Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

rady na temat tabletek na odchudzanie Slimcea

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
227 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Zosinka~

~Zosinka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 19:32:46

Nie wiem ale wolę coś naturalnego np odchudzać się według zasad diety Holdona, takie wyjście wydaje mi się rozsądne.

#222 ~zuzu~

~zuzu~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 12:20:06

Co myślicie o wspomaganiu odchudzania za pomocą błonnika? Daje to jakieś efekty? Który błonnik najlepszy? Stosował ktoś z was colon slim?

Kochana, a czy Ty stosujesz colon slim czy tylko pytasz o opinię? Bo szczerze mówiąc obił mi się o uszy. Nawet moje koleżanki się nim zachwycają i sama zamierzam go nabyć. Bo w sumie na ten błonnik nie zwracam uwagi, a jak się okazuje jest mega ważny...

#223 ~Anastazja~

~Anastazja~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 22:23:57

Kochana, a czy Ty stosujesz colon slim czy tylko pytasz o opinię? Bo szczerze mówiąc obił mi się o uszy. Nawet moje koleżanki się nim zachwycają i sama zamierzam go nabyć. Bo w sumie na ten błonnik nie zwracam uwagi, a jak się okazuje jest mega ważny...

Ja znam Colon Slim. Chciałam zrzucić kilka kilogramów, przy pomocy jakiegoś zdrowego błonnika. W Colon Slim jest babka jajowata, więc nie martwię się o swoje jelita. Co ważne zauważyłam, że poprawiło mi się trawienie i schudłam tyle ile chciałam :)

#224 ~zuzu~

~zuzu~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 14:45:02

dzięki Anastazja! Czyli odstawiłaś go po tym, jak straciłaś nadmiar kilogramów czy nadal używasz? Ja kupiłam w weekend i pierwsze porcje mam juz za sobą :) Fajnie, ze jest w proszku, bo mogę go ze wszystkim mieszac :)

#225 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 09:55:27

Kupiłam slimcea biorę już tydzień 2x1 i mam mniejszy apetyt, nie mam ochoty na słodycze, piję dużo wody. Chodzę też na zumbe i zobaczymy jakie będą efekty. Na razie zauważam działanie.

#226 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 16:48:39

ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

#227 ~beniaKa~

~beniaKa~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 17:21:42

12kg. To mój wynik ze slimcea w tamtym roku. Jutro znowu zaczynam

#228 ~dar643~

~dar643~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 10:35:02

świetny wynik. U mnie ze slimcea to ok 10kg. ale teraz ponawiam kurację

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych