Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radomin - wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
584 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 04:05:15

Zastanawiam się, jakim idiotom trzeba być, by zadawać pytanie i samemu sobie na nie odpowiadać.

Może w końcu się Tobą zajmie prokurator, a sąd stwierdzi, że nie ma już dla Ciebie nadziei i zostaniesz objęty programem T-4.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 07:33:08

Tego Andrzeja  to powinno się faktycznie zlustrować za to co w szkole w czasie pracy robił - prokurator miałby wiele ciekawych materiałów dowodowych a sam ANDRZEJ  zapewne straciłby pracę. Te sms-sy wypisywane w czasie pracy i jaka ciekawa jest ich treść aż chciałoby się aby ujrzały światło dzienne - toby była afera.

Powodzenia ANDRZEJU w wyborach na Mistera Mokrych Pośladków daj popalić konkurentom !!!???

#3 ~mia~

~mia~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 12:31:17

Zastanawiam się, jakim idiotom trzeba być, by zadawać pytanie i samemu sobie na nie odpowiadać.

Może w końcu się Tobą zajmie prokurator, a sąd stwierdzi, że nie ma już dla Ciebie nadziei i zostaniesz objęty programem T-4.

Tym razem to nie ten Pan zadawał to pytanie.. to ja zakladałam temat, ale kiedy otrzymalam taką odpowiedź postanowilam nie reagować. Nie chcę, żeby to był kolejny temat gdzie obraża się Pana Andrzeja czy kogoś innego.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 20:29:33

Karina podobno kandyduje, ale to nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone przez rzecznika prasowego jej sztabu wyborczego. Pozostaje nam czekać na potwierdzenie tej informacji.

#5 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 22:08:54

W mózg się pocałujcie aż boli wasza głupota

#6 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 12:21:49

Ja trochę z innej beczki bo wiem, że urzędnicy z Gminy Radomin czytają forum. Jechałem przedwczoraj drogą Piórkowo-Dobre, tą wyremontowaną za unijne pieniądze. I właśnie tablica o finansowaniu tej budowy od strony Dobrego woła o pomstę do nieba. Popękała, płat blachy dynda się i tylko czekać aż spadnie na drogę przy silniejszym wietrze. Nie muszę dodawać co może się stać, gdy akurat ktoś będzie przejeżdżał tamtędy albo przechodził. Pomijam już fakt, że taki stan tablicy to siara i może to źle skończyć się dla gminy, gdy np. przyjedzie kontrola z województwa. Bardziej martwi mnie bezpieczeństwo korzystających z drogi.

Specjalnie piszę tutaj, bo taki wpis zmobilizuje bardziej niż telefon. Liczę na szybką reakcję  :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 07:29:57

Niech ktoś andrzejkowi wytłumaczy do czego d..a służy.

#8 ~mia~

~mia~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 08:19:18

niech ktoś Ci wytłumaczy do czego służy mózg...

#9 ~rrrrrrr~

~rrrrrrr~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 08:55:12

Zaraz widać, że bracia już wstali.

#10 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 08:57:13

Ja trochę z innej beczki bo wiem, że urzędnicy z Gminy Radomin czytają forum. Jechałem przedwczoraj drogą Piórkowo-Dobre, tą wyremontowaną za unijne pieniądze. I właśnie tablica o finansowaniu tej budowy od strony Dobrego woła o pomstę do nieba. Popękała, płat blachy dynda się i tylko czekać aż spadnie na drogę przy silniejszym wietrze. Nie muszę dodawać co może się stać, gdy akurat ktoś będzie przejeżdżał tamtędy albo przechodził. Pomijam już fakt, że taki stan tablicy to siara i może to źle skończyć się dla gminy, gdy np. przyjedzie kontrola z województwa. Bardziej martwi mnie bezpieczeństwo korzystających z drogi.

Specjalnie piszę tutaj, bo taki wpis zmobilizuje bardziej niż telefon. Liczę na szybką reakcję  :)

Przypominam ! 

#11 ~wiki~

~wiki~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 09:03:05

Przypominam ! 

Kierowco, już Pana lubię :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 09:43:07

Czy ktoś wie jak tam nasz Andrzej przygotowuje się do wyborów?

#13 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 09:56:36

Może go po prostu sam zapytaj.

#14 ~mia~

~mia~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 10:51:33

Dzięki Twojej antykampanii powodzi mu sie coraz lepiej i zdobywa coraz więcej zwolenników. Tak więc robisz coś przeciwko komuś, a jemu to nawet na zdrowie wychodzi. Chyba trzeba Ci podziękować :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 16:28:43

Dzięki Twojej antykampanii powodzi mu sie coraz lepiej i zdobywa coraz więcej zwolenników. Tak więc robisz coś przeciwko komuś, a jemu to nawet na zdrowie wychodzi. Chyba trzeba Ci podziękować :)

Ktoś dostał sraczki ze strachu, trzeba będzie mocno obsadzić lokale swoimi. :P

#16 ~mia~

~mia~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 16:35:11

Ktoś dostał sraczki ze strachu, trzeba będzie mocno obsadzić lokale swoimi. :P

chyba nie bardzo skumałeś intencje, które towarzyszyły mojemu wcześniejszemu wpisowi. Ja sie bardzo cieszę z tego, że Pan Andrzej zyskuje poparcie i sama bardzo chętnie bym na niego zagłosowała (o ile wystartuje). A wyżej chciałam pokazać, że dzięki temu Panu, który jest tak zawistny Pan Andrzej zdobywa coraz większe poparcie. Więc nie wiem gdzie Ty te sraczkę widzisz? :P

#17 ~mia~

~mia~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 17:14:38

Panie kierowco nawet jeśli urzędnicy to przeczytali to raczej tu Panu nie odpiszą :D ale jest szansa, że może zareagują :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 17:19:18

Czytam to i postanowiłam też coś napisać i nie będę to miłe słowa dla Andrzeja, choć znamy się trochę.
Tak się składa, że znam sprawę i osoby.
Widać było, że zażyłość miedzy Andrzejem a jedną Panią przybrała na sile. Potem, jak należało się spodziewać dowiedział się o tym mąż tej Pani i stało się tak że nie mieszkają już razem od kilku miesięcy (to żadna tajemnica).
Andrzej, nie chcę się mieszać do waszych spraw, ale uważam, iż powinieneś teraz stanąć na wysokości zadania i coś w całej sprawie zrobić.
Uważam, że bardzo źle zrobiłeś i powinieneś jakoś to rozwiązać, a Nią (wiesz o kim mówię) powinieneś się teraz zająć, a jeśli to coś więcej niż tylko bezmyślny wygłup to może czas się ustatkować.

Proszę przemyśl to zanim sprawa będzie miała jeszcze więcej konsekwencji i zatrzymaj tę spiralę nieszczęść.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 17:44:48

chyba nie bardzo skumałeś intencje, . A wyżej chciałam pokazać, że dzięki temu Panu, który jest tak zawistny Pan Andrzej zdobywa coraz większe poparcie. Więc nie wiem gdzie Ty te sraczkę widzisz? :P

Doskonale zrozumiałem intencję. :)

sraczkę ze strachu widzę w grupie trzymającej władzę.

#20 ~mia~

~mia~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 18:43:07

chyba nie bardzo skumałeś intencje, . A wyżej chciałam pokazać, że dzięki temu Panu, który jest tak zawistny Pan Andrzej zdobywa coraz większe poparcie. Więc nie wiem gdzie Ty te sraczkę widzisz? :P

Doskonale zrozumiałem intencję. :)

sraczkę ze strachu widzę w grupie trzymającej władzę.

ahh no chyba, że tak.. cóż ja tam nie wiem co na to władza. Bo niby mi ona nie przeszkadza, ale jakoś chyba wolałabym zmian. CIekawe czy Pan Andrzej faktycznie będzie kandydował? i ciekawe czy ktoś jeszcze? były wójt Kończalski? a może i Pan Szlejer? mogłoby być kilku kandydatów (nie koniecznie Ci których wymieniłam) byłoby ciekawie:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych