Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

RAPORT O STANIE GMINY

Ważne

159 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 22:29:11

Czy prawdą jest, że w progach naszej komunalki zagościł MOBBING ?!!! Czy tylko kwestią czasu i wytrzymałości psychicznej pracowników jest złożenie zbiorowego zawiadomienia do Państwowej Inspekcji Pracy w sprawie sposobu wykorzystywania przez pewną osobę, swojego stanowiska?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 17:47:07

Mój prywatny wygląda następująco: Po blisko czterech dekadach zmian ustrojowych i teoretycznym pozbyciu się burmistrza, który realizował swoje pomysły, niczym mentalnie zakorzeniony w komunizmie, nadal tkwimy w szarej d... prymitywizmu, prl-owskiego układu!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 20:36:01

Czy prawdą jest, że w progach naszej komunalki zagościł MOBBING ?!!! Czy tylko kwestią czasu i wytrzymałości psychicznej pracowników jest złożenie zbiorowego zawiadomienia do Państwowej Inspekcji Pracy w sprawie sposobu wykorzystywania przez pewną osobę, swojego stanowiska?

to spytaj twojego radnego.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 05:29:41

to spytaj twojego radnego.

On ma to ... Z resztą mądremu dość po słowie

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:44:08

Mój prywatny wygląda następująco: Po blisko czterech dekadach zmian ustrojowych i teoretycznym pozbyciu się burmistrza, który realizował swoje pomysły, niczym mentalnie zakorzeniony w komunizmie, nadal tkwimy w szarej d... prymitywizmu, prl-owskiego układu!

Wiem ,że ciebie interesuje  zmiana kadrowa,którą ci obiecywał w kapani wyborczej.Jednak mie tylko ciebie zrobił w banbuko.SDziwię sie tobie który ma takie doswiadczenie.Druga prawda to dopiero byłaby tragedia jakby dokonnano zmian.Widzisz stare przysłowie obiecanki ,obiecanki a GŁUPIEMU radość.Pamietasz co mówiłeś w kampani? :angry: :angry: :angry:

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 18:13:50

Dlaczego tak plujesz w twarz temu sfrustrowanemu J,, Andrzeju? Myślałam, że już się wyleczyłeś z nienawiści.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 21:55:56

Dlaczego tak plujesz w twarz temu sfrustrowanemu J,, Andrzeju? Myślałam, że już się wyleczyłeś z nienawiści.

Jaki J.?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 18:38:19

Wiem ,że ciebie interesuje  zmiana kadrowa,którą ci obiecywał w kapani wyborczej.Jednak mie tylko ciebie zrobił w banbuko.SDziwię sie tobie który ma takie doswiadczenie.Druga prawda to dopiero byłaby tragedia jakby dokonnano zmian.Widzisz stare przysłowie obiecanki ,obiecanki a GŁUPIEMU radość.Pamietasz co mówiłeś w kampani? :angry: :angry: :angry:

Przecież ty wiesz najlepiej co ci obiecano.Znów już byłeś w ogródku,już witałeś się....... a tu ząg. :P :P :P

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 07:55:46

Do komunalki wrzuca się kogo popadnie ze środowiska znajomych ludzi związanych z władzami!!! Miasto w trudnej sytuacji budżetowej dorzuca 60tysięcy złotych. Pytam!!! O co tu chodzi, blisko cztery dekady od demokratycznych reform a tu jakieś układy, układziki, prywata?!!!
Społeczeństwo traktujecie jak idiotów?!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 08:05:12

Przecież ty wiesz najlepiej co ci obiecano.Znów już byłeś w ogródku,już witałeś się....... a tu ząg. :P :P :P

A ciebie wyruchali i ciągle to bardzo boli?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 19:38:12

A ciebie wyruchali i ciągle to bardzo boli?

Nic ci nie poradzę,masz pecha .nawet zdradziłeś platformę a i to nie pomogło.Masz talent aby oszukiwać ludzi i tó są skutki.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 09:40:38

Nic ci nie poradzę,masz pecha .nawet zdradziłeś platformę a i to nie pomogło.Masz talent aby oszukiwać ludzi i tó są skutki.

Oj tak,po ludzku to mi go żal.Wiadomo,że polityka jest trudna ,ale nie wolno atakować kłamstwami,a tak było.I jeszcze jedno kłamstwo w stosunku do najbliższych.Ja byłem tego ofiara.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 16:15:55

Do komunalki wrzuca się kogo popadnie ze środowiska znajomych ludzi związanych z władzami!!! Miasto w trudnej sytuacji budżetowej dorzuca 60tysięcy złotych. Pytam!!! O co tu chodzi, blisko cztery dekady od demokratycznych reform a tu jakieś układy, układziki, prywata?!!!
Społeczeństwo traktujecie jak idiotów?!!!

tak jest!

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 20:13:49

Zatrudnianie bez odpowiednich kwalifikacji i po znajomości. Realia "zarządzania" przez pana Żurawskiego.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 12:35:03

Jawne zaniżanie poziomu w strukturach administracji naszego samorządu !

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 13:34:44

Jawne zaniżanie poziomu w strukturach administracji naszego samorządu !

A czego się spodziewaliście. Skoro kierowca objął takie stanowisko to dlaczego kucharka nie może objąć dowolnego stanowiska skoro jest znajomą. Najlepsze kwalifikacje to dobre znajomości i bez znaczenia na jakim gruncie - niestety.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 14:03:32

Chyba bardziej pasowałoby określenie na jakiej płaszczyźnie

#58 ~Goscl~

~Goscl~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 14:31:23

Gminny czerepach w ataku

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 20:30:38

A czego się spodziewaliście. Skoro kierowca objął takie stanowisko to dlaczego kucharka nie może objąć dowolnego stanowiska skoro jest znajomą. Najlepsze kwalifikacje to dobre znajomości i bez znaczenia na jakim gruncie - niestety.

Dałeś odpowiedż która mnie męczyła.Teraz już rozumię dlaczego mądrych się odtrąca.Lepiej rządzić z słabymi,ale to krótka droga.Pól roku mija i co?Piszemy o przedszkolu,sklepie i to wszystko.Inne gminy uciekają.

#60 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 20:41:55

Które gminy uciekają??Chyba gonią, ale jeszcze im daleko.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ważne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych