Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

rady na temat tabletek na odchudzanie Slimcea

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
227 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~anna patyszka~

~anna patyszka~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 10:23:07

Tabletki? To prawda, działają, ale wyłącznie wybrane, tutaj macie ciekawy opis - http://swiatzdrowiaiurody.pl/ Radzę raczej próbować wyłącznie tabletkach sprawdzonych, legalnie sprzedawanych w Polsce, no i polecanych przez ludzi. Nie kupujcie tabletek po bazarach, możecie sobie tylko narobić problemów!

#22 ~Helaa~

~Helaa~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 11:34:37

Ja stosowałam i bardzo polecam. Kuracja 3 miesięczna, podczas której schudłam 11 kilogramów. Efekt w stosunku do ceny to cudo. Zaczynałam to nie wierzyłam w zapewnienia przyjaciółki ale miała racje. Oczywiście do tego miałam diete 1400kcal. Dopasował mi ją kolega, dietetyk, z tym że nie pierwszy raz ją stosuje, a pierwszy raz tak zadzałało....

#23 ~Foszpil~

~Foszpil~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 07:16:54

Nie znam tych tabletek, ale trzeba się zastanowić JAK one mają pomóc. Ładna ulotka to nie wszystko. Jeśli chodzi o suplementy, to herbalife ma niezłe osiągnięcia i dają pomoc dietetyków. Wygooglujcie sobie "sklep diety".

#24 ewe.jork

ewe.jork

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 10:54:49

Ja osobiście jestem przeciwniczką tych wszystkich tabletek na odchudzanie, gdyż moim zdaniem może pomóc wyłącznie dieta i ćwiczenia

#25 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 12:19:14

masz racje. to jest główna sposób dojścia do sukcesu jednak nie można ich skreślać. Ja miałąm tyle do zrzucenia że musiałam się posiłkować jakimiś suplementami jako uzupełnieniem i wspomaganiem. m.in przez hamowanie łaknienia bo zazwyczaj dieta mi się łamała bez tego. tak wiec jest to dobry środek dodatkowy przy kuracji

#26 jasiek64

jasiek64

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 15:02:22

Witam
Warto korzystać z suplementów diety, bo niestety, ale nie wszystkim pomaga sama dieta i ćwiczenia. Zanim jednak skorzystamy z suplementu, to warto najpierw sprawdzić ranking suplementów diety

#27 ~baltor~

~baltor~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 10:49:45

Biorę foreverslim na razie od 3 tygodni. 5 kg faktycznie zleciało. Przyznam, że nie jestem przekonana do takich metod, ale z drugiej strony nie widzę innego ratunku. Próbuję schudnąć od 4 lat i nic nie daje efektów. Mam nadzieję, że tym razem w końcu wrócę do normalności. A pracy przede mną sporo - mam 16 kg nadwagi ;/

#28 gadulec808

gadulec808

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 22:04:28

Nie jestem zwolenniczką tabletek na odchudzanie, myślę, że odpowiednia dieta i trochę ruchu zdecydowanie wystarczą.:-)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 11:16:28

Dzieki tabletkom z zielonej kawy i ćwiczeniom  schudłam 7kg!

#30 elizza

elizza

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 12:06:42

Tabletki na odchudzanie to zwyczajne nabijanie ludzi w butelke.

Nie ma cudownych srodkow!

Jedyne co dziala to zdrowa dieta i sport.

#31 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 11:27:01

Dieta i sport jest jak najbardziej ważny tak jak piszecie ale można je w odchudzaniu wspomagać, ja osobiście skorzystałam z slimcei plus wyżej wymienione rzeczy i efekt gwarantowany :) ;*

#32 ~a.~

~a.~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 22:39:03

a ja za pomocą slimcea schudłam w miesiąc 4kg. niestety włanie leci miesiąc drugi a waga stoi w miejscu :(

#33 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 14:37:54

Jeżeli chodzi o tabletki to jedyne jakie mogę polecić to Slimcea, brałam już naprawdę wiele suplementów na odchudzanie, a tylko slimcea dała satysfakcjonujące mnie ubyte kilogramy. bo całej kuracji udał mi się schudnąć przy diecie i sporcie 9 kg, trwała ona 3 miesiące.

#34 ~grycaaa~

~grycaaa~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2014 - 13:02:36

Jestem aktualnie w połowie kuracji slimcea, efekty są całkiem fajne 5,5 kilograma mniej,  i dobrze się po nich czuję. Narazie tyle odemnie :)

#35 ~bernadetta~

~bernadetta~
  • Goście

Napisano 02 maj 2014 - 14:16:20

5,5 kilo to całkiem sympatyczny efekt :) ja po całej kuracji zgubiłam tylko 7, ale przynajmnie zawsze coś ;) choć w porównaniu do innych ludzi wypowiadających się na temat slimcea to średni efekt, no cóż dzisiaj zamówie 2 kuracje i jade z koksem dalej :)

#36 ~grycaaa~

~grycaaa~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 11:27:00

Jak dla mnie 5,5 kilo w tym okresie to też fajny efekt, czekam na dalsze działanie slimcea :)

#37 ~bernadetta~

~bernadetta~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 14:46:32

Już zaczełam 2 kuracje slimcea :) podziele się efektami :)

#38 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 20:36:17

Ja zaczynam od Dzis. Mam do zrzucenia 8 kg . Zgubienie wagi dla mnie to prawdziwa masakra. Mam nadzieje ze te tabletki przyspiesza mój metabolizm.

#39 ~Arnea~

~Arnea~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 15:06:09

Syliwa, myślę że się nie zawiedziesz, ja przez pierwszy miesiąc nie byłam zadowolona z efektów ale się nie zraziłam i ciągnełam to dalej, bardzo dobrze zrobiłam bo po 3 miesiącach zrzuciłam 11 kilogramów :)

#40 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 18:39:38

Syliwa, myślę że się nie zawiedziesz, ja przez pierwszy miesiąc nie byłam zadowolona z efektów ale się nie zraziłam i ciągnełam to dalej, bardzo dobrze zrobiłam bo po 3 miesiącach zrzuciłam 11 kilogramów :)

Powiedz mi stosowaliśmy do tej 3 miesięcznej kuracji jakaś drastyczna dietę? Ćwiczyłas? Jeśli tak to jak dużo. Ja mam malutkie dziecko wiec czas dla siebie bardzo ograniczony. I siłownia niestety odpada.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych