Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radomin - wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
584 odpowiedzi w tym temacie

#581 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 13:11:17

No to w czym problem. Dzielnicowy gdyby coś było na rzeczy to by wiedział pierwszy i zaczął działać. Czyli wychodzi że nic nie ma a ktoś nie może żyć jak nic się nie dzieje i na siłę szuka afery której nie ma. Ale my wszyscy wiemy kto to taki. To już taki typ.

#582 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 10:03:39

No chyba w końcu odpuściłaś.

#583 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 14:53:11

Gratulacje dla rady gminy i wójta za przekazanie dotacji dla szpitala powiatowego.każda gmina powinna tak postąpić w czasie epidemii.

#584 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 08:07:16

A ja mam pytanie ha ha do Wójta i Rady ? Która bez zastanowienia przekazała środki na Szpital na zwalczanie koronawirusa Ale to przepraszam to Szpital w G-D zwalcza koronawirusa ??? Buahha jak, kiedy, ilu ma pacjentów ? Daliście się wpuścić w maliny. Przecież jak by w tym szpitalu pojawił się pacjent z koronawirusem to cały szpital zamkną i będzie kwarantanna, przecież się jasno określone placówki medyczne która są przeznaczone aby leczyć koronawirusa a Szpital w G-D NIE !

#585 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 18:46:02

A ja mam pytanie ha ha do Wójta i Rady ? Która bez zastanowienia przekazała środki na Szpital na zwalczanie koronawirusa Ale to przepraszam to Szpital w G-D zwalcza koronawirusa ??? Buahha jak, kiedy, ilu ma pacjentów ? Daliście się wpuścić w maliny. Przecież jak by w tym szpitalu pojawił się pacjent z koronawirusem to cały szpital zamkną i będzie kwarantanna, przecież się jasno określone placówki medyczne która są przeznaczone aby leczyć koronawirusa a Szpital w G-D NIE !

Dotacja została przeznaczona na zakup sprzętu , nie na koronawirusa. Nawet gdyby to pierwszy kontakt z zarażonym maja właśnie małe szpitale powiatowe, nie zakaźne.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych