Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

rady na temat tabletek na odchudzanie Slimcea

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
227 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 12:47:39

Witajcie,

rozpoczynam właśnie kurację odchudzającą z tabletkami Slimcea. Proszę o rady co warto dodatkowo robić aby efekty mieć jak najlepsze. Jakie ćwiczenia, jaka ewentualnie dieta.

Zamierzam schudnąć około 7kg.

#2 ~Świadoma~

~Świadoma~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 11:13:11

Dobry suplement. Cieszę się że na niego trafiłaś i coraz więcej osób jest świadoma swoich konsumenckich wyborów. Ja też go wybrałam i schudłam 10kg w 2 miesiące tyle chciałam i już nie brałam go w 3 miesiącu chociaż kupiłam zestaw na 3 miesiące no ale schudłam nawet 2kg więcej niż chciałam więc zawiesiłam kurację. Dzisiaj jestem już 3 miesiąc po jej zakończeniu i trzymam wagę !

Marto odpowiadając na Twoje pytanie to włącz do kuracji przynajmniej jakąś aktywność fizyczną, ja biegałam. Niestety teraz pogoda będzie coraz gorsza, więc na bieganie będzie coraz mniej okazji ale zawsze może zapisać się do jakiegoś klubu fitness i pobiegać na bieżni.

#3 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 21:36:48

A nie macie do sprzedania jednego opakowania?albo gdzie można kupić tylko jedno?

#4 ~pszczółkamaja~

~pszczółkamaja~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 14:38:38

Próbowałam schudnąć na samej diecie - nie wyszło mi, na ćwiczeniach - tez mi nie wyszło. Dopiero jak połączyłam dietę, ćwiczenia i Slimcea to utrzymałam dietę, szybciej spalałam tkankę tłuszczową a efekt jak dla mnie był piorunujący bo w 3 miesiące byłam lżejsza o 22kg. To była dla mnie wielka metamorfoza nie tylko fizyczna ale również psychiczna bo stałam się pewniejsza siebie, energiczniejsza i bardziej towarzyska.

#5 MariuszRylko

MariuszRylko

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:52:41

Najlepsze efekty (według mnie i mojego doświadczenia) osiągniecie nie jedząc słodyczy oraz niezdrowych tłuszczy, będziecie prowadzili aktywny tryb życia , bieganie, pływanie itd plus spalacz tłuszczu - efekt gwarantowany:)

#6 ~donia~

~donia~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 13:55:33

a jak ktoś ma problem tylko z dużymi udami to tabletki pomogą ? mam niestety taką budowę ciała ... ;/

#7 ~anulka~

~anulka~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 17:58:02

Na duże uda najlepszy jest trening np ze skakanką. Jesli chodzi o tabletki odchudzające ja najpierw wolę poczytać o suplementy diety porady niż później żałować że zniszczyłam sobie zdrowie jakimiś nieodpowiednimi lekami. Poza tym najlepszym sposobem na schudnięcie jest odpowiednia dieta i ćwiczenia. Tabletki nie są potrzebne

#8 ~-erika-~

~-erika-~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2013 - 15:54:09

a jak ktoś ma problem tylko z dużymi udami to tabletki pomogą ? mam niestety taką budowę ciała ... ;/

a tego co wiem to powodują równomierne spalanie tłuszczu na całym ciele więc jeżeli tego tłuszczu masz mniej na brzuchu, rękach, twarzy, tyłeczku to spalanie zacznie się od ud

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 14:33:00

Czy tabletki slimcea mozna nabyc tylko w sklepie internetowym?

#10 drex201

drex201

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:28:41

Ja szczerze mówiąc nie wieże w te wszystkie tabletki na odchudzanie. Przecież jeśli nie zmienimy diety na zdrową, pełną witamin i nie wprowadzimy w swoje życie odpowiedniej regularnej diety i ruchu to żadne tabletki nam nie pomogą. Przecież odchudzanie nie polega na tym by zjeść tony kalorii a potem zażyć tabletki na odchudzanie i stać się szczupłą. To jak dla mnie trochę propaganda marketingowa z tymi suplementami diety na odchudzanie.

#11 ~Joanna_85~

~Joanna_85~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 20:35:56

Czyli jeśli  ja mam  np  nadwagi  30 kg  to z  pomocą zbilansowanej diety, ruchu i slimcea  zrzuce tych kg  wiecej  niż  osoba  która  ma tylko  np 10 kg  ? Czytałam gdzieś, że osoby z  większą  nadwagą zrzucają wiecej zbędnych  kg  w  sumie  miało by to sens. ktoś wyżej napisał że zrzucił 22 kg  aż taką optymistką nie jestem ale miło by  było zobaczyć mniej na wadze choćby o kilka kg.

#12 ~ilo6a~

~ilo6a~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 13:28:55

na każdego działa to inaczej ponieważ każdy organizm jest inny. zwyczajnie jak masz więcej kilogramów to zastosujesz dłuższą kurację

#13 MariuszRylko

MariuszRylko

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 18:36:34

Teoretycznie zrzucisz więcej bo masz więcej masy:) ale w praktyce jest róznie. z czym łączyć probolan 50

#14 Lila33

Lila33

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 08:51:27

witam
Ja rowniez uwazam ze nie mozna wszystkich suplementow wrzucac do jednego wora. Kazdy z nas ma inny organizm i potrzebuje roznego wspomagania. Jeden schudnie tylko dlatego ze odstawi slodycze, a inny bo zacznie sie wecej ruszac, ale sa tez osoby ktore potrzebuja do tego wszystkiego wsparcia farmakologicznego. Oczywiscie, ze samo jedzenie tabletel i lezenie przed tv chrupiac chipsy nic nie da. Warunkiem chudniecia jest racjonalna dieta (ale nie drastyczna tylko dobrze zbilansowana, aby po schudnieciu moc ja dalej stosowac i nie wracac do starych niezdrowych nawykow), a do dietey potrzebny ruch. Ja sobie taka diete ulozylam sama a do tego codziennie jezdze na rowerku stacjonarym raptem 20-30 min. Ale staram sie by ten rowerek byl naparwde codziennie. Nie wiem czy mam jakies efekty, a to dlatego, ze: raz stosuje to dopiero drugi tydzien a dwa nie zakupilam jeszcze wagi (kupno wagi jest w planach na najblizsze dni).

Zeby miec lepsze efekty zamierzam kupic SLIMCEA. Zobaczymy czy bede efekty i jak na mnie podzialaja.

#15 Lila33

Lila33

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 08:53:45

A czy ktoś miał jakieś skutki uboczne typu:ból czy zawroty głowy, nudności kołatanie serca itp.?????

#16 ~czerwona herbata~

~czerwona herbata~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 12:35:44

Witajcie,
rozpoczynam właśnie kurację odchudzającą z tabletkami Slimcea. Proszę o rady co warto dodatkowo robić aby efekty mieć jak najlepsze. Jakie ćwiczenia, jaka ewentualnie dieta.
Zamierzam schudnąć około 7kg.

Na odchudzanie najlepsza jest czerwona herbata. Wiem bo sama sprawdzilam, schudlam po niej 10 kg. Poczytaj o niej w necie, naprawde warto!

#17 ~Joanna_85~

~Joanna_85~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 16:18:45

Na odchudzanie najlepsza jest czerwona herbata. Wiem bo sama sprawdzilam, schudlam po niej 10 kg. Poczytaj o niej w necie, naprawde warto!

Ja do mojej diety ćwiczeń i slimcea co dzien wypijam 3 duże kubki czerwonej herbaty. Pije  ją  od  3  tygodni regularnie troche  schudłam jak patrze po ubraniu ale  póki co nie wiem tak naprawde  co na ten spadek wagi wpłyneło. Możesz napisać w jakim czasie schudłas po tej herbacie i ile jej  piłaś ?

#18 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 10:51:39

Nie jestem zwolenniczką odchudzania za pomocą tabletek... Każdemu doradzam i sama korzystałam z usług Centrum Dietetycznych. Rejestrowałem się do nich przez Internet z tej strony: http://urodamemo.pl/...ietetyczne,16/. Dzięki pomocy takiego Centrum schudłam 18kg:)

#19 ~Oliwia~

~Oliwia~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 19:08:30

tak jak pisał ktoś wcześniej nie wszystkie tabletki można wsadzić do jednego wora - akurat byłam w swojej aptece gdzie sprawdzili skład tego suplementu i powiedzieli że jest naturalny więc biorę dalej - jestem już po pierwszym miesiącu tej kuracji i schudłam 6,5 kg

Doceniłam te tabletki jak moja koleżanka która zawsze była "grubsza" dzięki nim schudła a nie miała wyjścia bo pojawiły się już na tym tle problemy zdrowotne, nic jej nie pomagało schudnąć dopiero po zastosowaniu się do zaleceń dietetyka kupiła je i razem z odpowiednią dietą dokonały można powiedzieć niemożliwego. Sama skusiłam się ostatnio na zakup jednej paczki bo mam 6kg za dużo i jak na razie zrzuciłam w 2 tygodnie 1,5 kg wcale nie katując się dietami i ćwiczeniami. Super sprawa.

#20 ~dusia25~

~dusia25~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 21:03:35

to prawda że same tabletki nie odchudzają trochę ruchu i wyrzeczeń nie zaszkodzi, ja zrezygnowałam ze słodyczy  i białego pieczywa, a jak już mnie głód łapie to wcinam marchewkę albo jabłko i nie jem po 18 biegam z pieskiem i czasami poćwiczę w domu i w dwa tygodnie schudłam 3,5 kg, dla mnie bomba a jeszcze mam jakieś 37 kg  do zrzucenia 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych