Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Psi Fryzjer ?

Gdzie obciąć pieska?

58 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gośka~

~gośka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 20:18:29

Ciekawe jak długie doświadczenie  w tym zawodzie ma pani KLaudia ?

#22 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 10:02:01

Pani w budynku kablowki jak i wielu innych nie dezynfekuje narzedzi moj pies zostal zsrazony swiezbowcem wiec zwracaj na to uwage nie mowie juz o zacietych uszach itp wiec zwracaj uwage kto ma dyplom gromera. Ja od roku swojego psa strzyge sama.♥

jeśli chodzi o dezynfekcję narzędzi to na własne oczy widziałam jak Pani Klaudia na pewno to robi gabinecik nowy, śliczny i co najważniejsze czysty. Ponadto piesek mój ślicznie pachnie po każdej wizycie a odżywki jakich używa sprawiają ze sierść jest mięciutka i miła w dotyku . Serdecznie polecam bo cena tez przystępna za pazurki czyszczenie uszu kąpiel i strzyżenie zapłaciłam tylko 50 zł,. podam telefon 504149302 no i ma dyplom Gromera  wisi na ścianie 

#23 ~zuzula~

~zuzula~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 10:03:31

https://www.facebook...kudlacz?fref=ts

Polecam nowo otwarty salon fryzjerski :) najtaniej w grudziądzu i póki co bez kolejek :)

tez polecam bo oprócz ceny obsługa rewelacja 

#24 ~gośka~

~gośka~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 12:54:04

Ciekawe ile lat doświadczenia ma ta młoda pani z Kudłacza ?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 14:43:38

śmiesznie mało tzn ile?

ja tez polecam płaciłam z pełnym zestawem 50 dyszek 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 14:52:45

Ciekawe ile lat doświadczenia ma ta młoda pani z Kudłacza ?

ważne jest chyba jak jest zrobione a nie doświadczenie 

Gdyby ktoś miał doświadczenie a obrzymbolił ci psa ze wstyd wyjśc ciekawe czy powiedziałąbyś ze jest fachowcem. Moim zdaniem ważny jest eekt końcowy a w przypadku psów trzeba je kochać a te cechy ma pani z grupy . Byłem sam osobiście i jestem zadowolony 

#27 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 20:38:27

Pani w budynku kablowki jak i wielu innych nie dezynfekuje narzedzi moj pies zostal zsrazony swiezbowcem wiec zwracaj na to uwage nie mowie juz o zacietych uszach itp wiec zwracaj uwage kto ma dyplom gromera. Ja od roku swojego psa strzyge sama.♥

To dość poważne oskarzenie niczym nie poparte. Jeżeli doszło  według Pani do takiego zdarzenia dlaczego nie powiadomiła mnie Pani i nie dostarczyła  odpowiedniego zaświadczenia od lekarza weterynarii? Co do dezynfekcji narzędzi to odnoszę wrażenie, że przebywa Pani stale w moim miejscu pracy skoro ma Pani pewność, że tego nie robię. Dyplom groomera (poprawna pisownia nazwy zawodu; dotyczy też nazwy "świerzbowiec" - przez "rz") posiadam od 2006 roku.

Z wyrazami szacunku Iwona Kocieniewska - właściciel salonu

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 21:01:04

ja tez polecam płaciłam z pełnym zestawem 50 dyszek 

50 dyszek to ma być tanio? To będzie 500zł! Rany ja się za to będę obcinał do końca życia. Ale kto bogatemu zabroni :)

#29 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 07:39:27

50 dyszek to ma być tanio? To będzie 500zł! Rany ja się za to będę obcinał do końca życia. Ale kto bogatemu zabroni :)

Kochana 50 dyszek to jest 50 polskich złotych a Pani ma swoje wymagania co do swojej usługi i obcina za 70 zł

#30 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 08:18:36

Kochana 50 dyszek to jest 50 polskich złotych a Pani ma swoje wymagania co do swojej usługi i obcina za 70 zł

W kudłaczu mój piesek był obsłużony za 50 zł i jestem zadowolony . 

Dziękuję jeszcze raz 

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 09:05:20

Kochana nie wiem jak Tobie ale ja matematykę trochę znam i 50zł to chyba 5 dyszek? A 50 to chyba 500 nie sądzisz? Masz 50 banknotów (jak piszesz 50 dyszek) po 10zł to ile to jest 50zł? To pisz 50 złotówek a nie dyszek i będzie ok ;)

#32 ~IZA~

~IZA~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:18:02

Mam wrażenie,że wszystkie salony w Grudziądzu już padły a funkcjonuje tylko ten, który dopiero się otworzył w Grupie i robi furorę na forum bo rzeczywistość jest zupełnie inna. 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:37:14

"50 dyszek" to nie 50 zł tylko 500 zł, ale najpierw należałoby się nauczyć liczyć a dopiero później pouczać innych.

#34 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 07:49:20

Szczerze polecam polecam panią fryzjerke z Dolnej Grupy nr tel 504149302. Dziewczyna przykłada sie do swojej pracy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 11:27:50

Witam . Z moim pieskiem przeszłam kilka salonów dla piesków i powiem szczerze ze najbardziej zadowolona jestem z Pani z Kudłacza nasz piesek jest teraz poprostu śliczny a pani fryzjerce jeśli to czyta bardzo dziękujemy. Pozdrowienia od Maksa. 

#36 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 09:03:12

Odradzam Panię z Grupy Dolnej "KUDŁACZ". Chyba dopiero się uczy, bo pies wyglądał, jak wyskubana kaczka i do tego jest droga. Są w Grudziądzu lepsi fryzjerzy dla psów. Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

#37 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 23:38:16

Ja polecam serdecznie Panią z Kudłacza,mój shih tzu jest pięknie ostrzyzony, pachnie bardzo długo a do tego płace zawsze tylko 50 zl :)

#38 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 12:49:22

Wczoraj byłam z moim pieskiem w Grupie u Kudłacza i jestem bardzo zadowolona , nie mogę nic złego powiedzieć. 

#39 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 13:45:00

A ja od dawna jeżdżę z moim pieskiem do p.Iwonki (budynek gdzie mieści się kablówka). I również jestem bardzo zadowolona:)

#40 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 16:11:56

Szczerze polecam polecam panią fryzjerke z Dolnej Grupy nr tel 504149302. Dziewczyna przykłada sie do swojej pracy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Mam dość reklamy na tym forum,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych