Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rada Europy obraduje nad raportem o polskiej ,,reformie praworządności,,

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 10:52:29

Teraz transmisja na żywo TVN BIS

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 21:56:51

Tania prowokacja rewizora z KE, nie dialog – prowadźmy tę wojnę ostro, ale z głową ...

W jaki sposób człowiek w życiu codziennym rozwiązuje sytuacje konfliktowe? Czy najpierw daje sąsiadowi w zęby, grozi kolejnymi „pieszczotami” lub wzywa policję, a potem zaprasza do rozmowy? Albo prowadzimy dialog albo okładamy się po… twarzach. Wniosek z prostej życiowej obserwacji jest jeden, nie mamy do czynienia z próbą dialogu, ale prowokacją ze strony KE i samej komisarz Viery Jourovej.

Wprawdzie tak oczywistych wniosków nie potrafi wyciągnąć wielu polityków i dziennikarzy, ale nie ma czym się chwalić, to banalne zadanie dla człowieka rozumnego.

„Co z tym zrobić”? Co zrobić z ewidentną prowokacją KE i jej wszystkimi działaniami zmierzającymi do zdyscyplinowania Polski i okrojenia budżetu Polski. Tutaj też wielkiej filozofii nie ma i pojawia się to samo „albo, albo”.

Możemy się prowokacjom i naciskom KE poddać albo się im przeciwstawić. W pierwszej wersji właściwie wracamy do: „żeby było, tak jak było”.

Druga wersja jest ulubionym okrzykiem bojowym radykalnego elektoratu i w zasadzie się do tego okrzyku przełączam, niemniej chciałbym prócz haseł powalczyć o konkrety...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 22:25:08

Jedyną strategią jest stawianie się KE. KE dąży do podporządkowania sobie Polski, Polska walczy o suwerenność.

Problem w tym, że w znacznie lepszej pozycji znajduje się KE, tam mamy praktycznie jeden głos, w PE gigantyczną przewagę i jeszcze wszystkie instytucje związane z międzynarodową kastą wrzeszczące jednym głosem.

Polska ma tylko obóz rządzący i Prezydenta RP, to na wewnętrznym polu bitwy jest za mało, aby sprawnie przeprowadzić reformę sądownictwa, nie mówiąc o wojnie z KE. Opór krajowych ośrodków opozycyjnych, „eksperckich”, ale także instytucjonalnych jest gigantyczny. Niestety cała ta siła wewnętrzna ściśle kolaboruje niczym targowica z zagranicą i tak krąg zła się zamyka.

Musimy być realistami, mamy co najwyżej jeden pułk, przeciw dwóm wielkim armiom: antypolskiej i europejskiej. Wojny z krajową i międzynarodową kastą nie wygramy, ale musimy za wszelką cenę dbać o trzy ważne cele, kolejność nieprzypadkowa:

- wygrać wybory prezydenckie,

- wymienić prezesa SN,

- uzyskać taki budżet w UE, abyśmy do kołchozu nie dopłacali... Jeśli obrona obecnych przepisów obowiązujących w Polsce i odrzucenie wyroków TSUE będzie nakręcało kampanię Andrzeja Dudy, to idziemy tym kursem do celu.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 22:38:25

Gdy stracimy najważniejszy w tej chwili przyczółek, czyli drugą kadencję Andrzeja Dudy, pozostałe fronty upadną natychmiast. Warunki i zdrowy rozsądek zmuszają do ustalenia priorytetów, których okrzykami bojowymi się nie utrzyma.

Po wyborach prezydenckich będziemy mieli czyste konto i ostry kurs na UE i kastę niczym w najbliższym czasie nie zagrozi. Zmienią się też warunki na korzyść Polski, bo przegrana „opozycji” w kolejnych wyborach, to prawie pewny dalszy rozkład PO i jasne wsparcie Polaków dla reformy sądownictwa...

Najważniejsze jest druga kadencja prezydenta Andrzeja Dudy, o resztę powinniśmy się bić na ostro... Jak będzie nie wie nikt, „sytuacja jest dynamiczna”, jednak ważne jest, aby być przygotowanym na każdy wariat i myśleć, zamiast machać „patriotycznym” cepem na oślep... mk

#5 fred13

fred13

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2219 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 09:25:56

,,Gdy stracimy najważniejszy w tej chwili przyczółek, czyli drugą kadencję Andrzeja Dudy, pozostałe fronty upadną natychmiast. Warunki i zdrowy rozsądek zmuszają do ustalenia priorytetów, których okrzykami bojowymi się nie utrzyma.

Po wyborach prezydenckich będziemy mieli czyste konto i ostry kurs na UE i kastę niczym w najbliższym czasie nie zagrozi. Zmienią się też warunki na korzyść Polski, bo przegrana „opozycji” w kolejnych wyborach, to prawie pewny dalszy rozkład PO i jasne wsparcie Polaków dla reformy sądownictwa...

Najważniejsze jest druga kadencja prezydenta Andrzeja Dudy, o resztę powinniśmy się bić na ostro... Jak będzie nie wie nikt, „sytuacja jest dynamiczna”, jednak ważne jest, aby być przygotowanym na każdy wariat i myśleć, zamiast machać „patriotycznym” cepem na oślep... mk"

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 11:08:54

Pożyjemy, zobaczymy !!!

Ale najważniejsze jest zdrowie Panie Kolego ...

#7 fred13

fred13

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2219 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 18:02:53

Pożyjemy, zobaczymy !!!

Ale najważniejsze jest zdrowie Panie Kolego ...

Co możemy zobaczyć? Jak Polska znajdzie się w niewoli! Część naszych rodaków kupczy z Unią Europejska w celu zdobycia władzy aby przywrócić rozkradanie Polski. To jest zwyczajna zdrada!

#8 fred13

fred13

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2219 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 09:24:20

Precz ze zdrajcami Polski, którzy się wysługują byłym zaborcom.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 11:32:01

Precz ze zdrajcami Polski, którzy się wysługują byłym zaborcom.

A masz choć wiedzę, którym zaborcom i kto się rzekomo wysługuje ? Szastać słowami jest bardzo łatwo.

#10 fred13

fred13

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2219 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 18:02:12

A masz choć wiedzę, którym zaborcom i kto się rzekomo wysługuje ? Szastać słowami jest bardzo łatwo.

Won z takimi pytaniami. 

Precz ze zdrajcami Polski, którzy się wysługują byłym zaborcom i okupantom Polski.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 20:23:43

Ciekawe kiedy i czy Rada Europy zajmie się problemem korupcji w polskiej służbie zdrowia.

Nowy świadek w aferze kopertowej marszałka Grodzkiego ... - Moja matka powiedziała przed gabinetem Grodzkiego, że dała mu ostatnie oszczędności, 2 tysiące złotych w kopercie, a on nas tak traktuje – mówi pani Dorota, która wraz z matką czekała na spotkanie z doktorem Grodzkim aż pięć godzin.

Matka pani Doroty w 2009 roku trafiła na oddział doktora Tomasza Grodzkiego. W związku z nowotworem wycięto jej płuco. Zabieg wykonał prof. Grodzki. Jak twierdzi pani Dorota, za "opiekę" starsza kobieta zapłaciła (w tajemnicy przed córką) 2 tys. zł z własnych oszczędności. Pani Dorota dowiedziała się o tym przypadkiem, gdy...

- Czekałyśmy na wynik po usunięciu tego płuca i wynik miał świadczyć o tym, czy dalsze leczenie będzie opierało się na tym, czy będzie podawana chemia, czy też naświetlania. No i tu chodziło dokładnie o to, żeby doktor Grodzki wypisał takie zaświadczenie... sprawdził wyniki i wypisał zaświadczenie "tak, kieruję teraz mamę na badania" [...]"

- relacjonuje pani Dorota.

Kobiety jednak przez pięć godzin czekały na to, aby doktor Grodzki przyjął je w gabinecie.

- Matka się rozpłakała i powiedziała w ten sposób: "Ja mu dałam moje ostatnie oszczędności, dałam mu 2 tysiące złotych w kopercie, a on mnie dzisiaj tak traktuje". Zrobiło mi się bardzo przykro i żal, i złość jakaś zapanowała nade mną, i ja po prostu - nie zastanawiając się wiele - weszłam do gabinetu do doktora Grodzkiego, bez pukania, bez niczego. I powiedziałam: "Panie doktorze, chyba możemy teraz porozmawiać". A on powiedział, że nie, że mam wyjść, że dzisiaj tej sprawy nie załatwimy, że jakim prawem ja w ogóle weszłam do gabinetu... był bardzo nieprzyjemnym człowiekiem. Więc ja powiedziałam wprost: "Panie doktorze, chyba wystarczająco Pan dostał od mojej matki pieniędzy" - mówi pani Dorota.

Ostatecznie wystawienie zaświadczenia zajęło doktorowi Grodzkiemu kilka minut.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 12:21:07

Marszałek Senatu 'ciecia osoba' Kopperffild Wielki Grodzki zdradził na spotkaniu w Rzeszowie, że Prezydent Fra/ncji Emmanuel Macron przyjeżdża do niego. I to on będzie negocjował, żeby dać jeszcze nam szansę, żeby Polski z Unii nie wyrzucili.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 12:33:55

Marszałek Senatu to wielki Polak i patriota !!!

#14 fred13

fred13

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2219 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 12:49:08

Marszałek Senatu to wielki Polak i patriota !!!

On prawie to tak jak Tusk.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 00:01:07

Marszałek Senatu 'ciecia osoba' Kopperffild Wielki Grodzki zdradził na spotkaniu w Rzeszowie, że Prezydent Fra/ncji Emmanuel Macron przyjeżdża do niego. I to on będzie negocjował, żeby dać jeszcze nam szansę, żeby Polski z Unii nie wyrzucili.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki podczas swoich występów publicznych coraz bardziej daje upust swojej megalomanii.

Nie umknęło to uwadze internautów, którzy używając hashtagu #ChuckGrodzki zamieszczają żarty dot. marszałka Senatu.

* Tomasz Grodzki wypełniał Wałęsie kupony totolatka

* Tomasz Grodzki zatamował g....  z Czajki własnym ciałem

* Tomasz Grodzki kupuje F-35 na OLX

* Sylwestra nie będzie, bo Grodzki nie ma marzeń

* Tomasz Grodzki przyjmuje listonoszy 8 razy w tygodniu

* Król KOPERTA Grodzki odwołał Zimę w Polsce w tym sezonie

tkwl/Twitter

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 10:56:54

O Srebrnej i tej kopercie napisz, o Srebrnej...

#17 fred13

fred13

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2219 postów

Napisano 01 luty 2020 - 11:44:07

Operacja zmiany płci z męskiej na żeńską zaczyna się od orchidektomii. Jest to zabieg, który składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich polega na usunięciu męskich jąder oraz powrózka nasiennego. W kolejnym etapie wytwarza się zewnętrzne narządy płciowe, czyli wargi sromowe i łechtaczkę, a w ostatnim waginę o odpowiedniej głębokości, aby transseksualistka była zdolna do odbycia stosunku seksualnego. Po zakończeniu orchidektomii lekarz chirurgicznie tworzy pochwę.

#18 fred13

fred13

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2219 postów

Napisano 01 luty 2020 - 11:46:29

Czy przy zmianie płci trzeba wręczyć kopertę?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 12:17:38

Na Srebrnej koperta gdzieś zaginęła ?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 23:03:24

Tylko, że ten rzekomo ją dający nie umiał nawet powiedzieć komu tę kopertę wręczył.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych