Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ranking barów w Rypinie

bar rypin

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 19:09:39

Ja w różnych miejscach próbowałem kebaba i zawsze wracam do Kebabowni.. To może coś w tym jest ...Jest tyle miejsc w Rypinie, że jeśli nie odpowiada jedzenie (tudzież kebab) w jednym lokalu, to zawsze można udać się do drugiego. każdy ma wolny wybór... i nie wiem, drodzy Goście, bo przecież nikt nie ma odwagi się ujawnić, ceny cały czas idą w górę. sam prowadzę działalność i coś o tym wiem.. to nie wiem skąd przekonanie, że wciąż powinny być takie same?!?

#42 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 18:42:08

Jadłem Kebaba po zmianie właściciela Kebab w bułce był nie do zjedzenia bułki nie można było ugryźć a w środku sama kapusta pekińska ,sosu brak, mięso fatalne.
Nie polecam masakra.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 12:18:59

Nic nie jadłes tylko siejesz zamęt i to juz w 2 temacie. Fresh the best . Miła obsługa jedzenie smaczne dobry klimat . Idz do Varadero sama kuchnia to porażka długo tzreba czekać na jedzenie ktore jest bardzo słabe i jeszcze patrzą sie na Ciebie jak na intruza ktory im przeszkodził w niewiadomo czym.Pełno tam jakiś dziwnych typków zawsze nie są to klienci bynajmniej .

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 17:52:18

BOMBAJ !!! To był bar ! Ech ! :)

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 18:20:22

BOMBAJ !!! To był bar ! Ech ! :)

Centralna, Rypinianka...Tam były zagrychy! Polskie, nie ten badziew pod Turcję, Italię czy Hamerykę! Na każdą kieszeń. Nie wiem, dlaczego rozpływacie się w rankingu na temat żarcia, które jest wyłącznie do sprzedaży, nie do jedzenia. Mój pies tego by za Chiny nie ruszył, a to kundel. W Rypinie jest tylko jedno miejsce, na Nowym Rynku, gdzie można zjeść i wypić.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 08:36:16

Centralna, Rypinianka...Tam były zagrychy! Polskie, nie ten badziew pod Turcję, Italię czy Hamerykę! Na każdą kieszeń. Nie wiem, dlaczego rozpływacie się w rankingu na temat żarcia, które jest wyłącznie do sprzedaży, nie do jedzenia. Mój pies tego by za Chiny nie ruszył, a to kundel. W Rypinie jest tylko jedno miejsce, na Nowym Rynku, gdzie można zjeść i wypić.

Co racja to racja :)

#47 ~Mefisto~

~Mefisto~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 20:44:44

Pomyślałem czemu by nie sporządzić rankingu barów w Rypinie, w ostatnim czasie wielką popularnością cieszy się Fresh King na Wojska Polskiego.

Myślę że każdy powinien sporządzić taki ranking barów i zobaczymy co z tego wyjdzie, jaki bar rzeczywiście jest najlepszy a jaki najgorszy. O to moja propozycja:

1. Fresh King ( bardzo dobra pizza, miła atmosfera)
2. Big Smile ( kulki dla dzieci, widok na basen )
3. Salsa ( wiele pysznych dań, szeroke menu )
4. Bar przy Varadero ( BERENT?, dobra pizza)
5. Kebabownia ( jednak najlepsze kebaby w mieście )
6. Restauracja Karma ( kultura ), jestem ciekaw czy będzie bar na nowym centrum rypina - taki pod parasolami
7. Vega
8. Bahus
9. Varadero

#48 ~Mefisto~

~Mefisto~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 20:49:55

Może i dobre jadzenie dają te bary, tylko dlaczego żaden nie ma polskiej nazwy ? Byłem w kilku krajach i jakoś nie spotkałem lokalu o polskiej nazwie a my ciągle zakompleksieni...

#49 ~Malkolm X~

~Malkolm X~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2014 - 12:19:30

Najlepsza Pizza jest w Varadero zawsze świeże składniki przygotowywane na bieżąco a nie jak gdzie indziej posiekane i leży w lodówce nie wiadomo jak długo. Po drugie to też pyszny kebab z prawdziwego fileta wysmażanego codziennie i pyszne kubełki. Zero zgagi i twarda kupa! Dla mnie jedzenie pierwsza klasa! W salsie zjadłem zapiekany ryż na brunatno i filet dostałem sraki 2 dniowej prawie zdechłem po tym jedzeniu! Nigdy już tam nie zjem po tej przygodzie! Niby milo i fajnie a podstępem podarowali mi jakieś nieświeże produkty. A w pizzerii vega pizza tłusta i z blachy wypiekana kto lubi ten lubi ale też idzie się po tym złamać na rzadko!

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2014 - 14:37:35

Dobrze, że są święta i nie trzeba chodzić na pizzę.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2014 - 17:08:21

Najlepsza Pizza jest w Varadero zawsze świeże składniki przygotowywane na bieżąco a nie jak gdzie indziej posiekane i leży w lodówce nie wiadomo jak długo. Po drugie to też pyszny kebab z prawdziwego fileta wysmażanego codziennie i pyszne kubełki. Zero zgagi i twarda kupa! Dla mnie jedzenie pierwsza klasa! W salsie zjadłem zapiekany ryż na brunatno i filet dostałem sraki 2 dniowej prawie zdechłem po tym jedzeniu! Nigdy już tam nie zjem po tej przygodzie! Niby milo i fajnie a podstępem podarowali mi jakieś nieświeże produkty. A w pizzerii vega pizza tłusta i z blachy wypiekana kto lubi ten lubi ale też idzie się po tym złamać na rzadko!

To  teraz opraw sobie swoją twardą kupę w ramkę i powieś na ścianie z napisem Ta Kupa to z Varadero.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 19:45:21

Ale kawał dobre!!!

#53 ~Mr Gates~

~Mr Gates~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 19:47:57

Najchętniej to bym oprawił mordy wszystkim frajerom z tego forum rypińskiego. Co nie mają co robić tylko siedzą w domu i srają z nudów pod siebie. Idźcie się umyć brudasy z rypina! Moje serce jest przepełnione agresją przez takie ku*** jak wy!!!!!!

#54 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 20:03:17

Ten ranking to jedna wielka pomyłka jakiegoś kolesia sprzed dekady. A wy się tu produkujecie nie wiadomo po co! To forum jest do dupy przez to że to Rypin i każdy jest nastawiony źle w stosunku do innych! Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada! Więcej pozytywu! A Wszystkim będzie żyło się lepiej ! POKÓJ! :)

#55 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 19:29:48

dobrze ze Kebabownia dostala po du....ie. nawet przeprosic nie potrafia za ich wine!!

#56 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 19:46:25

Najchętniej to bym oprawił mordy wszystkim frajerom z tego forum rypińskiego. Co nie mają co robić tylko siedzą w domu i srają z nudów pod siebie. Idźcie się umyć brudasy z rypina! Moje serce jest przepełnione agresją przez takie ku*** jak wy!!!!!!

Skoro nie jesteś frajerem to co tutaj robisz?

#57 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 21:07:07

dobrze ze Kebabownia dostala po du....ie. nawet przeprosic nie potrafia za ich wine!!

a dokładnie co masz na myśli?

ja ostatnio miałem z nimi takie doświadczenia że już nigdy tam nie pójdę niestety chyba przestało zależeć na klientach a szkoda...

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 07:18:26

nie pasuje nie chodz

#59 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 14:48:45

Fresh king masakra !! Nie polecam ! Jedzenie jest mrożone i idgrzewane w micro , małe ilości i nie świeże . Masakra !!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bar, rypin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych