Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Referendum o odwołanie glamoskiego przesądzone

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 21:41:29

Zniknęło 40 baniek ze szpitala. Nikt nie wie gdzie są. Nowak z Guzowskim nie popuszcza. Odwołanie glama to bułka z masłem. Marek miał rację. Drzymal nie dotrwal do jesieni A ten drugi do nowego roku. Na razie 1:0 dla Marka

#2 ~TylkoGlam~

~TylkoGlam~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 09:53:30

Zaczął bardzo dobrze i myślę ze kilkanaście lat bedzie rządził do sprawnie i dobrze rządzi

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 08:23:13

Zniknęło 40 baniek ze szpitala. Nikt nie wie gdzie są. Nowak z Guzowskim nie popuszcza. Odwołanie glama to bułka z masłem. Marek miał rację. Drzymal nie dotrwal do jesieni A ten drugi do nowego roku. Na razie 1:0 dla Marka

Nowak i Guzowski  to sobie mogą ale iść nad Wisłę i popuszczać razem z Trzaskowskim.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 09:24:50

Nowak i Guzowski  to sobie mogą ale iść nad Wisłę i popuszczać razem z Trzaskowskim.

Sam to nie wymyśliłeś, podpowiedzieli ci dzieci w przedszkolu.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 08:43:32

Sam to nie wymyśliłeś, podpowiedzieli ci dzieci w przedszkolu.

Nowak i Guzowski to mogą sobie  puść nad Wisłę i popuszczać razem z Trzaskowskim.

#6 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 08:55:44

Panie prezydencie, mieszkańcy miasta czekają na odpowiedz , gdzie jest te prawie 40 baniek. Jakie "dziury" finansowe zostały załatane. Czas na odpowiedz.

Kiedy będą kontynuowane szumnie zapowiadane spotkania z mieszkańcami. Mamy wiele niewygodnych pytań. Czy znajdzie pan czas, czy tylko jest czas na igrzyska i zabawę w kelnera?   

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 15:24:11

Nowak i Guzowski to mogą sobie  puść nad Wisłę i popuszczać razem z Trzaskowskim.

Nowak, Guzowski, Trzaskowski pochodzą z tego samego miotu.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 18:43:05

Skąd ty to wiesz?Po co takie farmazony nadajesz? P Guzowskiemu to ty mozesz buty czyścić i nawet nie bedziesz wiedział dlaczego?Pochwal sie swoimi sukcesami i madroscia a zwrócę szacunek nalezny tobie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:49:12

Skąd ty to wiesz?Po co takie farmazony nadajesz? P Guzowskiemu to ty mozesz buty czyścić i nawet nie bedziesz wiedział dlaczego?Pochwal sie swoimi sukcesami i madroscia a zwrócę szacunek nalezny tobie.

1990 r. Guzowski -wiceprezydent , M. Nowak -przewodniczący rady miasta , wszyscy z tego samego Komitetu Wyborczego-baranie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:52:15

niezla sitwa,

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:05:43

Nowak i Guzowski to korzystniejszy dla Grudziadza uklad niz Glamowski i Gburbin

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:45:11

Nowak i Guzowski to korzystniejszy dla Grudziadza uklad niz Glamowski i Gburbin

Zdecydowanie !!! Gdyby grudziądzanie racjonalnie myśleli w ostatnich wyborach to na pewno nie byłoby tak katastrofalnej sytuacji jak obecnie a szpital który zawdzięczamy Panu Nowakowi zacząłby wychodzić na prostą. 

#13 ~Józiu~

~Józiu~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:21:15

Panie prezydencie Glamowski!

Jest pan wykształconym człowiekiem. Jak sam Pan mówił w kampanii wyborczej o sobie : jestem doktorem ekonomi, jestem managerem .jestem specjalistą, jestem profesjonalistą. To Pańskie słowa. Co Pan zrobił z tego miasta w ciągu 10 miesięcy swojej wesołej rozrywkowo-estradowej działalności?

Nawet imprezy nie wychodzą tak jak powinny.Jak ma Pan jeszcze szczyptę  honoru, to wie Pan co należy zrobić. Proszę nie pogrążać miasta jeszcze bardziej, niż to zrobili koledzy a formacji PO do której Pan należał.

Powiedziałbym to Panu na spotkaniu z mieszkańcami ale spotkań już nie ma.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:23:53

Pan G wyjedzie na taczce tak jak drzymalski

#15 ~grudziądzanin~

~grudziądzanin~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:31:27

Panie prezydencie Glamowski!

Jest pan wykształconym człowiekiem. Jak sam Pan mówił w kampanii wyborczej o sobie : jestem doktorem ekonomi, jestem managerem .jestem specjalistą, jestem profesjonalistą. To Pańskie słowa. Co Pan zrobił z tego miasta w ciągu 10 miesięcy swojej wesołej rozrywkowo-estradowej działalności?

Nawet imprezy nie wychodzą tak jak powinny.Jak ma Pan jeszcze szczyptę  honoru, to wie Pan co należy zrobić. Proszę nie pogrążać miasta jeszcze bardziej, niż to zrobili koledzy a formacji PO do której Pan należał.

Powiedziałbym to Panu na spotkaniu z mieszkańcami ale spotkań już nie ma.

Mieszkańcy chcą otrzymać rzetelne informacje odnośnie:

-  kiedy nastąpi obiecane rozliczenie poprzedniej władzy ?

- jakie sprawy były ważniejsze zdaniem Pana Gurbina ?

-  co zostało dokonane na korzyść miasta i mieszkańców ?

#16 ~lubiący bimber~

~lubiący bimber~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:00:07

Mieszkańcy chcą otrzymać rzetelne informacje odnośnie:

-  kiedy nastąpi obiecane rozliczenie poprzedniej władzy ?

- jakie sprawy były ważniejsze zdaniem Pana Gurbina ?

-  co zostało dokonane na korzyść miasta i mieszkańców ?

Ważna sprawy: wymyślanie igrzysk, częstowanie kawą, za chwilę policja skonfiskuje samogony wystawcom. Donosy już są kto pędzi bimber, przeszukają mu budę , nawet te bimbrownie w lasach zajdą. Oj ,będzie się działo.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:11:00

Zdecydowanie !!! Gdyby grudziądzanie racjonalnie myśleli w ostatnich wyborach to na pewno nie byłoby tak katastrofalnej sytuacji jak obecnie a szpital który zawdzięczamy Panu Nowakowi zacząłby wychodzić na prostą. 

Grudziądzanie myśleli.  Uwierzyli, dali się nabrać na kłamstwa i oszustwa Glamowskiego i Gurbina.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:26:53

Ch....j w du...pę Malinowskiej chołocie PO chienom.

#19 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:40:04

Tak wyszlibyśmy na prostą a raczej prosto do komornika

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:32:24

i bardzo dobrze, ludzie nie myślą na wyborach to niech teraz nie płaczą :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych