Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rano było słychać wybuch ...


1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 17:32:34

.. śmiechu. To internet zareagował na tekst i po przesłuchaniu nagrań Wyborczej.

Najciekawsza w Wyborczej jest rozmowa Kaczyńskiego z deweeloperką:

 

Kaczyński: Co ty masz za spodnie, wyglądają jak podarta piżama....

Ona: Taka teraz moda.

Kaczyński  z uśmiechem aczkolwiek bardzo nienawistnie : O ja cie nie mogę.

 

Chodzą słuchy, że opozycja, zaKODowani i UBywatele w POśpiechu zmieniają już na koszulkach napis "konstytucja" na nowy: "o ja cie nie mogę".

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:48:32

Kolejne taśmy "Wyborczej" i ... znowu klapa. "GW" funduje laurkę Jakiemu. Prezes Kaczyński: "To bardzo samodzielny polityk" ...........

Czy jest w nich coś sensacyjnego? Podobnie jak i za pierwszym razem: nic. Zadowolony jednak z ujawnienia nagrań może być… Patryk Jaki.

GW” opisuje dziś ostatnie spotkanie prezesa PiS z austriackim deweloperem. Rozmowa miała miejsce 2 sierpnia 2018 roku. W kolejnych fragmentach słyszymy o powodach, dla których Kaczyński rezygnuje z budowy wieżowców.

Jest kampania o charakterze czysto politycznym pod tytułem: partia buduje wieżowiec, azjatyckie stosunki czy nawet zgoła stwierdzenie, że to ja buduję, a w związku z tym jestem niezwykle zamożnym człowiekiem. Nie możemy sobie na to pozwolić

—tłumaczył prezes PiS rezygnację z projektu.

W rozmowie oprócz Kaczyńskiego i Austriaka, brała udział tłumaczka i oraz czworo prawników z Baker McKenzie.

Sprawa druga to jest kwestia tej znacznie większej sumy. Dwa miliony trzysta tysięcy złotych minus to, co dotyczy państwa (czyli Baker McKenzie), bezpośrednio. Załóżmy, że to jest około dwóch milionów - i tutaj jest sprawa no dalej jeszcze idąca z tego względu, że tu nie ma tytułu odnoszącego się do spółki Srebrna

—mówi Jarosław Kaczyński, dodając, że „ja nie jestem zarządem, ja reprezentuje fundację jako przewodniczący jej rady”.

Kaczyński wypowiada się także na temat Patryka Jakiego.

Od razu mówię, że pan Jaki nie jest człowiekiem cudów. Po prostu nie można przewidzieć, co on będzie… (jeśli?) zostanie prezydentem Warszawy. To jest bardzo samodzielny polityk

—mówi prezes PiS.

Nagrania miały być bombą, która wywali rząd w powietrze, a kolejne nagrania tylko pomagają PiS. Na taśmach słyszymy, że sam prezes Kaczyński podkreśla, że „nie jest zarządem”, a jedynie „reprezentuje fundację jako przewodniczący jej rady”.

Powody do radości ma również Patryk Jaki. Okazuje się, że nawet wygrana wiceministra sprawiedliwości nie oznaczała, że w stolicy powstaną wieżowce Srebrnej.

kk/”GW”

 Plują, smrodzą, obrzucają fekaliami, latają brejzić PO mediach po to by coś przylepić i to zostało w świadomości lemingów POpierajacych PO i .N.  Nie bardzo wiadomo o co GW chodzi- bo niby co kto komu ukradł lub chciał ukraść, ktoś władzę wykorzystał i niby w jaki sposób? Narracja GW się nie obroni, o coś musiała by się zaczepić a nie ma o co!

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych