Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radomin - wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
584 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~golubiak~

~golubiak~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 20:12:24

Czytam to i postanowiłam też coś napisać i nie będę to miłe słowa dla Andrzeja, choć znamy się trochę.
Tak się składa, że znam sprawę i osoby.
Widać było, że zażyłość miedzy Andrzejem a jedną Panią przybrała na sile. Potem, jak należało się spodziewać dowiedział się o tym mąż tej Pani i stało się tak że nie mieszkają już razem od kilku miesięcy (to żadna tajemnica).
Andrzej, nie chcę się mieszać do waszych spraw, ale uważam, iż powinieneś teraz stanąć na wysokości zadania i coś w całej sprawie zrobić.
Uważam, że bardzo źle zrobiłeś i powinieneś jakoś to rozwiązać, a Nią (wiesz o kim mówię) powinieneś się teraz zająć, a jeśli to coś więcej niż tylko bezmyślny wygłup to może czas się ustatkować.

Proszę przemyśl to zanim sprawa będzie miała jeszcze więcej konsekwencji i zatrzymaj tę spiralę nieszczęść.

A może by tak zająć się swoimi sprawami, a nie życiem innych. A może oni sobie tego nie życzą.

#22 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 20:21:43

Czytam to i postanowiłam też coś napisać i nie będę to miłe słowa dla Andrzeja, choć znamy się trochę.
Widać było, że zażyłość miedzy Andrzejem a jedną Panią przybrała na sile. Potem, jak należało się spodziewać dowiedział się o tym mąż tej Pani i stało się tak że nie mieszkają już razem od kilku miesięcy (to żadna tajemnica).
Andrzej, nie chcę się mieszać do waszych spraw, ale uważam, iż powinieneś teraz stanąć na wysokości zadania i coś w całej sprawie zrobić.
Uważam, że bardzo źle zrobiłeś i powinieneś jakoś to rozwiązać, a Nią (wiesz o kim mówię) powinieneś się teraz zająć, a jeśli to coś więcej niż tylko bezmyślny wygłup to może czas się ustatkować.

Proszę przemyśl to zanim sprawa będzie miała jeszcze więcej konsekwencji i zatrzymaj tę spiralę nieszczęść.

Kurcze ludzie, toć przestańcie w końcu pisać na tym forum o prywatnym życiu innych. Toć jak ktoś ma coś do Andrzeja, to niech to załatwi z  nim, a nie wywleka swoje sprawy na forum. Nie wiem, czy naprawdę nic ważniejszego i ciekawszego nie dzieje się dokoła? Jeden dewiant zakompleksiony (no, może dwóch) ciągle rozdmuchuje sztucznie problem, bo nic innego nie potrafi, a niektórzy dają się wciągać w dyskusje. Trzeba być nienormalnym, żeby swoje prywatne sprawy wywlekać w takim miejscu. Żenada i tyle. 

#23 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 21:56:40

Panie kierowco nawet jeśli urzędnicy to przeczytali to raczej tu Panu nie odpiszą :D ale jest szansa, że może zareagują :D

Ja właśnie liczę, że naprawią tę obciachową tablicę. Nie czekam na wpisy forumowe, tylko na działanie :)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 22:42:45

Myślę że raczej jedna żenująco zawiedziona.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 07:18:46

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

urzekla mnie Twoja historia :D

#26 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 09:06:55

Ja popieram Pana Andrzeja w wyborach na wójta. Doceniam jego odwagę i konsekwencje w działaniu. Sam jestem pederastą i jako homoseksualista widzę w nim wzór do naśladowania. Jestem z Panem kochany Andrzeju.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 09:32:16

Trudno powiedzieć czy jesteś homo, ale deb***em to na pewno. :P

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 10:33:23

Ja popieram Pana Andrzeja w wyborach na wójta. Doceniam jego odwagę i konsekwencje w działaniu. Sam jestem pederastą i jako homoseksualista widzę w nim wzór do naśladowania. Jestem z Panem kochany Andrzeju.

od kiedy to homoseksualista nazywa sam siebie "pederastą"? coś nie szczere chyba to Twoje poparcie dla Pana Andrzeja

#29 ~dziewczyna~

~dziewczyna~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 10:59:08

Brothers w akcji. Chłopaki, jest sobota, wybierzcie się ze swoimi laskami nad jeziorko (jeśli jakieś was chcą ;) ), a nie wylewacie swoje ukryte kompleksy przed kompem. 

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 12:10:54

Myślę że raczej jedna żenująco zawiedziona

A na co liczyła? ;)

#31 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 17:13:24

Ja tez Andrzeja popieram!!! Niech on zacznie zarabiać na swoim fachu - hobby- upodobaniu i namówi do tego innych a w gminie rozwiażę sie problem bezrobocia i biedy. Wszyscy bedziemy żyli dostatnio.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 09:25:15

Kurcze ludzie, toć przestańcie w końcu pisać na tym forum o prywatnym życiu innych. Toć jak ktoś ma coś do Andrzeja, to niech to załatwi z  nim, a nie wywleka swoje sprawy na forum. Nie wiem, czy naprawdę nic ważniejszego i ciekawszego nie dzieje się dokoła? Jeden dewiant zakompleksiony (no, może dwóch) ciągle rozdmuchuje sztucznie problem, bo nic innego nie potrafi, a niektórzy dają się wciągać w dyskusje. Trzeba być nienormalnym, żeby swoje prywatne sprawy wywlekać w takim miejscu. Żenada i tyle. 

Tu sami dewianci i zakomleksieni impotenci. Podobnie w mieście. Dno zupełne.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 09:49:43

Jak wygląda proces technologiczny upodlenia człowieka?

Otóż Andrzej gdzieś tam napomknął, że może by kandydował na wójta, pewnie żartem nawet, ktoś to podsłuchał, doniósł niezwłocznie, bo dzięcioł ma na drugie imię. Zimne poty i dreszcze obleciały zagrożonych, co tu robić, co tu robić.

Trzeba coś wywlec publicznie, puscić plotę, a ta powtarzana zostanie przyjęta za pewnik. No to dawaj na forum, zaczęła się nagonka, że to żonę czyjąś zbałamucił rozpustnik jeden.

'' Ale jaki Andrzej?

A ten co pedałuje na rowerku.  AAAAaaa, znaczy się pedał jeden.? Tak pedał i zboczeniec.....

Ktoś zdrowo myślący pyta, to w końcu jak jest? Podrywa mężatkę, czy jest homo?''

Teraz już zupełnie poważnie. Wcale nie byłbym mocno zdziwiony, gdyby te chamskie wpisy, były ze środowiska ''kolegów'' radnych, albo i wyżej. Wszystko ma bardzo krótkie nogi, niestety niektórych zdziwienie może mieć głęboki przebieg. Nie pomogą wtedy ani płacz, ani postanowienie poprawy.

Zaboli, bo musi boleć.

#34 ~mia~

~mia~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 10:11:17

Jak wygląda proces technologiczny upodlenia człowieka?

Otóż Andrzej gdzieś tam napomknął, że może by kandydował na wójta, pewnie żartem nawet, ktoś to podsłuchał, doniósł niezwłocznie, bo dzięcioł ma na drugie imię. Zimne poty i dreszcze obleciały zagrożonych, co tu robić, co tu robić.

Trzeba coś wywlec publicznie, puscić plotę, a ta powtarzana zostanie przyjęta za pewnik. No to dawaj na forum, zaczęła się nagonka, że to żonę czyjąś zbałamucił rozpustnik jeden.

'' Ale jaki Andrzej?

A ten co pedałuje na rowerku.  AAAAaaa, znaczy się pedał jeden.? Tak pedał i zboczeniec.....

Ktoś zdrowo myślący pyta, to w końcu jak jest? Podrywa mężatkę, czy jest homo?''

Teraz już zupełnie poważnie. Wcale nie byłbym mocno zdziwiony, gdyby te chamskie wpisy, były ze środowiska ''kolegów'' radnych, albo i wyżej. Wszystko ma bardzo krótkie nogi, niestety niektórych zdziwienie może mieć głęboki przebieg. Nie pomogą wtedy ani płacz, ani postanowienie poprawy.

Zaboli, bo musi boleć.

i oby zabolało :D należy się co nie którym :)

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 10:33:56

Myślę, że Andrzej w pełni zasłużył na swoją popularność. I wydaje mi się że wcale nie chodzi tu o kandydowanie na wójta bo przecież żaden z niego kandydat. Dorosły człowiek powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji swoich działań.  Ma jakieś chore ciągotki i chyba nie ma co z tego robić tajemnicy.  Chyba trzeba przerwać te jego zapędy zanim znowu zacznie zajmować się czyjąś żoną!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 12:01:30

Czyjąś żoną zajmuje się 90% dorosłych facetów, a znasz takie powiedzenie? jak suka nie da, to pies nie weźmie?

biedactwo, szkoda, że z chłopa nie zrobili gwałciciela, strażnicy moralności od siedmiu boleści.

#37 ~seb~

~seb~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 13:17:25

Myślę, że Andrzej w pełni zasłużył na swoją popularność. I wydaje mi się że wcale nie chodzi tu o kandydowanie na wójta bo przecież żaden z niego kandydat. Dorosły człowiek powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji swoich działań.  Ma jakieś chore ciągotki i chyba nie ma co z tego robić tajemnicy.  Chyba trzeba przerwać te jego zapędy zanim znowu zacznie zajmować się czyjąś żoną!

Ty się lepiej weź do roboty, a nie w godzinach pracy piszesz. A do wydawania opinii i sądów nad innymi to się lepiej nie bierz, bo w końcu ciebie zaczną oceniać i co wtedy?

#38 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 13:26:26

Ty się lepiej weź do roboty, a nie w godzinach pracy piszesz. A do wydawania opinii i sądów nad innymi to się lepiej nie bierz, bo w końcu ciebie zaczną oceniać i co wtedy?

Gościu daj już se spokój. Mam nadzieje, że już niedługo prokuratura zajmie się twoimi ciągotkami. Jak sam piszesz, trzeba ponosić konsekwencje swoich działań. 

#39 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 16:50:14

Ja popieram Andrzeja na wójta. Będę na niego głosowała. Niech dobierze się do dupy im wszystkim w końcu się na tym zna i to lubi.

#40 ~mia~

~mia~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 17:01:44

Ja popieram Andrzeja na wójta. Będę na niego głosowała. Niech dobierze się do dupy im wszystkim w końcu się na tym zna i to lubi.

tak nieudolnie Ci wychodzi te hejtowanie pod różnymi imionami, że aż śmiać się chce. Czas żeby ktoś się Tobie dobrał do dupy.. a byłoby pewnie co opowiadać nie? :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych