Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

RAD Bowling Grudziądz

Rad Grudziądz

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 22:49:48

Witam.

Drodzy czytelnicy. Po raz kolejny przy wejściu do baru/restauracji/kręgielni zmuszony byłem wdać się w dyskusję z "panami bramkarzami" na temat ubranych przeze mnie spodni (od lat noszę tylko bojówki), które są dla mnie najwygodniejsze. Od lat uczęszczałem na kręgle ze znajomymi właśnie do Rad'u(zawsze w bojówkach). Sytuacji, w których ”bramkarz” miał jakieś uwagi, co do mojego stroju miałem trzy. Biorąc pod uwagę kilkadziesiąt wizyt w kręgielni to niewiele. Niestety dzisiejsza dyskusja skończyła się wyproszeniem mnie z "klubu"(poprzednio po krótkiej wymianie zdań z "panami bramkarzami" wchodziłem grać). Osobiście czuję się wyróżniony biorąc pod uwagę fakt, że jako jedyny z grupy zmierzających do baru/na kręgle nie zostałem wpuszczony aczkolwiek jest to, co najmniej dziwne, że wielokrotny klient, który zostawia w barze i na kręgielni sporo ciężko zarobionych pieniędzy zostaje wyproszony przez ochronę ze względu na preferencje, co do ubioru. Okazuje się, że ochrona ma na to przyzwolenie kadry zarządzającej. Ma ktoś podobne doświadczenia? Przydałby się artykuł na ten temat. Dlaczego na stronie rzeczonego klubu nie znajduje się informacja o selekcji i preferowanym stylu ubierania się?

Pozdrawiam

Oburzony

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 08:07:46

...bo wpuszczać należy tylko w krawatach!:)Klient w krawacie jest mniej awanturujący...!"

#3 ~Marcin wtf~

~Marcin wtf~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 08:15:36

Zapomniałeś dodać jak jest trzeźwy bo jak wypije to taki sam może być burak jak inny np w Dresie kulturę sie posiada a nie nosi

#4 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 08:47:30

Miałem podobne doświadczenie w cool club. Mimo, że nie chodzę na takiego typu "imprezy", pierwszy raz w życiu (i ostatni) postanowiłem zabawić się na dyskotece. Sytuacja miała miejsce w maju ub. r. Nie zostałem wpuszczony z powodu.. krótkich spodni. Byłem trzeźwy, kulturalny, schludnie ubrany (żaden dres). Nie - krótkie spodnie (3/4, za kolana) zdyskwalifikowały mnie. Chciałem wypić parę drinków w swoje urodziny, ale nie było mi dane. To nic, że większość ludzi tam przebywająca (zwłaszcza dziewczyny) wyglądały jakby siłą od pługa oderwane. To nic, że większość szczylków miała tak zakazane mordy, a co najmniej połowa z nich była naćpana. Na myśl jak zwykle i jak w bardzo wielu aspektach życia, przychodzi mi tylko jedno słowo..... GRUDZIĄDZ ;)

#5 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 18:14:45

Wielki syf jak wszędzie

#6 ~pan grabowski~

~pan grabowski~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 19:03:28

standard w radzie, ale to prywatny lokal i mogą robić co chcą. niestety brak alternatywy w grudziądzu i co zrobisz.. mnie nie wyprosili, ale zmusili chyba 3 razy jak pamiętam to dostosowania ubrania (mogłem to zrobić to zostałem.. zmiana bluzki, zdjęcie czapki chyba, nie pamiętam i cośtam jeszcze).

teraz jak raz na ruski rok tam idę to pamiętam co wolno ubrać a czego nie i już mnie wpuszczają...

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 19:40:52

...bo wpuszczać należy tylko w krawatach!:)Klient w krawacie jest mniej awanturujący...!"

No !...i co mi zrobisz jak mnie złapiesz? Bo Bydgoszczy będę jeździł!....:)"

#8 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 19:41:36

Do!!!

#9 ~Bury~

~Bury~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 20:13:16

Mojego kolege tez wyprosili bo mial spodnie moro...zal. niech bramkarze zmienia najpierw twarzowe bo wyglądają jak z Gangu Albani :D

#10 ~klient w krawacie~

~klient w krawacie~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 20:26:34

Ten lokal to żenada a najlepsze jest to że ci ochroniarze i chyba sami własciciele myślą że stanowią najwyższą klasę w tym mieście he he he. Kiedyś zostawiałem tam po kilkaset zł tygodniowo ale teraz wole jechać na kręgle do Gdańska.  A poza tym z tego co pamiętam to jest tam tylko naklejka co do zakazu wejścia w kapturze i osobom niepełnoletnim. A ci z ochrony tosz to elita świata mody i kwiat inteligencji :)

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 22:09:32

Buraki!!!

#12 ~yagr~

~yagr~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 17:33:03

Tam chodzi Grudziadzka grupa średnia i lanserzy 

#13 ~xmaniax~

~xmaniax~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 21:25:33

No to nie wiesz,że na kręgle to musisz krawat założyć !!!

#14 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 10:56:27

Czy jesli jestem niepelnoletnia, a mam rezerwacje na kregle na 22 to nie bedzie problenu z wejsciem?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 13:41:13

I bardzo dobrze. W bojówkach do Radu? Człowieku torchę kultury :D

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 13:43:02

Tam pełno tapety znajdziesz h8

#17 ~Gość~

~Gość~