Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

rady na temat tabletek na odchudzanie Slimcea

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
227 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Arnea~

~Arnea~
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 13:07:16

Tak miałam diete, ale nie żadną przesadną :) a co do ćwiczeń to trochę biegałam i siadałam na rower nic więcej :) Musisz znaleść sobie diete która Ci podpasuje i dasz radę ją stosować a się nie zawiedziesz :)

#42 ~Celinkóś~

~Celinkóś~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 11:39:43

Jak dla mnie slimcea jest meeeega meeeeeeeega skuteczna :)

Dzięki niej w przeciągu zaledwie 3 miesięcy zrzuciłam 11 kilogramów, i to bez żadnego problemu :)

#43 ~Fabia~

~Fabia~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 12:31:03

Też tak myśle, polecam slimcea bo może naprawdę pomóć wam schudnąć tak jak i mi pomogła :)

#44 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2014 - 21:12:21

Może jestem niecierpliwa...Biorę 3 tydzień i nic a nawet troche więcej.na wadze....nie jem słodyczy, raczej owoce, warzywa, może zwolniony metabolizm..wezmę jeszcze jedno opakowanie, ale raczej zacznę pić zioła tybetańskie bo są naprawde skuteczne, choć droższe od slimcei..nie mam dużo do zrzucenia jakieś sześć kilo to max, ale nic sie nie dzieje , niestety...

#45 jasiek64

jasiek64

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 19:17:03

Może jestem niecierpliwa...Biorę 3 tydzień i nic a nawet troche więcej.na wadze....nie jem słodyczy, raczej owoce, warzywa, może zwolniony metabolizm..wezmę jeszcze jedno opakowanie, ale raczej zacznę pić zioła tybetańskie bo są naprawde skuteczne, choć droższe od slimcei..nie mam dużo do zrzucenia jakieś sześć kilo to max, ale nic sie nie dzieje , niestety...

Witam

Na jakiej podstawie mówisz, że zioła tybetańskie są naprawdę skuteczne?. Bo koleżance pomagają? to nie znaczy, że pomogą Tobie(oczywiście nie znaczy to, że nie pomogą :) )

#46 ~AgnieszkaRawer~

~AgnieszkaRawer~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 17:25:02

Zioła tybetańskie? no bez jaj xD ale no dobra bo nie o tym :) ja stosowałam na odchudzanie właśnie tematową slimcea, i muszę przyznać że działą rewelacyjnie :) schudłam z niż 12 kilogramów i to w zaledwie 3 miesiące :) bez żadnych efektów ubocznych wymienianych przez osobe 2 komentarze wyżej która ewidentnie chce poprostu zareklamować to tybe cośtam :) więc ogólnie polecam wam slimcea i tyle w temacie :)

#47 ~Beako~

~Beako~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 12:36:25

Slimcea, w końcu trafiłam na suplement który jest skuteczny :) zrzuciłam 11 kilogramów w 3 miesiące :) 

#48 ~UlaNatura~

~UlaNatura~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 13:42:13

Moja radą na temat tabletek na odchudzania slimcea, jest bardzo prostą radą, poprostu ją kupić, ustalić sobię diete, ćwiczenia jakie będziemy robić podczas kuracji i ją brać :) ot taka moja rada, która każda osoba chcąca zrzucić zbędne kilogramy powinna zastosować :)

#49 ~BadGirl~

~BadGirl~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 14:12:12

Bardzo daleko zaszłam dzięki preparatowi slimcea, czas mnie mocno gonił jeżeli chodzi o odchudzanie ale udało mi się osiągnąć cel, dziś skończyłam kuracje 3 miesięczną i schudłam 11 kilogramów, trzeba zawsze wierzyć że się wygra, wtedy dostanie się skrzydeł :)

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2014 - 14:24:49

Frytki trzeba ostawić na 100%, taki wstępik :P więc brałam slimcea, polecam,naprawde wart żeby go kupić bo działa :) :) :)

#51 ~dreming~

~dreming~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 14:07:00

Ja przetzetestowałam slimcea, i na waszym miejscu nic innego bym nie kupowała, jawny i naturalny skład, rzeczy wyróżniającea w dzisiejszych czasach, żadnego efektu jojo, i zrzucone 10 kilogramów

#52 ~AgatkaGagatka~

~AgatkaGagatka~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 11:20:00

Znajoma bardzo gorąco polecała mi slimcea, mówiłam że dzięki niej w miesiąc schudła 4 kilogramy, ja mam trochę więcej, i czytając wasze komentarze chyba dzisiaj zmówię opcje na 3 miesiące

#53 ~onaa~

~onaa~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2014 - 21:28:09

Czy bedzie ktoś zamawiał tabletki z zreszowa .?

#54 ~Monik~

~Monik~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 13:09:16

Stosowałam slimcea, pełne 3 miesiące wygładało to w ten sposób, że karnecik na siłowni i to z góry kupiłam taki na 6 miesięcy żeby chodzić nawet po skónczeniu kuracji, no i oczywiście dieta, wybrałam atkinsa bo nabardziej mi odpowiadała:
1. miesiąc - 3 kilogramy mniej
2. miesiąc- 4,5 kilograma mniej 
3. miesiąc - 4 kilogramy mniej
W ogólnym rozrachunku udało mi się schudnąć jak łatwo obliczyć 11,5 kilograma, moim zdaniem efekt znakomity. I teraz dodam jeszcze taki fakt dla wszystkich że efekt jojo że blebleble cośtam, jestem już 7 miesięcy od skończenia kuracji i nie od rozpoczęcia ale od skończenia, dalej chodze na siłownie, dalej mam diete choć mniej się do niej stosuje, i nie mam żadnego efektu jojo, ani innego ubocznego, do tego trzyma mi się waga którą udało mi się osiągnąć biorąc ten preparat, już nie zależy mi na zrzuceniu kilogramów bo osiągnełam ustalony przez siebie wynik.

#55 sara21

sara21

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 16:46:34

Ja nigdy nie stosuje tabletek na odchudzanie bo to glupota moim zdaniem..lepiej sobie pobiegac i zastosowac dietę.

#56 klapo

klapo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 31 sierpień 2014 - 21:01:40

Dajcie sobie spokój z takimi tabletkami. W ten sposób można sobie zrobić głównie krzywdę

#57 ~Arkadiia~

~Arkadiia~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 12:47:03

Tabletki mogą być szkodliwe, ale te z nieznanym składem. Odpowiadając też na wcześniejszym komentarz muszę powiedzieć że wszytskim sama dieta i ruch nie pomoaga, i muszą się wspomagac jakimś suplmenetem, przynajmniej ja tak miała, dopóki nie kupiłam slimcea szło jak dziewczynie lekkich obyczajow w deszcz, dopiero po tym jak zaczełam ją stosować zobaczyłam różnice i fakt że rzeczywiście zaczynam chudnąć, dzięki niej doszła do upragnionej utraty 11 kilogramów, teraz czuje się o wiele lepiej a przedewszystkim jestem pewna siebie.

#58 ~ankowuś~

~ankowuś~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 09:28:23

Ja jakoś nie czuję polotu do takich rankingów, zaufałam temu co poleciła mi znajoma, która należy do osób bardzo skrupulatnie sprawdzających to co kupuję, i tak jak ona wybrałam slimcea. Nie zawiodłam się, bardzo skuteczny suplement

#59 ~iwa~

~iwa~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 18:53:38

A czy ktoś miał jakieś skutki uboczne typu:ból czy zawroty głowy, nudności kołatanie serca itp.?????

Niestety ja miałam straszne efekty uboczne. Dostałam tak silnych zawrotów głowy, że nawet znalazłam się w szpitalu i po ponad tygodniu na silnych tabletkach doszłam do siebie. To był koszmar. Te dni to dni wyjęte z mojego kalendarza :(

#60 Alicja29

Alicja29

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 październik 2014 - 13:18:50

Witajcie,

rozpoczynam właśnie kurację odchudzającą z tabletkami Slimcea. Proszę o rady co warto dodatkowo robić aby efekty mieć jak najlepsze. Jakie ćwiczenia, jaka ewentualnie dieta.

Zamierzam schudnąć około 7kg.

Ja akurat tych tabletek na odchudzanie nie stosowałam, ale zgadzam się, że suplementy takie jak te wspomagają odchudzanie. Ja sama od 3 miesięcy odchudzam się z dokładnie takimi kapsułkami oraz prowadzę dietę no i sporo ćwiczę. Są to głównie ćwiczenia w domu, ale też czasem biegam i pływam.

Powodzenia życzę!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych