Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Raz premier znany z dewocji Kupił działeczkę w promocji Przepisał na żonę Bodajże Iwonę I o co tyle emocji?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 20:29:08

świr

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 08:40:44

No o co tyle emocji ?? :P ;)

:lol: :lol:

Właśnie, to jest wszystko w ramach dobrej zmiany. :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 09:07:10

Właśnie, to jest wszystko w ramach dobrej zmiany. :)

Co? Zakup działki w latach dziewięćdziesiątych? :rolleyes:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 09:34:36

Proponuję sprawdzić wszystkie biznesy Grzesia Schetyny z przed 20 lat. Myślałem ze Schetyna, PO prezentują trochę wyższy pozom inteligencji. Panie Grześ żeby glupota miała skrzydła fruwal byś Pan pod niebiosy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 09:41:04

Gazeta Wyborcza to następna "gołębica inteligencji". W 2002 roku ksiadz wiedzial że 15 lat później p.Morawiecki zostanie premierem. Niektórym puszczają zwieracze i już nie wiedzą czego mają sie chwycić.

#6 ~Stary chłop z PSL~

~Stary chłop z PSL~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 10:11:13

No o co tyle emocji ?? :P ;)

:lol: :lol:

1. Że nie wpisał w oświadczeniu majątkowym że ma rozdzielczość majątkową z żoną i co jej 2. przekazał? To jest to samo jak zegarek Nowaka.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 10:31:26

Zegarek nie jest wart 70 milionów złotych, jaki by on nie był.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 11:50:22

BREAKING! Osobą, która wyceniła działkę Morawieckich na „nawet” 70 mln zł jest pani Marlena Joks, działaczka SLD, aktywnie zwalczająca rząd PiS i .... pracowała kiedyś jako dziennikarka "Agory". Wystarczy wejść na jej profil na TT. Ale o tej „niezależności” pani Marleny nie ma w GW. Tam jest „prezeska Dolnośląskiego...”etc.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 13:05:52

Ciemnak z ciebie i kłamiesz jak POpaprany i Wyborcza. Kupił działkę po cenach rynkowych obowiązujących 17 lat temu - łatwo można to sprawdzić!!!

O żadnej drodze wtedy nikt nawet nie słyszał , bo nie było planu zagospodarowania tego terenu - też łatwo to można sprawdzić !!!!

Kupił działke od kościoła bo była na sprzedaż i miał pieniądze. Czy jest w tym coś nadzwyczajnego, niezgodnego z prawem? A wycena działki przez działaczkę SLD sama mówi za siebie.

#10 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3267 postów

Napisano 21 maj 2019 - 13:26:16

Ciemnak z ciebie i kłamiesz jak POpaprany i Wyborcza. Kupił działkę po cenach rynkowych obowiązujących 17 lat temu - łatwo można to sprawdzić!!!

O żadnej drodze wtedy nikt nawet nie słyszał , bo nie było planu zagospodarowania tego terenu - też łatwo to można sprawdzić !!!!

Kupił działke od kościoła bo była na sprzedaż i miał pieniądze. Czy jest w tym coś nadzwyczajnego, niezgodnego z prawem? A wycena działki przez działaczkę SLD sama mówi za siebie.

Tak jak mówisz, szukanie haków i robienie sztucznych afer, POkazuje z kim mamy do czynienia.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 13:34:59

"Nierealna kwota" - b. wiceprezydent Wrocławia podsumował rewelacje "Wyborczej"

- Byłem bardzo zdziwiony kwotami podanymi w artykule „Gazety Wyborczej”. Te 70 mln to jest w ogóle nierealna kwota w tym terenie - powiedział były wiceprezydent Wrocławia Maciej Bluj.

"Drugi element to jest w ogóle wycena tych gruntów. Ja byłem bardzo zdziwiony kwotami podanymi w artykule „Gazety Wyborczej”. Te 70 mln to jest w ogóle nierealna kwota w tym terenie. Rozumiem, że ktoś cytował rzeczoznawcę, nie wiem, na czym ten rzeczoznawca się opierał. Ja znam operaty szacunkowe z tego terenu i tam się ceny zaczynają od 138 zł za metr kwadratowy. Taka kwota dokładnie była na operacie. Przy takiej kwocie za 12 hektarów wychodziłaby kwota ok. 16,5 mln zł. Są również po 200 i 230, ale te tereny są tam, gdzie istnieje więcej infrastruktury drogowej" – wyjaśnił

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 16:01:20

Może i nie jest, ale może być. Wart 70 milionów. :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 18:16:00

JESTEM PEDOFILEM

#14 ~Stary chłop z PSL~

~Stary chłop z PSL~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 19:16:30

Zaraz się okaże że zegarek Nowaka to gigantyczny luksus w stosunku do działki, dodatkowo wcisną ludziom że Nowak wcale nie kupił tylko ukradł!

A w ogóle to działki mają ''zawyżoną'' wartość. A to tyle co kot napłakał i bida z nędzą, panie kochany. Ziemia pewnie kiepskiej klasy, nieodrolniona, tania niż obecna cena pietruszki,

PS. Pewien bezdomny powiedział że zegarek Nowaka to 30 takich działek, w przeliczeniu na m2.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 15:09:57

Jak uważasz że coś się stało, donieś organom ścigania.

Kundel tylko szczeka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych