Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

radni - bez kija nie podchodź

radnin nieporadni dostęp telefon

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 10:29:34

Niektórzy radni są jak twierdza nie do zdobycia. Jak się do nich dostać, mając sprawę? Czekać na dyżur! A jak sprawa nie chce do dyżuru poczekać? Telefon radny ma zastrzeżony. Liczyć na to, że się go spotka na ulicy? We Włocławku wszyscy radni ujawniają swoje telefony, u nas w Lipnie nie. Dlaczego?  

#2 ~ewka~

~ewka~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 10:32:34

A co? Radny uciekł na widok interesanta? Ja mam

numer do kogoś, kto zawsze odbiera, bo rani są różni.  

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 12:17:10

Niektórzy radni są jak twierdza nie do zdobycia. Jak się do nich dostać, mając sprawę? Czekać na dyżur! A jak sprawa nie chce do dyżuru poczekać? Telefon radny ma zastrzeżony. Liczyć na to, że się go spotka na ulicy? We Włocławku wszyscy radni ujawniają swoje telefony, u nas w Lipnie nie. Dlaczego?  

To nie trzeba było głosować na radnych/radne co już siedzą którąś kadencję, obrośli w piórka i bez kija nie dostępuj.

A najbardziej przemądrzały jest radny co to mu do skrzynki ktoś aninimy wrzuca :D

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 13:39:50

To nie trzeba było głosować na radnych/radne co już siedzą którąś kadencję, obrośli w piórka i bez kija nie dostępuj.

A najbardziej przemądrzały jest radny co to mu do skrzynki ktoś aninimy wrzuca :D

A to oni są niedostępni? To oni nie podają numeru telefonu i każą czekać na dyżur? A jak interesant jest niepełnosprawny i nie jest w stanie wejść na piętro?

#5 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 19:49:55

Radni albo bezradni

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 21:11:11

Nie zwalać win na radnych kiedy wiele spraw powinien załatwiać magistrat, ale tam najwięcej może uzyskać cwana patologia.....

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 22:06:22

Jedna radna to trzy lata uciekała przede mną, kto ją znowu wybrał?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 05:52:57

wszystko mija 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 09:56:08

Jedna radna to trzy lata uciekała przede mną, kto ją znowu wybrał?

Przez trzy lata nie bywała w urzędzie? E, bajki opowiadasz.

#10 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 10:53:02

Ale ten radny jest nowy, może nie wie, że powinien być dla ludzi? Jeszcze się nie dowiedział  

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 12:13:34

Niepełnosprawny? Rani o takich nie pamiętają po wyborach. Brutalne, ale proste.  

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 12:46:32

Ale ten radny jest nowy, może nie wie, że powinien być dla ludzi? Jeszcze się nie dowiedział  

Do kogo te teksty mój radny ma ogólnie dostępny telefon i bez względu na porę dnia odbiera,I podkreślę ze jest pierwszą kadencję 

#13 ~eww~

~eww~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 13:55:05

A wiesz na pewno, że wszyscy  mają ogólnie dostępny?  Bo ja się sparzyłem. A może ty kuzynem radnego jesteś i tak go chwalisz. 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 14:24:31

A wiesz na pewno, że wszyscy  mają ogólnie dostępny?  Bo ja się sparzyłem. A może ty kuzynem radnego jesteś i tak go chwalisz. 

Do kogo potrzebujesz kontakt ? Zadzwoń do Urzędu Miasta do biura Rady .a ten radny nie jest moja rodziną 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 14:25:48

Do kogo potrzebujesz kontakt ? Zadzwoń do Urzędu Miasta do biura Rady .a ten radny nie jest moja rodziną 

54 288 42 46

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 15:51:50

No to być się zdziwił. Tak wlaśnie dzwoniłem. I nicccc!!!! Numer radnego zastrzeżony - może nie twojego, lecz mojego 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 16:01:09

No to być się zdziwił. Tak wlaśnie dzwoniłem. I nicccc!!!! Numer radnego zastrzeżony - może nie twojego, lecz mojego 

jakiego potrzebujesz ? to chyba nie jest tajemnica nazwisko radnego ? napisz nr okręgu są podane na stronie UM

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 16:41:52

Do kogo te teksty mój radny ma ogólnie dostępny telefon i bez względu na porę dnia odbiera,I podkreślę ze jest pierwszą kadencję 

Trudno żeby nie odbierał telefonów od kumpli i krewnych.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 17:15:26

Trudno żeby nie odbierał telefonów od kumpli i krewnych.

dobry radny ma większość znajomych w okręgu ,a tobie co by nie pisać to wszystko źle,Ciekawe czy sam sobie się podobasz czy się brzydzisz spojrzeć w lustro 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 19:26:29

dobry radny ma większość znajomych w okręgu ,a tobie co by nie pisać to wszystko źle,Ciekawe czy sam sobie się podobasz czy się brzydzisz spojrzeć w lustro 

To napisz, co o mnie źle możesz powiedzieć. Nie musi być wszystko.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: radnin, nieporadni, dostęp, telefon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych