam igrzysk nie potrzeba my chcemy chleba

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:24:04

Ile ludzi pogardza Glamowskim i ekipą a nie wypowiada się tutaj na forum. Bezmiar niezadowolenia i żalu za dokonany wybor

No niestety trzeba było myśleć logicznie przed tym fatalnym wyborem.Ci co postawili na właściwego człowieka Pana Guzowskiego byli wyśmiewani. Okazało się teraz,że do śmiechu nie jest tylko płacz !

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 21:24:02

Panie prezydencie Glamowski!

Jest pan wykształconym człowiekiem. Jak sam Pan mówił w kampanii wyborczej o sobie : jestem doktorem ekonomi, jestem managerem .jestem specjalistą, jestem profesjonalistą. To Pańskie słowa. Co Pan zrobił z tego miasta w ciągu 10 miesięcy swojej wesołej rozrywkowo-estradowej działalności?

Nawet imprezy nie wychodzą tak jak powinny.Jak ma Pan jeszcze szczyptę  honoru, to wie Pan co należy zrobić. Proszę nie pogrążać miasta jeszcze bardziej, niż to zrobili koledzy a formacji PO do której Pan należał.

Powiedziałbym to Panu na spotkaniu z mieszkańcami ale spotkań już nie ma.

No własnie ,co ze spotkaniami mieszkańców z Glamowskim.?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych