Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radny Gekon

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 07:54:13

Tylko głupi zniósłby 500+.

Tak wszyscy krzyczeli że PIS przepier***a pieniądze na socjal żeby kupić wyborców a jak przyszło co do czego to nikt nie ma odwagi powiedzieć przed wyborami że zlikwiduje 500+ i resztę socjalu, który doprowadzi nas do ruiny. Dlatego ja na wybory nie idę... nie ma na kogo głosować

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 12:47:36

Wybacz, Pani doktor nie będzie chodzić po mieście z Gekonem, bo szanuje się jako kobieta i nie tylko. Ja też nie będę chodził z Gekonem po mieście, bo i po co??? 

Natomiast odnośnie wiedzy geograficznej i nie tylko, to pragnę poinformować, że Pani doktor doskonale wie gdzie jest Golub-Dobrzyń i też doskonale wie co dzieje się nie tylko w Kujawsko-Pomorskim.

Pytanie jednak jest, dlaczego miejscowe władze PiS nie organizują spotkań z kandydatami do parlamentu???

Pięknie ktoś napisał

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 14:27:46

W życiu nie słyszałem o kimś takim jak Klimaszewska. Za to wiem kto to jest Gekon i Szramka więc zagłosuję na Szramkę. Jeżeli jest to jest pani doktor jak mowisz to niech zostanie lepiej w służbie zdrowia bo się kurczy ilość lekarzy w zastraszającym tempie.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 16:24:12

Widać jesteś mało oczytany. Wg Twojego rozumowania kandydatami powinni być Osoby bez żadnego zawodu! Takie rozumowanie prowadzi do doskonałości opartej na nieuctwie.

Myśl tak dalej, tylko nie infekuj innych. Pozdrawiam

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 21:06:34

Widać jesteś mało oczytany. Wg Twojego rozumowania kandydatami powinni być Osoby bez żadnego zawodu! Takie rozumowanie prowadzi do doskonałości opartej na nieuctwie.
Myśl tak dalej, tylko nie infekuj innych. Pozdrawiam

Tego nie powiedziałem. Powiedziałem, że jako lekarz powinna leczyć ludzi jak mamy braki w kadrze lekarskiej, a nie pchać się do koryta. Jest wielu innych zdolnych i wykształconych. Ekonomiści, socjolodzy, politolodzy itp... Lekarz powinien leczyć.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 06:34:23

W Polsce brakuje 50 tyś lekarzy, jak to się ma do startu tej pani w wyborach ?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 11:11:53

W Polsce brakuje 50 tyś lekarzy, jak to się ma do startu tej pani w wyborach ?

Bo lekarzom się w głowach przewraca od dobrobytu. Tylko nieliczni są z powołania.

#28 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 17:01:11

A może zagłosujemy na Panią Ewę Klimaszewską-Antos. Dlaczego brak banerów, informacji na Jej temat. Czyżby Wyborcy z Golubia-Dobrzynia nie zasługiwali na informację o kandydatce bezpartyjnej z listy PiS? /nr 20/ Z takich Osób w parlamencie RP każdy Polak mógłby być dumny...

Mnie przekonała. Super kandydatka!

#29 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 17:02:13

A może zagłosujemy na Panią Ewę Klimaszewską-Antos. Dlaczego brak banerów, informacji na Jej temat. Czyżby Wyborcy z Golubia-Dobrzynia nie zasługiwali na informację o kandydatce bezpartyjnej z listy PiS? /nr 20/ Z takich Osób w parlamencie RP każdy Polak mógłby być dumny...

Mnie przekonała. Super kandydatka!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych