Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ranking barów w Rypinie

bar rypin

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 11:53:40

Pomyślałem czemu by nie sporządzić rankingu barów w Rypinie, w ostatnim czasie wielką popularnością cieszy się Fresh King na Wojska Polskiego.

Myślę że każdy powinien sporządzić taki ranking barów i zobaczymy co z tego wyjdzie, jaki bar rzeczywiście jest najlepszy a jaki najgorszy. O to moja propozycja:

1. Fresh King ( bardzo dobra pizza, miła atmosfera)
2. Big Smile ( kulki dla dzieci, widok na basen )
3. Salsa ( wiele pysznych dań, szeroke menu )
4. Bar przy Varadero ( BERENT?, dobra pizza)
5. Kebabownia ( jednak najlepsze kebaby w mieście )
6. Restauracja Karma ( kultura ), jestem ciekaw czy będzie bar na nowym centrum rypina - taki pod parasolami
7. Vega
8. Bahus
9. Varadero

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 12:04:12

Pomyślałem czemu by nie sporządzić rankingu barów w Rypinie, w ostatnim czasie wielką popularnością cieszy się Fresh King na Wojska Polskiego.

Myślę że każdy powinien sporządzić taki ranking barów i zobaczymy co z tego wyjdzie, jaki bar rzeczywiście jest najlepszy a jaki najgorszy. O to moja propozycja:

6. Restauracja Karma ( kultura ), jestem ciekaw czy będzie bar na nowym centrum rypina - taki pod parasolami
7. Vega
8. Bahus
9. Varadero

Komu,czemu ma służyć ten ranking ??? Rypin jest małą miejscowością. Każdy z nas ma tu swoje miejsce, swoje smaki - po co "oceniać" tych o których czasami nie mamy zielonego pojęcia/ osoby, smaki, miejsca, itp/. Najlepiej samemu się przekonać, sprawdzić a nie bazować na ocenach forumowiczów - nie zawsze wiarygodnych a często tendencyjnych.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 12:27:52

insynuacja i prowokacja na max,czuć intryge kryptoreklamy na kilometr,krzysiu wcale nie jestes subiektywny-sarkazm!dobre publicity to nie wszystko,watpie zeby ktos z tak malego miasta sugerował jakimś rankingiem na forum...z resztą jedzenie to nie wszystko niektórzy ida np wypic pare piwek a wtedy klimat sie liczy,np.szafa grajaca,bilard,piłkarzyki.Wykwintnie to sie jada w restauracjach dania a nie sztuczne fastfoody!

#4 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 15:01:52

Jakby ktoś chciał wiedzieć to berent teraz nazywa się "Me Gusta" :) Podobno smaczniej i taniej niż poprzednio. Jeszczę nie byłem ale od otwarcia do zamkniecia pełno ludzi jest. Ostatnio nawet nie było wolnego stolika. A co najśmieszniejsze to "ktoś" z bliskiej rodziny veraderosów się tam ostatnio stołował.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 16:49:12

Jakby ktoś chciał wiedzieć to berent teraz nazywa się "Me Gusta" :) Podobno smaczniej i taniej niż poprzednio. Jeszczę nie byłem ale od otwarcia do zamkniecia pełno ludzi jest. Ostatnio nawet nie było wolnego stolika. A co najśmieszniejsze to "ktoś" z bliskiej rodziny veraderosów się tam ostatnio stołował.

Potwierdzam, jest lepiej. Pizza jest tańsza i smaczniejsza niż poprzednio. W mojej opinii wygrywa z tą z Fresha, która jakoś nigdy mi nie smakowała zbytnio (osobiście tylko nie trawię gotowanych pieczarek). Piwko lekko w górę, ale ciągle dobrze - 3,50 za Żuberka. No i TV 46", niezły ogródek.

#6 ~mekka~

~mekka~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 14:51:06

7. Vega
8. Bahus
9. Varadero

Bo gówno jadłeś i gówno tobie smakuje

#7 ~bywalczyni~

~bywalczyni~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 10:12:52

Potwierdzam, jest lepiej. Pizza jest tańsza i smaczniejsza niż poprzednio. W mojej opinii wygrywa z tą z Fresha, która jakoś nigdy mi nie smakowała zbytnio (osobiście tylko nie trawię gotowanych pieczarek). Piwko lekko w górę, ale ciągle dobrze - 3,50 za Żuberka. No i TV 46", niezły ogródek.

zgadzam sie i piwo duzo tansze niz we freshu np. lech lemon we freshu 6pln a w me gusta czyli dawny berend 4pln !! na piwko tylko tam

#8 ~bywalczyni~

~bywalczyni~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 10:14:48

7. Vega
8. Bahus
9. Varadero

najlepsze kebaby we freshu w kebabowni te mięso mi nie przypomina mięsa :/

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 10:39:15

z tym najtańszym piwkiem to sie nie zgodze byłem z kumplami wczoraj w varadero i co? wareczka po 3zł a taterka po 2,50 to są ceny ;D no i królewskie tez 3zł haaah

#10 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 12:02:12

z tym najtańszym piwkiem to sie nie zgodze byłem z kumplami wczoraj w varadero i co? wareczka po 3zł a taterka po 2,50 to są ceny ;D no i królewskie tez 3zł haaah

taa ceny moze i niskie ale za co?...za puste półki xD
LUDZIE PRZECIEZ TAM NIC NIE MA....taki interes chłopaki zmarnowali ,no ale jak zamiast utargi na zakup towaru przeznaczyc to sie je z kolegami przepija to pózniej są takie efekty,..no ale moze sie chłopaki wyratują bo mamusia zaczęła działać , moze twrada reka ich troche ustawi

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 12:43:32

polecam varadero

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 15:01:58

wezcie dajcie spokoj z tą spelunką 3 piwa na półce reds cranberry i lech lemon to u nich bedzie za 5 lat

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 15:37:26

taa ceny moze i niskie ale za co?...za puste półki xD
LUDZIE PRZECIEZ TAM NIC NIE MA....taki interes chłopaki zmarnowali ,no ale jak zamiast utargi na zakup towaru przeznaczyc to sie je z kolegami przepija to pózniej są takie efekty,..no ale moze sie chłopaki wyratują bo mamusia zaczęła działać , moze twrada reka ich troche ustawi

Tyle sklepów, 2 bary i wszystko zostało rozpier***one. Najpierw trzeba szanować ......

#14 ~testmers 558~

~testmers 558~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 17:53:26

lech lemon jest akurat bo widzialem i chyba oni maja z zywcem umowe lojalnosciowa wiec ten lech to tam z przymruzeniem oka

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 22:01:53

ta ale na pewno lech lemon nie jest po 4zł jak u berenta, we freshu sobie liczą za niego 6zł...

#16 ~rconbe influences~

~rconbe influences~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 22:31:37

jesli chodzi o lecha shandy to mieli akurat po 5zl

#17 ~kefas~

~kefas~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 22:52:16

Tyle sklepów, 2 bary i wszystko zostało rozpier***one. Najpierw trzeba szanować ......

2 bary? który jest drugi?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2012 - 08:36:18

przeciez mieli jeszcze przed fresh kingem nawet nie pamietam jak to sie nazywalo

#19 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2012 - 13:06:46

tesali. niewypał !!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2012 - 09:25:56

warto tez wspomniec o barze przy basenie mają pyszny shake i kebaby tez nie zle

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bar, rypin